Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Także nie poczujesz smrodku m.in. spalin w samochodzie :wink4:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 11:21_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

A z czego Ty cieszysz :?:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 11:21_________________________________________________Proszę bardzo >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173808.0;highlight=czujnik+jako%B6ci

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z twojej wielkiej radości i tego auto,a poza tym mam dobry dzionek :cool1:

Opublikowano

z twojej wielkiej radości i tego auto,a poza tym mam dobry dzionek :cool1:

och Ty głupiii ... :doh1:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie ten temat wczesniej czytalem :wink4:

a jak juz jestesmy przy climatroniku:

jak macie włączony nadmuch na przednia szybe i nogi (na przykład) to rowniez macie włączony ECON czy wyłączony (bo sprezarka i tak przy niskich tem sie nie wlącza). jaka jest lepsza opcja :?:

Opublikowano

Pamiętam że u mnie w [b5] sprężarka nie włączała się od 2.5oC (a czytałem gdzieś że w przedliftach poniżej 5oC)

W [b6] jeżdżę prawie cały czas na wyłączonym ECON bo jest w tym modelu już dodatkowa elektryczna nagrzewnica :wink4:

A co Arek chcesz wyrezać sobie taki klimatronik ? Albo teść ma w A3 taki bajer

Opublikowano
  • Autor
A co Arek chcesz wyrezać sobie taki klimatronik ? Albo teść ma w A3 taki bajer

teść ma i tak jakos przydaloby sie w tym bajerze podszkolic :>

W [b6] jeżdżę prawie cały czas na wyłączonym ECON bo jest w tym modelu już dodatkowa elektryczna nagrzewnica

czyli rozumie ze jak masz wyłączony ECON to wtedy ta dodatkowa nagrzewnica ma informacje aby dzialać, moze ja tez wyłącze ECON i wtedy dodatkowe świece podgrzewajace plyn chlodniczy beda miec informacje aby sie włączyć.

ja o tych dodatkowych swiecach juz tyle wątków przewertowalem i nikt konkretnie nie odpowiedzial kiedy i jak one sie włączaja

Opublikowano

Jak włącze ECON to nagrzewnica elektryczna nie działa , jak wyłączę to będzie działała ale też jeszcze muszą być spełnione inne warunki :wink4:

Poszukam Ci dziś na temat tych świec (w b. wiarygodnym źródle) jak działają , kiedy itp. tylko potrzebuję nr. VIN z [b5] w dieslu , jak chcesz to podeślij mi na PW

Opublikowano

Robert jak zdrówko?

A dziękuję , już trochę lepiej , ale mam jeszcze gorączkę :wink4:

Opublikowano

:hi:

Siemanko SR :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Siemanko SR :>

czesc Artur :hi:

Opublikowano

siemanko ludziska :> :wink4:

Opublikowano
  • Autor

siemanko ludziska :> :wink4:

chopie zyjesz, kajś to był jak cie nie było :?: :>

Opublikowano

siemanko ludziska :> :wink4:

Siema :>

Opublikowano

siemanko ludziska :> :wink4:

:hi:

... i znów poszedł :wallbash: odezwie się znów dopiero za tydzień ...

Opublikowano

:decayed:

No Pany niestety trza bylo ;( zamówić ten czujnik g2/g62 jednak. Czyszczonko nie pomoglo na długo :confused4:. W poniedziałek wymiana będzie.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 13:23_________________________________________________90 pln plus wymiana :disgust:

Opublikowano

:decayed:

No Pany niestety trza bylo ;( zamówić ten czujnik g2/g62 jednak. Czyszczonko nie pomoglo na długo :confused4:. W poniedziałek wymiana będzie.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 13:23_________________________________________________90 pln plus wymiana :disgust:

Robisz to "MAGRO" ??? To 10 minut roboty :cool1:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 13:28_________________________________________________90 zł :naughty: ( bez zniżek kosztuje 120 zł ) już wiem do kogo się zgłosić jak trzeba będzie kupić co w "MAGRO" :naughty:

Opublikowano

Nie robię tego w ASO :shocked: ,kumpel mi to wymieni. Co do "śrubek" z ASO to jak dam radę to pomogę :naughty::wink4::good:

Opublikowano

... Co do "śrubek" z ASO to jak dam radę to pomogę :naughty::wink4::good:

Jak co to się zgłoszę :wink4:

Nie robię tego w ASO :shocked: ,kumpel mi to wymieni.

To dobrze że nie w ASO , sam byś go wymienił :wink4:

Opublikowano

Jest gdzieś na wierzchu? Wymienię sam pod blokiem teraz ,z narzędziami mam krucho w bagażniku .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.