Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wilma lubi perwersje :tongue4:

Nie tylko ona ,każda babka w jakimś stopniu jest perwersyjna :wink4: ........mylę się panowie ???

Jak sobie tak każdy z nas popatrzy na swoją to chyba mi przytaknie . :decayed::wink4:

Moja nie , moja jest świętoszkiem :cool1: :gwizdanie:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystkie tak mówią :decayed:

Opublikowano

Dokładnie :wink4:

Opublikowano

Wilma i Ty wiesz co to ryczka :?: :mysli:

Mówiłam, że to dzięki Google :tongue4:

Opublikowano

taaaaaa.... Google :cool1:

Opublikowano

ta google w pół minuty po moim poście :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 19:13_________________________________________________no i czapki nie zdjąłem :hi::embarrassed:

Opublikowano

ta google w pół minuty po moim poście :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 19:13_________________________________________________no i czapki nie zdjąłem :hi::embarrassed:

A i owszem! Google! Zbyt dużo czasu spędzam na necie, żeby nie umieć tego zrobić w pół minuty! :foch:

Opublikowano

Wilma powiesz w końcu jak masz na imię :?: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 19:19_________________________________________________

no i czapki nie zdjąłem :hi::embarrassed:

No mosz cufal :baseball:

:tongue4:

Opublikowano

Wilma powiesz w końcu jak masz na imię :?: :gwizdanie:

W styczniu na spocie się dowiecie!

Opublikowano

ta google w pół minuty po moim poście :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 19:13_________________________________________________no i czapki nie zdjąłem :hi::embarrassed:

A i owszem! Google! Zbyt dużo czasu spędzam na necie, żeby nie umieć tego zrobić w pół minuty! :foch:

i pewnie zdążyłaś w tym czasie też poczytać o co kaman i napisać parę słów i pewnie też byłaś w tym czasie w WC :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 19:22_________________________________________________

No mosz cufal

a Ty może byś się przywitoł :bicz: a nie pałą zaro
Opublikowano

ta google w pół minuty po moim poście :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 19:13_________________________________________________no i czapki nie zdjąłem :hi::embarrassed:

A i owszem! Google! Zbyt dużo czasu spędzam na necie, żeby nie umieć tego zrobić w pół minuty! :foch:

i pewnie zdążyłaś w tym czasie też poczytać o co kaman i napisać parę słów i pewnie też byłaś w tym czasie w WC :polew:

:foch:

Włączasz zakładkę obok wpisujesz czego Ci trzeba i włączasz "grafiki" i wszystko masz jak na talerzu... No ja Was nie rozumiem... co to niby za problem? :disgust:

Opublikowano

no ja nie mam takich szybkich paliczków :gwizdanie:

Opublikowano

no ja nie mam takich szybkich paliczków :gwizdanie:

Widać za mało ich używasz :gwizdanie:

Opublikowano

wystarczająco

Opublikowano

wystarczająco

No to ja nie wiem... ja sobie radzę świetnie jak widać na załączonym obrazku :cool1:

Opublikowano

Ty może byś się przywitoł :bicz: a nie pałą zaro

witołech sie rano :cool1:

wiele razy sie byda witoł :?: :!:

Opublikowano

kaj je obrozek

Opublikowano

kaj je obrozek

Oj to była przenośnia! :tongue4:

Opublikowano

kaj je obrozek

w żici :naughty:

:kox:

Opublikowano

Ty może byś się przywitoł :bicz: a nie pałą zaro

witołech sie rano :cool1:

wiele razy sie byda witoł :?: :!:

jo tyż sie witoł :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.