Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

Opublikowano

Arek :notworthy: :notworthy: (wiesz za co)

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:47_________________________________________________

Arek :notworthy: :notworthy: (wiesz za co)

Witamy Gliwicką elyyytę :):hi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:48_________________________________________________ciekawe co tam Prezes za interesy prowadzi :gwizdanie:

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

To nadal ponad 38C! :tongue4: a interpretacja słów jest dowolna... bronić przecież nie będę :decayed:

Opublikowano

Arek :notworthy: :notworthy: (wiesz za co)

Witamy Gliwicką elyyytę :):hi:

A witam :hi:

ciekawe co tam Prezes za interesy prowadzi :gwizdanie:

Wiesz jak to mówią "mniej wiesz, dłużej pożyjesz" :decayed:

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

To nadal ponad 38C! :tongue4: a interpretacja słów jest dowolna... bronić przecież nie będę :decayed:

musisz wziąć pod uwagę że jak odwiedzisz tych szwarnych synków na śląsku to temperatura tez nieźle Ci podskoczy :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________

Arek :notworthy: :notworthy: (wiesz za co)

Witamy Gliwicką elyyytę :):hi:

A witam :hi:

ciekawe co tam Prezes za interesy prowadzi :gwizdanie:

Wiesz jak to mówią "mniej wiesz, dłużej pożyjesz" :decayed:

i lepiej się wyśpisz :wink4:

Opublikowano

i lepiej się wyśpisz :wink4:

A tego to nie słyszałem :decayed:

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

To nadal ponad 38C! :tongue4: a interpretacja słów jest dowolna... bronić przecież nie będę :decayed:

musisz wziąć pod uwagę że jak odwiedzisz tych szwarnych synków na śląsku to temperatura tez nieźle Ci podskoczy :decayed:

Uuu... brzmi kusząco... Chętnie to sprawdzę, ale widzę, że muszę się dobrze przygotować hahaha :polew:

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

To nadal ponad 38C! :tongue4: a interpretacja słów jest dowolna... bronić przecież nie będę :decayed:

musisz wziąć pod uwagę że jak odwiedzisz tych szwarnych synków na śląsku to temperatura tez nieźle Ci podskoczy :decayed:

Uuu... brzmi kusząco... Chętnie to sprawdzę, ale widzę, że muszę się dobrze przygotować hahaha :polew:

a no ciekawe jaki skok temperatury spowodujesz u nas :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

To nadal ponad 38C! :tongue4: a interpretacja słów jest dowolna... bronić przecież nie będę :decayed:

musisz wziąć pod uwagę że jak odwiedzisz tych szwarnych synków na śląsku to temperatura tez nieźle Ci podskoczy :decayed:

Uuu... brzmi kusząco... Chętnie to sprawdzę, ale widzę, że muszę się dobrze przygotować hahaha :polew:

a no ciekawe jaki skok temperatury spowodujesz u nas :naughty: :naughty: :naughty:

To zależy czy mówimy o obu skalach... bo takie ujemne temperatury bywają ciekawe :D

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

To nadal ponad 38C! :tongue4: a interpretacja słów jest dowolna... bronić przecież nie będę :decayed:

musisz wziąć pod uwagę że jak odwiedzisz tych szwarnych synków na śląsku to temperatura tez nieźle Ci podskoczy :decayed:

Uuu... brzmi kusząco... Chętnie to sprawdzę, ale widzę, że muszę się dobrze przygotować hahaha :polew:

a no ciekawe jaki skok temperatury spowodujesz u nas :naughty: :naughty: :naughty:

To zależy czy mówimy o obu skalach... bo takie ujemne temperatury bywają ciekawe :D

o tą ujemną skalę zadba zapewne otoczenie :wink4:

jakoś w tych ujemnych temperaturach nie widzę niczego ciekawego :tongue4:

no ale jak mężu się po Rosji smyka to jestem w stanie zrozumieć Twoje preferencje :decayed:

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

To nadal ponad 38C! :tongue4: a interpretacja słów jest dowolna... bronić przecież nie będę :decayed:

musisz wziąć pod uwagę że jak odwiedzisz tych szwarnych synków na śląsku to temperatura tez nieźle Ci podskoczy :decayed:

Uuu... brzmi kusząco... Chętnie to sprawdzę, ale widzę, że muszę się dobrze przygotować hahaha :polew:

a no ciekawe jaki skok temperatury spowodujesz u nas :naughty: :naughty: :naughty:

To zależy czy mówimy o obu skalach... bo takie ujemne temperatury bywają ciekawe :D

o tą ujemną skalę zadba zapewne otoczenie :wink4:

jakoś w tych ujemnych temperaturach nie widzę niczego ciekawego :tongue4:

no ale jak mężu się po Rosji smyka to jestem w stanie zrozumieć Twoje preferencje :decayed:

Powiedzmy, że lubię to co jest "inne" :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________No cóż...milczą wszyscy, to ja się zbieram spać... Dobranoc :)

Opublikowano

2h mnie nie było, bo byłem po piwo w CZ a tu pierdykło 9str. spamu :gwizdanie: chyba trzeba komuś z pomarańczowego kropka pociągnąć :naughty:

badboy czarne lampy założone??

co to walisz za czeskie piwo :tongue4:???

no w końcu założone...

badboy nie Nakręcaj się :bicz3: :polew:

jo usz je nakręcony za późno ale jak se teraz odkręcić ? :decayed:

Zapytaj Wilma :naughty: :>

Ja już swoją radę dałam :naughty:

Dobra Panowie... nie mam siły znowu ;( wracam do łóżka. Nie wylogowuje się, ale będę znów za jakiś czas.. jak mi paracetamol trochę gorączkę obniży :confused4:

Ty się lepiej napij a nie paracetamol , wiem co mówię :naughty:

Jestem abstynentką :tongue4:

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Ładne masz to autko :wink4:

Wreszcie mi temperatura spadła o 1 stopień... od razu lepiej :>

No nie... ja tu wracam a nikogo tu nie ma ;( to sobie idę znów :thumbdown:

dziękuję za komplement :) a więc póki co apropo "przesunięcia" wstrzymujesz się do stycznia tak ? heheh, wiesz w moim młodym pełnym wigoru wieku dziwnie wyglądałbym w A8 :decayed:

ale może kiedyś :naughty:

No wreszcie ktoś raczył się odezwać :D

Wstrzymuję się do stycznia... umm... jeśli wolisz to tak interpretować :polew:

teraz to w pełni wiarygodna wypowiedź gdyż temperatura Ci się unormowała tak więc ta wymówka odpada jak coś :tongue4:

:decayed:

To nadal ponad 38C! :tongue4: a interpretacja słów jest dowolna... bronić przecież nie będę :decayed:

musisz wziąć pod uwagę że jak odwiedzisz tych szwarnych synków na śląsku to temperatura tez nieźle Ci podskoczy :decayed:

Uuu... brzmi kusząco... Chętnie to sprawdzę, ale widzę, że muszę się dobrze przygotować hahaha :polew:

a no ciekawe jaki skok temperatury spowodujesz u nas :naughty: :naughty: :naughty:

To zależy czy mówimy o obu skalach... bo takie ujemne temperatury bywają ciekawe :D

o tą ujemną skalę zadba zapewne otoczenie :wink4:

jakoś w tych ujemnych temperaturach nie widzę niczego ciekawego :tongue4:

no ale jak mężu się po Rosji smyka to jestem w stanie zrozumieć Twoje preferencje :decayed:

Powiedzmy, że lubię to co jest "inne" :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________No cóż...milczą wszyscy, to ja się zbieram spać... Dobranoc :)

jeśli to inne interpretować jako jedyne w swym rodzaju, niebanalne, niemonotonne, intrygujące to jestem na tak :wink4:

mężu wróci z chłodnej Rassssiiii to i temperatura obniży (wróci) do normy :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________

pocytowane na dzisiaj :decayed:

i tym miłym akcentem rozpoczynając nową stronę spadam bo tu i tak cicho sza :hi:

Opublikowano

Chciałem tylko dodać że kur*a ja też chce jechać do BT. :przebiegly:

Ładnie to tak zapominać o seniorze ;(, i dzięki Andrzej za pamięć :good:

A teraz spadam narka

Opublikowano

i lepiej się wyśpisz :wink4:

A tego to nie słyszałem :decayed:

Ja też nie :mysli: ale znam 3 wersję .......tym krócej posiedzisz :wink4::tongue4: .

Ale cytatów :shocked: dzieciaki na maturze tyle nie używają :>.Dobra nadrobiłem zaległości ide nyny.

:hi:

Opublikowano

Chciałem tylko dodać że kur*a ja też chce jechać do BT. :przebiegly:

Ładnie to tak zapominać o seniorze ;(, i dzięki Andrzej za pamięć :good:

A teraz spadam narka

Wiesiek o Tobie też pamiętałem , ale wolałem żebyś sam się upomniał :naughty:

Dowiedziałem że możliwe że jeszcze w tym roku będą zapisy do BT , a jak nie to zaraz po nowym roku :wink4:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 01:17_________________________________________________

Dobry dzień śpiochy :hi:

Opublikowano
:hi: z rana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.