Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem dzisiaj w ravenie i gosc powiedział że mam poczekać 2,3 dni że jest prawdopodobieństwo iż się ten żarnik wypali... w co szczerze wątpię, jak nie wymiana obydwu w czwartek :wink4: na nowe.

a mają jeszcze te kpl. razem z przetwornicami ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

byłem dzisiaj w ravenie i gosc powiedział że mam poczekać 2,3 dni że jest prawdopodobieństwo iż się ten żarnik wypali... w co szczerze wątpię, jak nie wymiana obydwu w czwartek :wink4: na nowe.

a mają jeszcze te kpl. razem z przetwornicami ?

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

gadał że mi wymieni więc chyba mają :)

kuźwa że tez u mnie zawsze jakieś szopki muszą być :disgust:

Ja mam za dużo Niutonuuuuuf od dołu :gwizdanie: :kox:

Od kiedy Ty mosz kompresor że Ci turbo od dołu ciągnie :gwizdanie:

PS. tak sie to tłumacz że ten matiz Cię przyblokowoł :polew: :polew:

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho gwołt od dołu jak cyp

:decayed:

Blant jestes zainteresowany tymi felgami 17" ktore mam na sprzedaz bo dostalem kilka PW w ich sprawie

Opublikowano

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

:hi:

Opublikowano

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

Roberto u mnie na stan z września ponoć 385nm :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:24_________________________________________________

jaja Roberto Ci co mają AWX/AVF znają ten ból reszta tam nimo pojęcia o co cho :naughty: gwołt od dołu jak cyp :decayed:

[AWX] 285 Nm , [AVF] 310 Nm :gwizdanie: :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:14_________________________________________________

ja brałem te co A-rek 4300 h7 za bodajże 230zł...

ja też chyba tam podjadę i wymienię te moje :wink4:

na 4300 ???

powiem Ci że świecą całkiem całkiem na biało nie podpadająco :wink4: chociaż te 5k też nie są złe...

Opublikowano

Roberto u mnie na stan z września ponoć 385nm :gwizdanie: :decayed:

Ja :cool1: na pewno :foch:

Opublikowano

Pany chyba nici z pół tysięcznej rocznicy do wigilii ale do sylwestra trza dać rady :naughty:

Opublikowano

na 4300 ???

powiem Ci że świecą całkiem całkiem na biało nie podpadająco :wink4: chociaż te 5k też nie są złe...

No przez to nie mogę się jakoś "skusić" bo nie ma 5000 :disgust:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:27_________________________________________________

Pany chyba nici z pół tysięcznej rocznicy do wigilii ale do sylwestra trza dać rady :naughty:

Jak mamy dać rady do 500 , jak tu cały czas nikogo nie ma :?: :!:

Raz żeś wpadł na chwilę i ... co :gwizdanie:

Opublikowano

ja ale jak wpadna to spamuja a nie tylko machom kapeluszem :decayed:

nima lekko trzeba se postarać o jakieś bezstresowe święta a sesja sie na studiach zbliżo... ;(

nima lekkie życie studenta ;([br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:30_________________________________________________korci mnie tyn zderzak z S4 na tył... cały czas ale chyba se to odpuszcza bydzie dyskretny s-line :wink4:

Opublikowano

ja ale jak wpadna to spamuja a nie tylko machom kapeluszem :decayed:

nima lekko trzeba se postarać o jakieś bezstresowe święta a sesja sie na studiach zbliżo... ;(

nima lekkie życie studenta ;(

Co to studiujesz ? Na WSTD ?

Opublikowano

terowanie dachów to je przyszłość :cool1:

Opublikowano

a tak na serio ?

psychiatria ?

:bag:

Opublikowano

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

Opublikowano

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

we Katowiecach u siory na geburrstagu :sick3:
Opublikowano

we Katowiecach u siory na geburrstagu :sick3:

piwa byś się napił co ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a tak na serio ?

psychiatria ?

:bag:

ja psychiatria, ktoś musi zastąpić Pana kierownika w gorzycach od alkoholików :decayed:

jakoś na ta psychiatria wpod :polew: ?

Opublikowano

a tak na serio ?

psychiatria ?

:bag:

ja psychiatria, ktoś musi zastąpić Pana kierownika w gorzycach od alkoholików :decayed:

jakoś na ta psychiatria wpod :polew: ?

Ale mosz pewno robota na Gliwickiej , szukają podobno takich doktorów od świrów :naughty:

:kox:

A "Wyspa tajemnic" widział ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.