Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następny-a ta powaga :kox:

Robert Ty Wiesz jak mie rozbawic :polew:

a czym cie tak rozbawił tym banem,to wcale nie jest śmieszne :no:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaś różowy demonstruje swoja mania wyższości :decayed:

Nie mam takiej "władzy" ... ( niestety :disgust: )

:wink4:

Opublikowano

ciekawe co mi a4 klub ufunduje, nie musi to być od razu nobel ale... jako skromno A5 3.0 TDI :decayed:

A może :ban:

:kox:

zaś różowy demonstruje swoja mania wyższości :decayed:

jak każdy różowy co on tam z plebsem się zadowoł nie bydzie ban i już
Opublikowano

a czym cie tak rozbawił tym banem,to wcale nie jest śmieszne :no:

No Andy już poznał smak :gwizdanie:

Opublikowano

zaś różowy demonstruje swoja mania wyższości :decayed:

Nie mam takiej "władzy" ... ( niestety :disgust: )

:wink4:

no wiysz tyś jest kolega :confused4:

ciekawe co mi a4 klub ufunduje, nie musi to być od razu nobel ale... jako skromno A5 3.0 TDI :decayed:

A może :ban:

:kox:

zaś różowy demonstruje swoja mania wyższości :decayed:

jak każdy różowy co on tam z plebsem się zadowoł nie bydzie ban i już

polska nimosz znajomości toś jest stracony :chytry:

Opublikowano

Sorki ale resztę w domu na 17" ogarnę :wink4:

Bo już od tych cytatów to normalnie na 3,5 " to zaraz

:sick3:

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Opublikowano

zaś różowy demonstruje swoja mania wyższości :decayed:

Nie mam takiej "władzy" ... ( niestety :disgust: )

:wink4:

no wiysz tyś jest kolega :confused4:

Żartowałem , ... ale mogę Ci załatwić :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Ulżyj sobie :tongue4:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Buziaki

Opublikowano

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>
Opublikowano

Sorki ale resztę w domu na 17" ogarnę :wink4:

W domu masz laczki 17" :mysli:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zaś różowy demonstruje swoja mania wyższości :decayed:

Nie mam takiej "władzy" ... ( niestety :disgust: )

:wink4:

no wiysz tyś jest kolega :confused4:

Żartowałem , ... ale mogę Ci załatwić :naughty:

:tongue4:

to jo tu robia poruszenie w wątku dla dobra ogółu bo tak wszyscy spali a Ty mnie tu banami straszysz to je wzorowy różowy :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________

to jo tu robia poruszenie w wątku dla dobra ogółu bo tak wszyscy spali a Ty mnie tu spamami straszysz to je wzorowy różowy :gwizdanie:

Żartowałem w nagrodę na zlocie w BT stawiasz :naughty:

Opublikowano

Robert Ty Wiesz jak mie rozbawic :polew:

mmm ale słodki komplemencik, wyczuwom jakiś podtekst roberto uważej :evil:

To nie podtekst ani komplement,tylko po przeczytaniu Roberta zech sie usmiol az sie moja pytała z czego :polew:
Opublikowano

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________

to jo tu robia poruszenie w wątku dla dobra ogółu bo tak wszyscy spali a Ty mnie tu spamami straszysz to je wzorowy różowy :gwizdanie:

Żartowałem w nagrodę dostaniesz medal w BT :naughty:

gynau dobry spirytus + miód :wink4:

trzymia Cię za słowo z tym medalym, może być w kolorzę krupnikowo czystym :decayed:

btw. wiadomo już coś apropo terminów dokładniej???

Opublikowano

dobra jo też spadom :hi: ice road trucker leci na tvn turbo :naughty:

Opublikowano

Nic trza sie do roboty szykowac :wallbash:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

gynau dobry spirytus + miód :wink4:

trzymia Cię za słowo z tym medalym, może być w kolorzę krupnikowo czystym :decayed:

btw. wiadomo już coś apropo terminów dokładniej???

No wreszcie konkrety ... :naughty:

Zlot w BT to 25-26-27 Marca 2011 r.

Opublikowano

dobra jo też spadom :hi: ice road trucker leci na tvn turbo :naughty:

a potem sie chwoli że mo talent :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.