Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hanysowi :!:

:baseball: :baseball: :baseball:

:lol1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hanysowi :!:

:baseball: :baseball: :baseball:

:lol1:

No :gwizdanie:

Opublikowano

Z (pół)góralem nie masz szans :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Wiesiej jak co to Ci pomogę :naughty:

Opublikowano

Tobie się zbiera od dłuższego czasu :bicz3: :bicz::baseball::vava:

Opublikowano

Tobie się zbiera od dłuższego czasu :bicz3: :bicz::baseball::vava:

komu :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Opublikowano

Tobie się zbiera od dłuższego czasu :bicz3: :bicz::baseball::vava:

komu :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Ty już dobrze wiesz i nie wymigasz się już gorączką krojcoku jedyn :angry:
Opublikowano

Wiesiej jak co to Ci pomogę :naughty:

Dam radę nie takich się nosem wciągało :polew:

Idę narka :hi:

Opublikowano

Ty już dobrze wiesz i nie wymigasz się już gorączką krojcoku jedyn :angry:

Krojcoku :mysli: a tyś co za jeden :gwizdanie:

Opublikowano

hanys z krwie i kości :naughty:

Opublikowano

hanys z krwie i kości :naughty:

Ja chyba jakiś cesarok :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:31_________________________________________________

Idę narka :hi:

:hi:

Opublikowano

Wiesiej jak co to Ci pomogę :naughty:

Dam radę nie takich się nosem wciągało :polew:

Idę narka :hi:

:hi: toż to jo tyż spadom :hi:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

Ja chyba jakiś cesarok

mów mi Cesarzu nie mam nic przeciwko :wink4:
Opublikowano

:hi: toż to jo tyż spadom :hi:

Nara :hi:

Uciekajcie wszyscy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z roboty

Wilma jak nie ma karpia na stole to nie ma Wigilia Bożego Narodzenia i nic tego tradycyjnego w CAŁEJ POLSCE dania nie zastąpi, żywych nie musisz kupować możesz kupić tusze lub nawet filety.

Co to za sałatki i inne jedzonka to jest jeden jedyny wyjątkowy dzień w roku (czekam żeby już minął)

AMEN :przebiegly:

A tak nawiasem skąd wiesz o moczce i makówkach, tego nigdzie poza Oberschlesien i to nie całym nie jedzą. :mysli:

E tam.. nie jestem tradycjonalistką :P

:hi: widać kobieta światowa to wie że u nas moczka i makówki,a co do karpia to lubię patrzeć jak go zarzynam i podryguje jak w delirce :kox: :kox: :kox: a co do tych pierogów to wam wspułczuję u nas się to je w tygodniu,macie wielce ubogie menu nic wyjątkowego tylko na ten jedyny dzień w roku,a jeszcze u mnie jest zupa rybna z grzaneczkami, mniam tylko i wyłącznie na wilijo :decayed::slina:

Przecież sami pisaliście o tej makówce i moczce...albo Robert to pisał.. nie pamiętam już.

Dla mnie żarcie nie jest świętem tylko atmosfera.

a z głów rybnych tylko wywar :gwizdanie:

:sick3:

Też tak uważam... :sick3:

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

Opublikowano

:hi:

Siemanko wieczorową porą.

Miałem powiedzieć ... ale nie pytałeś ... z drugiej strony zapomniałem :facepalm:

Roberto ja broń Cię Panie Boże nie mam pretensji do Ciebie,tylko do tych łeboni w ASO.

To oni powinni mi doradzić ,że mam ten kawałek gumki sobie również kupić (zabrać).

no może to nienajlepiej wygląda ale flaki też nie wyglądają a jak smakują :cool1:

:yeah: :yeah: :yeah:

,,Miszcz" na słupie wysokiego napięcia.mp4

Coś na zasadzie ale urwał :wink4: :>

Opublikowano

Roberto ja broń Cię Panie Boże nie mam pretensji do Ciebie,tylko do tych łeboni w ASO.

To oni powinni mi doradzić ,że mam ten kawałek gumki sobie również kupić (zabrać).

Ufff... aż mi ulżyło :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.