Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Siemanko

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: z rana
Opublikowano
:bry: rano
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

panowie dzisiaj konczy sie ankieta, a jak widac wiekszosc jest za jednym spotem wiec widzimy sie w przyszlym tygodniu :wink4:

Opublikowano

panowie dzisiaj konczy sie ankieta, a jak widac wiekszosc jest za jednym spotem wiec widzimy sie w przyszlym tygodniu :wink4:

Arku 9 grudnia jest jutro :cool1: pomyliło mi się z datą :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Synki
Opublikowano

wymieniłem postoje na LED,do tego trza mieć palce długie jak pianista i mocne jak pudzian :wallbash: godzinę się z tym męczyłem no i rozpierdoliłem osłonę żarówki :angry: ale siedzą na swoich miejscach i cieszą oko :naughty:

Opublikowano

Ja kiedyś szukałem led'ów ale takich co faktycznie mocno świecą w5w i cieniutko było dostać w normalnych pieniądzorach -ludzie wołali po 80 pln/szt. :shocked:,odpuściłem mam tylko wewnątrz :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

Pany czy to ktoś z Rybnika? Bo powiedziałbym że jego nick, to nr. rejestracyjny :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172581.0

A jaką ma rejestrację , mam b. podobną :gwizdanie:

Opublikowano

wymieniłem postoje na LED,do tego trza mieć palce długie jak pianista i mocne jak pudzian :wallbash: godzinę się z tym męczyłem no i rozpierdoliłem osłonę żarówki :angry: ale siedzą na swoich miejscach i cieszą oko :naughty:

Gdzie kupiłeś :?:

Opublikowano

na pewno w Ravenauto :cool1:

Opublikowano

A jaką ma rejestrację , mam b. podobną :gwizdanie

Patrz na nick to rejestracja ,chyba :mysli:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 16:08_________________________________________________

na pewno w Ravenauto :cool1:

Taa tylko które bo jest kilka

Opublikowano

A jaką ma rejestrację , mam b. podobną :gwizdanie

Patrz na nick to rejestracja ,chyba :mysli:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 16:08_________________________________________________

na pewno w Ravenauto :cool1:

Taa tylko które bo jest kilka

no tak o tym już hammer gadał że to może Jego rejestracja...

jest parę ludzi co nawet mają ramki klubowe a się nie udzielają, Arek chyba też widziałem tą b5-tke taką brązową na klubowych ramach na SWD kiedyś nieopodal rynku w Wodzisławiu.

zresztą Jarol też się tu nie udziela ani na spotach, a nalezy do tej różowej bandy :decayed:, ile razy mam Cię jeszcze opierdzielić ? :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 16:11_________________________________________________Pany co jest mobilizacja, trza pół tysica szafnąć :naughty:

do wilii trza zdążyć :decayed:

Opublikowano

pamiętać 500 jest moje :cool1:

Opublikowano

Teraz to Robert już nic nie napisze bo czeka na 500 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.