Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

airena-wallapack-162-5.jpg

Fajna felga :naughty::decayed:

Uwaga bo o felgę chodzi :cool1:

Opublikowano

airena-wallapack-162-5.jpg

Fajna felga :naughty::decayed:

:hi: mi tam bardziej te kostki brukowe leją :kox:
Opublikowano

airena-wallapack-162-5.jpg

Fajna felga :naughty::decayed:

:hi: mi tam bardziej te kostki brukowe leją :kox:

Faceci... :gwizdanie:

Opublikowano

ach kobiety :cool1:

Opublikowano

Kolorek auta miodzio :naughty::decayed:

H4mm3R zajebi**e masz "autka" w sąsiedztwie :good: :>[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 12:14_________________________________________________Pozazdrościć :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ach kobiety :cool1:

Ech ,szkoda gadać. :slina::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ach kobiety :cool1:

Ech ,szkoda gadać. :slina::decayed: :decayed: :decayed:

Ja Wam dam! :bicz3:

Opublikowano

:hi: na krótko

Do nas się dużo wsi zjechało, więc problemu nie ma (czyt. zachowania ludzi) :naughty

Na pewno przyjezdni :?:

airena-wallapack-162-5.jpg

Fajna felga :naughty::decayed:

No a ja zajął bym się normalnie tym co wystaje z tego autka. :decayed:

Opublikowano

Toż to chyba zdrowa reakcja :mysli: :>

Opublikowano

Ja Wam dam!

co nam dasz :?: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: na krótko

Do nas się dużo wsi zjechało, więc problemu nie ma (czyt. zachowania ludzi) :naughty

Na pewno przyjezdni :?:

Tak przyjezdni. Po II Wojnie Światowej prawdziwych Warszawiaków została garstka.

Zaczęli się zjeżdżać z różnych okolic... potem po '89 było boom i "wykluli" się dorobkiewicze, którym strzeliło do głów, bo raptem zaczęli zarabiać kupę kasy i przeprowadzili się z okolicznych wsi do Warszawy, oni dorobili się dziaciaków.. snobów itd. i zaczęli się wywyższać gdziekolwiek się nie pokazali, bo oni są "warszowiakami"... W taki oto sposób prawdziwi Warszawiacy również dorobili się opinii chamów, buraków, prostaków itd. itp.

Nie gardzę ludźmi za ich pochodzenie. Gardzę ludźmi za ich brak kultury i poszanowania.

airena-wallapack-162-5.jpg

Fajna felga :naughty::decayed:

No a ja zajął bym się normalnie tym co wystaje z tego autka. :decayed:

Czyli lusterkiem? :polew:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 13:32_________________________________________________

Ja Wam dam!

co nam dasz :?: :gwizdanie:

Klapsa! :bicz3: :bicz:

Opublikowano

Wilma lubi perwersje :tongue4:

Opublikowano

Wilma lubi perwersje :tongue4:

No... jak tylu chętnych.. to ja sobie żałować nie będę... W końcu nie mnie będzie coś boleć... :gwizdanie:

Opublikowano

to jak latex założysz,jabłko w twarz i na spota z biczem :naughty:

Opublikowano

to jak latex założysz,jabłko w twarz i na spota z biczem :naughty:

Zamiast latexu i jabłka, to flaszkę mogę wziąć (a nawet muszę, bo 400 przekroczyłam) :naughty: - ale to w styczniu :tongue4:

Ty mi za to weź jakieś krzesełko żeby przez kolano Cię przerzucić i :bicz3:

Opublikowano

a może być ryczka :decayed:

Opublikowano

a może być ryczka :decayed:

Skoro tak wolisz... to się poświęcę :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.