Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Choinkę postawie lampki powieszę i reszta kobieta. Amen

a rozbieranie choinki jak się j**ana sypie i trza sprzątać cały dom :wallbash: bo sztucznej to nie chcą :no:

Co kurna nie chcą, pogadać to se moga na targu :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Choinkę postawie lampki powieszę i reszta kobieta. Amen

a rozbieranie choinki jak się j**ana sypie i trza sprzątać cały dom :wallbash: bo sztucznej to nie chcą :no:

Ja mam sztuczną , tyle dobrze , a moja znowu chciała nową choinkę , większą kupić w tym roku ... ale nie zgodziłem się :evil:

Opublikowano

ale ona tak fajnie pachnie :rolleyes: i sypie się j**ana jak koło niej przejdziesz i trza to sztyjc zamiatać :wallbash:

Opublikowano

ale ona tak fajnie pachnie :rolleyes: i sypie się j**ana jak koło niej przejdziesz i trza to styjc zamiatać :wallbash:

Kup odświeżacz o zapachu leśnym :gwizdanie:

Opublikowano

ale ona tak fajnie pachnie :rolleyes: i sypie się j**ana jak koło niej przejdziesz i trza to styjc zamiatać :wallbash:

Kup odświeżacz o zapachu leśnym :gwizdanie:

wytłumacz babie :angry:
Opublikowano

... i sypie się j**ana jak koło niej przejdziesz i trza to sztyjc zamiatać :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Babie nie da się.

Spadam na chate narka

Opublikowano

Babie nie da się.

Spadam na chate narka

Nara :hi:

Wiesiek znowu się nie odezwie , dopiero jutro z pracy , bo jak przejdzie przez próg w domu to ... Wiesiek:bicz2:Basia

:tongue4:

Opublikowano

i jeszcze mnie wkurza wszędobylski, pieprzony, nostalgiczny nastrój świąteczny na każdym kroku w tv,sklepie na ulicy wszędzie te powalone kolędy i pełno brzuchatych mikołajów, które i tak nie przynoszą w prezencie tego co chcę :wallbash: gdzie ten RS? :wallbash:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 13:27_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

i jeszcze mnie wkurza wszędobylski, pieprzony, nostalgiczny nastrój świąteczny na każdym kroku w tv,sklepie na ulicy wszędzie te powalone kolędy i pełno brzuchatych mikołajów, które i tak nie przynoszą w prezencie tego co chcę :wallbash: gdzie ten RS? :wallbash:

A napisałeś list do Mikołajaw tej sprawie :?: :!:

Opublikowano

a Ty dalej chory? gorączka Ci już spadła Robert? :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

WOW :shocked: kto to się pojawił :gwizdanie:

Opublikowano

no jak nie jak tak musiałem 2 listy napisać bo dzieciaki to mi żyć od miesiąca z tym nie dawały :wallbash:

Opublikowano

gorączka Ci już spadła Robert? :gwizdanie:

jeszcze jest

Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

no jak nie jak tak musiałem 2 listy napisać bo dzieciaki to mi żyć od miesiąca ztym nie dawały :wallbash:

Ale nie napisałeś co Ty chcesz :gwizdanie: Tylko życzenia dzieciaków :wink4:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 13:32_________________________________________________Dobra pany ja też na chwilę spadam :hi:

Opublikowano

no jak nie jak tak musiałem 2 listy napisać bo dzieciaki to mi żyć od miesiąca ztym nie dawały :wallbash:

Ale nie napisałeś co Ty chcesz :gwizdanie: Tylko życzenia dzieciaków :wink4:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 13:32_________________________________________________Dobra pany ja też na chwilę spadam :hi:

no jak nie wszystkich domowników życzenia :gwizdanie:
Opublikowano

Ale za to w święta sie siedniesz , kapra zeżeresz , makówki , moczka ... :naughty:

:kox:

:slina::kox:

Sama pychota :decayed: - to jest to co tygruski lubią najbardziej :> :> :>[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 16:04_________________________________________________Ja do Świętego napisałem skromnie nie jak Wy o RS ,tylko o...........

B7 w 3.0 tdi'ku i Q :decayed: :decayed: :decayed::cool1:

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.