Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapomniałaś przetłumaczyć słowo zofort :naughty:

Nie zapomniałam.. po prostu nie rozumiem :tongue4:

Zwierzyńcem się zajmuję.

Jakim zwierzyńcem ? Nie gadaj , że bawisz się wężem :naughty::kox:

No chciałabym ... czasem ale niestety :polew:

Moim domowym.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zwierzyńcem się zajmuję.

Jakim zwierzyńcem ? Nie gadaj , że bawisz się wężem :naughty::kox:

nie jest poganiaczem trzody cowboy :polew:
Opublikowano

Moim domowym.

Domowym futrzakiem :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Moim domowym.

Domowym futrzakiem :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: Ja tam o siebie dbam :foch:

Opublikowano

Moim domowym.

Domowym futrzakiem :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: Ja tam o siebie dbam :foch:

dobrosąsiedzka pomoc :gwizdanie:
Opublikowano

Moim domowym.

Domowym futrzakiem :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: Ja tam o siebie dbam :foch:

dobrosąsiedzka pomoc :gwizdanie:

Śląsko - Warszawska? :D

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Badboy czy czasami ktos w czwartek okolo godz 17:00 nie trąbil na ciebie na ul.Wodzislawskiej :?: :gwizdanie:

panowie takie banalne pytanko: od klekota mozna odpalac inny samochod na kable :?: najpierw podlaczamy + czy - :?: :>

aha, jakby ktos szukal znajomy sprzedaje

http://allegro.pl/audi-a4-german-style-i1350441630.html

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 09:23_________________________________________________

...panowie takie banalne pytanko: od klekota mozna odpalac inny samochod na kable :?: najpierw podlaczamy + czy - :?: :>

50457696.jpg

Opublikowano

:hi:

:hi: z rana

Badboy czy czasami ktos w czwartek okolo godz 17:00 nie trąbil na ciebie na ul.Wodzislawskiej :?: :gwizdanie:

panowie takie banalne pytanko: od klekota mozna odpalac inny samochod na kable :?: najpierw podlaczamy + czy - :?: :>

aha, jakby ktos szukal znajomy sprzedaje

http://allegro.pl/audi-a4-german-style-i1350441630.html

hmm kurde nie przypominam se :gwizdanie:

kuźwa założyłem te 4300k i jedna świeci na biało jak powinna a druga na żółto, tak jakby nie było w niej ksenonu...

mam nadzieje ze to wina żarówki, jadę tam w poniedziałek z reklamacją.

Opublikowano

ja mam identycznie , na dodatek ta "żółta" mruga i u mnie winna jest przetwornica :wink4:

Opublikowano

ja mam identycznie , na dodatek ta "żółta" mruga i u mnie winna jest przetwornica :wink4:

u mnie nie mruga ale jest żółte, kuźwa czyżby przetwornica była zj***na od nowości :shocked::angry:

Opublikowano

:hi:

Powitać :)

Opublikowano

O której jutrzejszy spot?

czas: godz. 17:00

:cool1:

Opublikowano

Chciałem się tylko upewnić, bo ostatnio w SJZ cos nie wyszło .... :gwizdanie:

Opublikowano

Chciałem się tylko upewnić, bo ostatnio w SJZ cos nie wyszło .... :gwizdanie:

My nie są z SJZ :wink4:

Ale nie wiem jeszcze czy ja będę , chyba nie :confused4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: zaś z roboty

Ale nie wiem jeszcze czy ja będę , chyba nie :confused4

Co dalej chory :?:

To wpadniemy ekipą z syropkiem co :gwizdanie:

Sam nie wiem czy będę. :kwasny:

Widzę że nasza koleżanka się wyrabia, jak przyjedzie do nas to normalnie bydzie godać. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.