Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo juz Andy o tym wspomnial :cool1:

Ale dopiero dziś o tym wspomniał :bicz3:

Ja i tak zawsze kupuję rybki ze Skoczowa :wink4:

To do BT nie jedziecie :?:

:no:

:thumbdown:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze powiem o tych rybach karp chodowlany jest tuczony i po 2 latach osiąga nawet 2,5kg i to wcale nie jest stara ryba, młody karp roczny 1,5kg ma mięso sprężyste przez co jest twardszy i gorszy w smaku i nie ma tu co porównywać, chodowlanego do żyjącego na wolności, kup sobie większego to sam się przekonasz i tyle na ten temat, już więcej nie będę drążył :wink4:

Opublikowano
  • Autor

7:50 najlepsi :decayed:

A to BT pokrywa się ze zlotem w Wort...??

nie :wink4:

Opublikowano

A to BT pokrywa się ze zlotem w Wort...??

nie :wink4:

No to jedziecie :naughty:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:06_________________________________________________

jeszcze powiem o tych rybach karp chodowlany jest tuczony i po 2 latach osiąga nawet 2,5kg i to wcale nie jest stara ryba, młody karp roczny 1,5kg ma mięso sprężyste przez co jest twardszy i gorszy w smaku i nie ma tu co porównywać, chodowlanego do żyjącego na wolności, kup sobie większego to sam się przekonasz i tyle na ten temat, już więcej nie będę drążył :wink4:

A Ty już skończ z tymi rybami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A to BT pokrywa się ze zlotem w Wort...??

nie :wink4:

No to jedziecie :naughty:

jak znajde sponsora :decayed:

Opublikowano

jak znajde sponsora :decayed:

znajdziesz jakie zaskórniaki :naughty::wink4:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:22_________________________________________________A Wy Andrzej jedziecie :?:

Opublikowano

A Wy Andrzej jedziecie

mówisz do mnie w trzeciej osobie liczby mnogiej :mysli: kur*a nie dwojej mi :cool1: bardzo bym chciał ale niestety mam inne ważniejsze priorytety :confused4:
Opublikowano
  • Autor

A Wy Andrzej jedziecie

mówisz do mnie w trzeciej osobie liczby mnogiej :mysli: kur*a nie dwojej mi :cool1: bardzo bym chciał ale niestety mam inne ważniejsze priorytety :confused4:

wy to znaczy ty z żona :>

Opublikowano

wy to znaczy ty z żona :>

no i może jeszcze dzieciaki ... ale Andrzej nie kumaty , cóż mogę za to :dontknow:

myśli tylko o sobie ... :gwizdanie:

Opublikowano

wy to znaczy ty z żona :>

no i może jeszcze dzieciaki ... ale Andrzej nie kumaty , cóż mogę za to :dontknow:

myśli tylko o sobie ... :gwizdanie:

a po co drzewo do lasu :gwizdanie:
Opublikowano

Na razie od nas z Rybnika piszą się Wiesiek , Andrzej (Badboy) i ja ( oczywiście wszyscy z "osobami towarzyszącymi" ) , jeszcze ktoś ? Tomek coś tam mówił ze by jechał :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wy to znaczy ty z żona :>

no i może jeszcze dzieciaki ... ale Andrzej nie kumaty , cóż mogę za to :dontknow:

myśli tylko o sobie ... :gwizdanie:

a po co drzewo do lasu :gwizdanie:

a co masz zamiar wyrwac jakiegos kolege w BT :polew:

Opublikowano

a po co drzewo do lasu :gwizdanie:

TAaa .... już by Cię puściła samego :gwizdanie:

Opublikowano

7:50 najlepsi :decayed:

A to BT pokrywa się ze zlotem w Wort...??

nie :wink4:

Prezes dajesz na BT a nie pitol :tongue4::good:

Opublikowano
  • Autor

Na razie od nas z Rybnika piszą się Wiesiek , Andrzej (Badboy) i ja ( oczywiście wszyscy z "osobami towarzyszącymi" ) , jeszcze ktoś ? Tomek coś tam mówił ze by jechał :mysli:

a Daniel :cool1:

Opublikowano

nie koleżankę od kolegi :polew:

Opublikowano

a co masz zamiar wyrwac jakiegos kolege w BT :polew:

:polew: :polew: :polew:

może zapoluje na jakiegoś chłopca z B7/B8 :gwizdanie: :kox:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:48_________________________________________________

Na razie od nas z Rybnika piszą się Wiesiek , Andrzej (Badboy) i ja ( oczywiście wszyscy z "osobami towarzyszącymi" ) , jeszcze ktoś ? Tomek coś tam mówił ze by jechał :mysli:

a Daniel :cool1:

Oooooo.... i Daniel + os. tow. sorki , ale mam sklerozę :wallbash: No i Arek z małżonką oczywiście :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a po co drzewo do lasu :gwizdanie:

TAaa .... już by Cię puściła samego :gwizdanie:

no ja na spoty przyjeżdżam sam :gwizdanie:
Opublikowano

no ja na spoty przyjeżdżam sam :gwizdanie:

Bo Twoja jest na siłowni i się urywasz :kox:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________Ooooo.... witamy Wieśka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.