Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: widzę że pogadanki na całego,toż to trzeba czasu poświęcić aby to przewertować,Seves dawno temu :no: powitanko specjalne dla Ciebie,sorry że Ci wtedy nie pomogłem ale dzieci muszą być o 9 w przedszkolu bo potem zamykają i pupa :confused4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: widzę że pogadanki na całego,toż to trzeba czasu poświęcić aby to przewertować,Seves dawno temu :no: powitanko specjalne dla Ciebie,sorry że Ci wtedy nie pomogłem ale dzieci muszą być o 9 w przedszkolu bo potem zamykają i pupa :confused4:

:hi:

Musisz nam więcej czasu poświęcać :>

Opublikowano

no niestety przed świętami to straszny magiel :confused4:

Opublikowano

no niestety przed świętami to straszny magiel :confused4:

Wierzę...zwłaszcza, że Wy te biedne karpie mordujecie :confused4:

Opublikowano

no niestety przed świętami to straszny magiel :confused4:

Wierzę...zwłaszcza, że Wy te biedne karpie mordujecie :confused4:

tak tylko się zgrywałem,jak go zabijam to mnie potem wyrzuty sumienia dręczą,ale niestety na Wigilię lubię tylko świerzego nie jakiś tam mrożony, to szajs :sick3:
Opublikowano

tak tylko się zgrywałem,jak go zabijam to mnie potem wyrzuty sumienia dręczą,ale niestety na Wigilię lubię tylko świerzego nie jakiś tam mrożony, to szajs :sick3:

A łeb do gorca i na zupa :naughty:

Opublikowano

Wiesiek a Ty czasem nie byłeś w kościele na 11 w niedzielę bo widziałem twój dupowóz :cool1:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:20_________________________________________________cztery łby i cztery ogony yeach :tongue4:

Opublikowano

no niestety przed świętami to straszny magiel :confused4:

Wierzę...zwłaszcza, że Wy te biedne karpie mordujecie :confused4:

tak tylko się zgrywałem,jak go zabijam to mnie potem wyrzuty sumienia dręczą,ale niestety na Wigilię lubię tylko świerzego nie jakiś tam mrożony, to szajs :sick3:

Co to za wyrzuty sumienia jak i tak je... własnymi rękoma... i pozwalasz im oczekiwać kupę czasu na śmierć i narażasz na stres... poza tym mięso pochodzące od zwierzęcia narażonego na stres jest mniej smaczne.

tak tylko się zgrywałem,jak go zabijam to mnie potem wyrzuty sumienia dręczą,ale niestety na Wigilię lubię tylko świerzego nie jakiś tam mrożony, to szajs :sick3:

A łeb do gorca i na zupa :naughty:

A Ty znów o tej zupie... :sick3:

Opublikowano

Co to za wyrzuty sumienia jak i tak je... własnymi rękoma... i pozwalasz im oczekiwać kupę czasu na śmierć i narażasz na stres... poza tym mięso pochodzące od zwierzęcia narażonego na stres jest mniej smaczne

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:
Opublikowano

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:

Andrzej dolewa do wanny relanium :naughty:

:kox:

Opublikowano

Roberto Ty masz kolorowy FIS czy czerwony???

Opublikowano

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:

Andrzej dolewa do wanny relanium :naughty:

:kox:

Jesteście straszni...

No pływa se w wannie,a co ma zrobić? ... :confused4:

Opublikowano

Roberto Ty masz kolorowy FIS czy czerwony???

Taki :wink4:

Opublikowano

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:

Andrzej dolewa do wanny relanium :naughty:

:kox:

nie karmię go trawą :naughty:
Opublikowano

Roberto Ty masz kolorowy FIS czy czerwony???

Taki :wink4:

Taki jak ja :)

no i w końcu jest pełny FIS bo udało mi się połączyć z grupą 16.

za niemożność połączenia się odpowiadał zjebany moduł komfortu.

Opublikowano

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:

Andrzej dolewa do wanny relanium :naughty:

:kox:

Jesteście straszni...

No pływa se w wannie,a co ma zrobić? ... :confused4:

zawsze daję mu szansę może popełnić samobójstwo :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________

Roberto Ty masz kolorowy FIS czy czerwony???

Taki :wink4:

Taki jak ja :)

no i w końcu jest pełny FIS bo udało mi się połączyć z grupą 16.

za niemożność połączenia się odpowiadał zjebany moduł komfortu.

to jak był zjebany to strasznie musiał śmierdzieć :gwizdanie:
Opublikowano

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:

Andrzej dolewa do wanny relanium :naughty:

:kox:

Jesteście straszni...

No pływa se w wannie,a co ma zrobić? ... :confused4:

zawsze daję mu szansę może popełnić samobójstwo :kox:

Ciekawe jak...każdy ze sposobów mu dostępnych (a jest ich niewiele) są jeszcze dłuższe... :thumbdown: ;(

Opublikowano

nie karmię go trawą :naughty:

Ja karmię pokarmem dla ryb akwariowych żeby jeszcze podrósł :naughty:

:kox:

Opublikowano

nie karmię go trawą :naughty:

JA karmię pokarmem dla ryb akwariowych żeby jeszcze podrósł :naughty:

:kox:

trawka jest lepsza, odstresowuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 21:08_________________________________________________

Ciekawe jak...każdy ze sposobów mu dostępnych (a jest ich niewiele) są jeszcze dłuższe...

to już jego problem :polew:
Opublikowano

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:

Andrzej dolewa do wanny relanium :naughty:

:kox:

Jesteście straszni...

No pływa se w wannie,a co ma zrobić? ... :confused4:

zawsze daję mu szansę może popełnić samobójstwo :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________

Roberto Ty masz kolorowy FIS czy czerwony???

Taki :wink4:

Taki jak ja :)

no i w końcu jest pełny FIS bo udało mi się połączyć z grupą 16.

za niemożność połączenia się odpowiadał zjebany moduł komfortu.

to jak był zjebany to strasznie musiał śmierdzieć :gwizdanie:

że niby co :gwizdanie: ? smierdzieć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.