Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

:siema::hi:

Opublikowano
  • Autor

czy cos zlego moze sie stac jak bede jezdzil ze stanem oleju na max :?:

:hi:

nic złego , chyba że masz znacznie przekroczony ten poziom :wink4:

moze setka, dwie ale wolalem sie zapytac :)

:siema:

:hi:

widze ktos ma dobry humor z samego rana :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 08:46_________________________________________________

cudenko :kox:

Opublikowano
  • Autor

Przebieg 56kkm :polew: :polew: :polew:

ale z przodu jest pewnie jeszcze 2 albo 3 :wink4:

Opublikowano

Przebieg 56kkm :polew: :polew: :polew:

ale z przodu jest pewnie jeszcze 2 albo 3 :wink4:

dokładnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Przebieg 56kkm :polew: :polew: :polew:

ale z przodu jest pewnie jeszcze 2 albo 3 :wink4:

dokładnie :wink4:

w tamtych latach bylo nie wyobrazalne robic autem ponad 100 tys km wiec liczniki byly tylko do dziesiatek :decayed:

Opublikowano

Teść jeszcze w zeszłym roku miał Forda Escorta :sick3: i też miał przebieg tylko na 5 cyfr

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:10_________________________________________________Zbieram się do lekarza :hi:

Opublikowano

:hi:

czy cos zlego moze sie stac jak bede jezdzil ze stanem oleju na max :?:

:hi:

nic złego , chyba że masz znacznie przekroczony ten poziom :wink4:

Klekoty lubią jak mają oleju pod max'a.

Opublikowano

:hi:

Robert kuruj się :!:

:hi:

czy cos zlego moze sie stac jak bede jezdzil ze stanem oleju na max :?:

:hi:

nic złego , chyba że masz znacznie przekroczony ten poziom :wink4:

Klekoty lubią jak mają oleju pod max'a.

Ale nie przekroczony, a najlepiej w 3/4 bagnetu. :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ciekawe co sie z Seves'em dzieje :mysli:

Do wawy pojechał zobaczyć S8 :polew: :polew:

To chyba zabłądził, bo jakoś go nigdzie nie widzę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

czesc Endriu :hi:

:hi:

ciekawe co sie z Seves'em dzieje :mysli:

Do wawy pojechał zobaczyć S8 :polew: :polew:

To chyba zabłądził, bo jakoś go nigdzie nie widzę :tongue4:

a widzisz gdzies S8 :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

czesc Endriu :hi:

:hi:

ciekawe co sie z Seves'em dzieje :mysli:

Do wawy pojechał zobaczyć S8 :polew: :polew:

To chyba zabłądził, bo jakoś go nigdzie nie widzę :tongue4:

a widzisz gdzies S8 :gwizdanie:

jak do mnie wróci, to zobaczę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

czesc Endriu :hi:

:hi:

ciekawe co sie z Seves'em dzieje :mysli:

Do wawy pojechał zobaczyć S8 :polew: :polew:

To chyba zabłądził, bo jakoś go nigdzie nie widzę :tongue4:

a widzisz gdzies S8 :gwizdanie:

jak do mnie wróci, to zobaczę :cool1:

no i wtedy zobaczysz tez Seves'a :decayed:

Opublikowano
:hi: dzień dobry
Opublikowano

:hi:

czesc Endriu :hi:

:hi:

ciekawe co sie z Seves'em dzieje :mysli:

Do wawy pojechał zobaczyć S8 :polew: :polew:

To chyba zabłądził, bo jakoś go nigdzie nie widzę :tongue4:

a widzisz gdzies S8 :gwizdanie:

jak do mnie wróci, to zobaczę :cool1:

no i wtedy zobaczysz tez Seves'a :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Andy czasem twoja kobita nie była dziś w małym tesco na Chabrowej :?: :>

ta widziałeś ją?[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 10:58_________________________________________________

Teść jeszcze w zeszłym roku miał Forda Escorta :sick3: i też miał przebieg tylko na 5 cyfr e wypraszam sobie też miałem escorta full wypas nawet klime miał i nie powiem złego słowa o nim wersja ghia :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Andy czasem twoja kobita nie była dziś w małym tesco na Chabrowej :?: :>

ta widziałeś ją?

czy widzial :?: nawet udalo mu sie zamienic z nią kilka słów :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.