Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: Arek pisałeś że mamy 10% w Raven byłem tam dzisiaj i za hid które lecą 230pln zaśpiewał 220 gdzie te 10% :bicz3:

przeczytaj co dokladnie napisalem :cool1:

prosze czytac ze zrozumieniem :bicz:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bla: :bla: :bla:
Opublikowano

:hi: Arek pisałeś że mamy 10% w Raven byłem tam dzisiaj i za hid które lecą 230pln zaśpiewał 220 gdzie te 10% :bicz3:

Tez dostałem taka zniżkę na HID jak brałem dla kumpla. :decayed: zniżka od Nowego Roku

Co Mazde kupujesz?

Opublikowano

:hi: Arek pisałeś że mamy 10% w Raven byłem tam dzisiaj i za hid które lecą 230pln zaśpiewał 220 gdzie te 10% :bicz3:

Tez dostałem taka zniżkę na HID jak brałem dla kumpla. :decayed: zniżka od Nowego Roku

Co Mazde kupujesz?

no raczej :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi: Arek pisałeś że mamy 10% w Raven byłem tam dzisiaj i za hid które lecą 230pln zaśpiewał 220 gdzie te 10% :bicz3:

Tez dostałem taka zniżkę na HID jak brałem dla kumpla. :decayed: zniżka od Nowego Roku

Co Mazde kupujesz?

no raczej :kox: :kox: :kox:

A można spytać jaką :?:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:08_________________________________________________Kurna ale tu cicho :kwasny:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Dobry :hi:

Co tak późno?

Prądu nie miałem od rana :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Dobry :hi:

Co tak późno?

Prądu nie miałem od rana :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Bo za takie coś się płaci :tongue4:

sdc102361280x768.jpg

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

dawno tak sie nie naj..lem :zemdlal:

Panie Andy_sky uwazaj pan bo mozesz zalapac kolejnego :ban:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 18:30_________________________________________________

sdc102361280x768.jpg

:naughty:

H4mm3R jest kosa :kox:

Opublikowano

sdc102361280x768.jpg

:naughty:

Tomek a tabliczka co taka brudna :naughty: rznij ją na black[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 18:36_________________________________________________

Panie Andy_sky uwazaj pan bo mozesz zalapac kolejnego :ban:

Pyskuje co nie :gwizdanie:

Opublikowano

Bo za takie coś się płaci :tongue4:

A nie gadaj serio ??? Chyba nie zapłaciłem :mysli:

Cała ulica prądu nie miała coś tam robili z prądem :cool1:

sdc102361280x768.jpg

:naughty:

Piękna :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

sdc102361280x768.jpg

:naughty:

Tomek a tabliczka co taka brudna :naughty: rznij ją na black[br]

Mówisz że mam założyć stare blachy z białymi znakami :decayed:

Opublikowano

Piękna :slina: :slina: :slina:

Co piękna no co i gdzie, brzydka jak nic ale ja taką chcę :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 18:50_________________________________________________

Mówisz że mam założyć stare blachy z białymi znakami :decayed:

A jak, jak black pakiet to wszystko :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 18:52_________________________________________________No Tomek bez skrupułów :good:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 18:56_________________________________________________Ale nudy spadam :no:

Opublikowano

A jak, jak black pakiet to wszystko :decayed:

Ale bez przesady :cool1:

Opublikowano
:hi: witam wieczorem
Opublikowano

:hi: witam wieczorem

:bry::hi:

Opublikowano

Robert będziesz tam jechał w czwartek ?

Opublikowano

Chyba tak , a będzie miał 5000k :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.