Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta ale powiem Ci ze dopiero kolo ronda na nowinach zobaczylem ze to Ty jedziesz :gwizdanie:

taaa ... przedtem mi próbowałeś zwiać :gwizdanie:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Rybnik

Macie ankietę w wątku więc zapraszam do głosowania :wink4:

Opublikowano

:hi: Rybnik

Macie ankietę w wątku więc zapraszam do głosowania :wink4:

:hi:

Ja już ze godzinę temu zagłosowałem :wink4:

Opublikowano

ta ale powiem Ci ze dopiero kolo ronda na nowinach zobaczylem ze to Ty jedziesz :gwizdanie:

taaa ... przedtem mi próbowałeś zwiać :gwizdanie:

:tongue4:

nie probowalem tylko podpuszczalem :gwizdanie: i tak mnie wyprzedziles

Opublikowano

nie probowalem tylko podpuszczalem :gwizdanie: i tak mnie wyprzedziles

:rolleyes:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

panowie prosze glosowac w ankiecie :!:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________

panowie prosze glosowac w ankiecie :!:

Można dwa razy głosować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________

panowie prosze glosowac w ankiecie :!:

Można dwa razy głosować :decayed:

spróbuj :>

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________

panowie prosze glosowac w ankiecie :!:

Można dwa razy głosować :decayed:

spróbuj :>

Próbowałem, nie da się :polew: :polew: :polew:.

Większość za pojedynczym terminem jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:19_________________________________________________Większość :mysli: 5/3

Opublikowano

Ja postawiłem na 1 termin bo w święta siedzę w pracy :confused4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:32_________________________________________________A znaleźć chętnego ,który przyjdzie w święta za mnie to chyba prościej trafić 6-tke w Lotto. :disgust::wink4:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

Ja postawiłem na 1 termin bo w święta siedzę w pracy :confused4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:32_________________________________________________A znaleźć chętnego ,który przyjdzie w święta za mnie to chyba prościej trafić 6-tke w Lotto. :disgust::wink4:

Ty chyba lubisz tą prace :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________

:hi: z rana

aloha :hi:

Opublikowano

dzieńdobery :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie: ale nawaliliście tych stron miałem 200 do przeczytania :tongue4: no i co to za obgadywanie pod moją nieobecność :baseball::vava::baseball::vava: widzę że teraz się już nie wymigam za setną stronkę, czekamy na 400-setną dla Roberta :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________a mikołaj u Was był ,ja na mikołaja dostałem dostęp do A4 klubu :kox:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 13:39_________________________________________________widzę że mamy panią jedynaczkę witam Wilma :)

Opublikowano

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie: ale nawaliliście tych stron miałem 200 do przeczytania :tongue4: no i co to za obgadywanie pod moją nieobecność :baseball::vava::baseball::vava: widzę że teraz się już nie wymigam za setną stronkę, czekamy na 400-setną dla Roberta :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________a mikołaj u Was był ,ja na mikołaja dostałem dostęp do A4 klubu :kox:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 13:39_________________________________________________widzę że mamy panią jedynaczkę witam Wilma :)

Witam :hi::wink4:

Opublikowano

coś tu cicho czyżby każdy bał się 4-setnej strony :kox:

Opublikowano

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie:

:hi:

Siemanko

coś tu cicho czyżby każdy bał się 4-setnej strony :kox:

A co trza postawić flaszkę :gwizdanie: :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 14:44_________________________________________________

Witam :hi::wink4:

:hi: Hello

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie:

:hi:

Siemanko

coś tu cicho czyżby każdy bał się 4-setnej strony :kox:

A co trza postawić flaszkę :gwizdanie: :naughty::tongue4:

ano dobrego Krupnika :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.