Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uprzedziłeś mnie :wink4:

ach kaj ... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 17:02_________________________________________________

:hi: :hi:

:bry:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli:

Trza założyć bliźniaki :decayed:

Opublikowano

:mysli:

Trza założyć bliźniaki :decayed:

:mysli::co:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 17:04_________________________________________________

jada do biedronki

a ja idę choinkę stroić :kwasny::wallbash:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

Pany wolniej bo mi zasięg się traci :> :> :> i telefon nie zawsze odświeży stronke na czas :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Pany wolniej bo mi zasięg się traci :> :> :> i telefon nie zawsze odświeży stronke na czas :gwizdanie: :decayed:

Kurde za rachunek się nie wypłacisz :gwizdanie:

Opublikowano

Bliźniaki- jak z tylu dostawczego busa :wink4::decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 17:10_________________________________________________Luzik, ja jak narkoman mam pakiecik :> :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Daniel sprawdzales to zawieszenie :?: jak robisz w tym tyg. bo ja moze bede mial czas w srode po poludniu jakbys chcial :wink4:

Opublikowano

Robercik a Marzena nie chce stroic? :) No jaaa to Ty Mosz dużo czasu :>

Opublikowano

Robercik a Marzena nie chce stroic? :) No jaaa to Ty Mosz dużo czasu :>

Zawsze ja stroję :wink4:

Opublikowano

:hi:

Daniel sprawdzales to zawieszenie :?: jak robisz w tym tyg. bo ja moze bede mial czas w srode po poludniu jakbys chcial :wink4:

sprawdzać nie sprawdzałem bo ja tam juz niewiem o co chodzi tak jak ci mówiłem a ja pracuje cały czas na rano wiec ja mam zawsze czas po południu :>

Opublikowano
:bry: rybnicko elyta :>
Opublikowano

:bry: rybnicko elyta :>

:bry:

Opublikowano

:bry: rybnicko elyta :>

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Daniel sprawdzales to zawieszenie :?: jak robisz w tym tyg. bo ja moze bede mial czas w srode po poludniu jakbys chcial :wink4:

sprawdzać nie sprawdzałem bo ja tam juz niewiem o co chodzi tak jak ci mówiłem a ja pracuje cały czas na rano wiec ja mam zawsze czas po południu :>

no to jutro dam ci znac na 100% czy mam srode wolna to wpadniesz do mnie :wink4:

:bry: rybnicko elyta :>

:hi: synek :decayed:

Opublikowano

Ja mam za dużo Niutonuuuuuf od dołu :gwizdanie: :kox:

Od kiedy Ty mosz kompresor że Ci turbo od dołu ciągnie :gwizdanie:

PS. tak sie to tłumacz że ten matiz Cię przyblokowoł :polew: :polew:

Opublikowano

PS. tak sie to tłumacz że ten matiz Cię przyblokowoł :polew: :polew:

Nie fikej :baseball:

Opublikowano

:bry: rybnicko elyta :>

:bry::hi: Kajs Był jak Cie nie było :)

rodzinna impreza niestety mi wypadła...

byłem dzisiaj w ravenie i gosc powiedział że mam poczekać 2,3 dni że jest prawdopodobieństwo iż się ten żarnik wypali... w co szczerze wątpię, jak nie wymiana obydwu w czwartek :wink4: na nowe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.