Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już kiedyś o tym czytałem na naszym forum chyba się skusze.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

10min temu z garażu wróciłem, ale jest co miało być :gwizdanie:

sdc102251280x768.jpg

Do Panów z ASO też mam kilka zażaleń... :kwasny:

ładnie teraz mi tylko powiedz kiedy sprzedajesz :?: :>

A co panowie z ASO takiego zrobili nie tak :?:

Opublikowano

10min temu z garażu wróciłem, ale jest co miało być :gwizdanie:

sdc102251280x768.jpg

Do Panów z ASO też mam kilka zażaleń... :kwasny:

Tomek cud , miód , malina ... :slina: :slina: :slina:

Zapodaj jeszcze jutro po widnoku :wink4:

Niestety tak to wygląda z mechanikami itp. więc co potrafię robię sobie sam :wink4:

Opublikowano

10min temu z garażu wróciłem, ale jest co miało być :gwizdanie:

sdc102251280x768.jpg

Do Panów z ASO też mam kilka zażaleń... :kwasny:

ładnie teraz mi tylko powiedz kiedy sprzedajesz :?: :>

A co panowie z ASO takiego zrobili nie tak :?:

miały być opaski na szlauchu ze sprysków - niema

jeden wspornik regulacji wysokości zderzaka jest nadłamany i nie został wymieniony (drugi jest nowy), nie wiem czy tego nie widzieli... jutro jade do ASO to z nimi o tym porozmawiam...

10min temu z garażu wróciłem, ale jest co miało być :gwizdanie:

sdc102251280x768.jpg

Do Panów z ASO też mam kilka zażaleń... :kwasny:

Tomek cud , miód , malina ... :slina: :slina: :slina:

Zapodaj jeszcze jutro po widnoku :wink4:

Niestety tak to wygląda z mechanikami itp. więc co potrafię robię sobie sam :wink4:

jutro zapodam :wink4: bo teraz uciekam spać :hi:

Opublikowano

nara ja też spadam :hi:

Opublikowano

10min temu z garażu wróciłem, ale jest co miało być :gwizdanie:

sdc102251280x768.jpg

Do Panów z ASO też mam kilka zażaleń... :kwasny:

ładnie teraz mi tylko powiedz kiedy sprzedajesz :?: :>

A co panowie z ASO takiego zrobili nie tak :?:

miały być opaski na szlauchu ze sprysków - niema

jeden wspornik regulacji wysokości zderzaka jest nadłamany i nie został wymieniony (drugi jest nowy), nie wiem czy tego nie widzieli... jutro jade do ASO to z nimi o tym porozmawiam...

10min temu z garażu wróciłem, ale jest co miało być :gwizdanie:

sdc102251280x768.jpg

Do Panów z ASO też mam kilka zażaleń... :kwasny:

Tomek cud , miód , malina ... :slina: :slina: :slina:

Zapodaj jeszcze jutro po widnoku :wink4:

Niestety tak to wygląda z mechanikami itp. więc co potrafię robię sobie sam :wink4:

jutro zapodam :wink4: bo teraz uciekam spać :hi:

nara ja też spadam :hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Siema rybniczanie :>

Opublikowano
  • Autor
:hi: w ten deszczowy poranek
Opublikowano

:hi:

Siema rybniczanie :>

:hi: w ten deszczowy poranek

:siema:

Opublikowano
:bry: ale nie w deszczowy poranek :>
Opublikowano

:hi:

W deszczowy i strasznie gładki dzionek

Panowie a może zamiast szajs Mixolu nalać pożądanego oleju do dwusuwów.

Mixol to prehistoria

Opublikowano
  • Autor

ja nigdy nie uzywalem zadnych dodatkow do paliwa i to co tu piszecie to dla mnie czarna magia (ze tak napisze :> )

Opublikowano

Dla mnie również ale jak pisałem wcześniej dużo o tym było na forum.

Opublikowano

A olał cały mixol, jest masa dodatków do czyszczenia i konserwacji całego układu paliwowego ,myślę że wystarczy raz na jakiś czas użyć jednego a będzie OK :good:

Opublikowano

Nie wiem ,nie wypowiem się . O dodatkach troszkę czytałem ,o mixolu było bardzo dużo. Ponoć najlepiej zrobić logi i zacząć używać tego typu specyfików i ponownie zrobić logi.

Niech się wypowiedzą Ci ,którzy są bardziej w temacie.

Opublikowano
:hi: bry Wszystkim [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 11:05_________________________________________________mam gdzieś relikty komuny ja do swojego dupowozu nie naleję mixolu :sick3: , STP jak najbardziej
Opublikowano
  • Autor
:hi:Andy_sky
Opublikowano

ciekawe gdzie się angry podziewa :gwizdanie: :mysli:

hello Endrju jak stęskniłeś się za mną, chcę sprzedać swoją brykę i kupić Mazdę będę się musiał wypisać z forum :kox:
Opublikowano
:hi: Arek pisałeś że mamy 10% w Raven byłem tam dzisiaj i za hid które lecą 230pln zaśpiewał 220 gdzie te 10% :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.