Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:

Andrzej dolewa do wanny relanium :naughty:

:kox:

Jesteście straszni...

No pływa se w wannie,a co ma zrobić? ... :confused4:

zawsze daję mu szansę może popełnić samobójstwo :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________

Roberto Ty masz kolorowy FIS czy czerwony???

Taki :wink4:

Taki jak ja :)

no i w końcu jest pełny FIS bo udało mi się połączyć z grupą 16.

za niemożność połączenia się odpowiadał zjebany moduł komfortu.

to jak był zjebany to strasznie musiał śmierdzieć :gwizdanie:

że niby co :gwizdanie: ? smierdzieć ?

jak co, zjebanie :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaś zaczynacie z tymi cytatami ?

Pioter to zaczął :kox:

Opublikowano

zaś zaczynacie z tymi cytatami ?

Pioter to zaczął

a Ty zaś zaczynosz sie czepiać pink :foch:
Opublikowano

ja się nie czepiam , ale z tego nie idzie się pokapować :cool1:

Opublikowano

ja się nie czepiam , ale z tego nie idzie się pokapować :cool1:

jakiś niekumaty jezdeś :tongue4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 21:46_________________________________________________Wesołych Świąt dla wszystkich Rybnickich Spamerów i dużo szczęśliwości aby Wam Dzieciątko, tylko nie gwiazdor, przyniosło co dusza zapragnie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

wpadlem przed snem na chwile aby forum poczytac, a nadrabianie zaleglosci u nas zajelo mi z 15 min..... ale to cieszy :good: tylko te cytaty :wallbash:

Opublikowano
:siema: Arek
Opublikowano

Wiesiek a Ty czasem nie byłeś w kościele na 11 w niedzielę bo widziałem twój dupowóz :cool1:

A byłeś i Cię widziałeś z mamuśką.

Wertowałem stronki zaległe i stwierdzam że nasz koleżanka Wilma pomyka po chacie w LATEKSIE

Opublikowano

Wiesiek a Ty czasem nie byłeś w kościele na 11 w niedzielę bo widziałem twój dupowóz :cool1:

A byłeś i Cię widziałeś z mamuśką.

Wertowałem stronki zaległe i stwierdzam że nasz koleżanka Wilma pomyka po chacie w LATEKSIE

:shocked: :shocked: :shocked:

No teraz to mnie zszokowałeś :shocked: :shocked: :shocked:

Dla kogo ja mam w tym lateksie chodzić?! Sama siebie nie będę przecież.... :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Wiesiek a Ty czasem nie byłeś w kościele na 11 w niedzielę bo widziałem twój dupowóz :cool1:

A byłeś i Cię widziałeś z mamuśką.

Wertowałem stronki zaległe i stwierdzam że nasz koleżanka Wilma pomyka po chacie w LATEKSIE

a kuda Ty siedzioł że jo Cie ni :mysli:
Opublikowano

nie wydaje się zestresowany, pływa sobie w wannie, a potem szybko w łeb i tyle :decayed:

Andrzej dolewa do wanny relanium :naughty:

:kox:

Jesteście straszni...

No pływa se w wannie,a co ma zrobić? ... :confused4:

zawsze daję mu szansę może popełnić samobójstwo :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________

Roberto Ty masz kolorowy FIS czy czerwony???

Taki :wink4:

Taki jak ja :)

no i w końcu jest pełny FIS bo udało mi się połączyć z grupą 16.

za niemożność połączenia się odpowiadał zjebany moduł komfortu.

to jak był zjebany to strasznie musiał śmierdzieć :gwizdanie:

że niby co :gwizdanie: ? smierdzieć ?

jak co, zjebanie :gwizdanie:

w sensie zepsuty a nie śmierdzący, ale jak chcesz mogę Ci dać powąchać :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek a Ty czasem nie byłeś w kościele na 11 w niedzielę bo widziałem twój dupowóz :cool1:

A byłeś i Cię widziałeś z mamuśką.

Wertowałem stronki zaległe i stwierdzam że nasz koleżanka Wilma pomyka po chacie w LATEKSIE

:shocked: :shocked: :shocked:

No teraz to mnie zszokowałeś :shocked: :shocked: :shocked:

Dla kogo ja mam w tym lateksie chodzić?! Sama siebie nie będę przecież.... :shocked: :shocked: :shocked:

Sama napisałaś że jesteś dominującą, no to łazisz z pejczem i w lateksie :naughty: no bo jak nie, to jesteś normalną a nie dominującą kobietą :gwizdanie:

[/b]

a kuda Ty siedzioł że jo Cie ni :mysli

Ze zadku co bych mioł na wszystko widzyni bo potem do farorza chodza opowiadać kery sie wiyrcił abo purtnył.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wertowałem stronki zaległe i stwierdzam że nasz koleżanka Wilma pomyka po chacie w LATEKSIE

:polew: :polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good:

Opublikowano

Wiesiek a Ty czasem nie byłeś w kościele na 11 w niedzielę bo widziałem twój dupowóz :cool1:

A byłeś i Cię widziałeś z mamuśką.

Wertowałem stronki zaległe i stwierdzam że nasz koleżanka Wilma pomyka po chacie w LATEKSIE

:shocked: :shocked: :shocked:

No teraz to mnie zszokowałeś :shocked: :shocked: :shocked:

Dla kogo ja mam w tym lateksie chodzić?! Sama siebie nie będę przecież.... :shocked: :shocked: :shocked:

Sama napisałaś że jesteś dominującą, no to łazisz z pejczem i w lateksie :naughty: no bo jak nie, to jesteś normalną a nie dominującą kobietą :gwizdanie:

[/b]

a kuda Ty siedzioł że jo Cie ni :mysli

Ze zadku co bych mioł na wszystko widzyni bo potem do farorza chodza opowiadać kery sie wiyrcił abo purtnył.

:polew: :polew: :polew:

bójmy się wszyscy jak przyjedzie do rybola na spota :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

Wiesiek a Ty czasem nie byłeś w kościele na 11 w niedzielę bo widziałem twój dupowóz :cool1:

A byłeś i Cię widziałeś z mamuśką.

Wertowałem stronki zaległe i stwierdzam że nasz koleżanka Wilma pomyka po chacie w LATEKSIE

:shocked: :shocked: :shocked:

No teraz to mnie zszokowałeś :shocked: :shocked: :shocked:

Dla kogo ja mam w tym lateksie chodzić?! Sama siebie nie będę przecież.... :shocked: :shocked: :shocked:

Sama napisałaś że jesteś dominującą, no to łazisz z pejczem i w lateksie :naughty: no bo jak nie, to jesteś normalną a nie dominującą kobietą :gwizdanie:

Tak ubrane masz Panie co grają do takich filmów... xxx. Nie martw się one tylko tak grają :tongue4:

ALBO do różnego rodzaju zabaw... (czyt. spełniania marzeń) :decayed:

No bo co jak co, ale samej siedząc w domu, to sobie jakoś tego nie wyobrażam...W lateksie skóra nie oddycha, więc noszenie go na dłuższą metę nie ma sensu.

Z resztą... trzeba mieć charakterek :gwizdanie:

Wiesiek a Ty czasem nie byłeś w kościele na 11 w niedzielę bo widziałem twój dupowóz :cool1:

A byłeś i Cię widziałeś z mamuśką.

Wertowałem stronki zaległe i stwierdzam że nasz koleżanka Wilma pomyka po chacie w LATEKSIE

:shocked: :shocked: :shocked:

No teraz to mnie zszokowałeś :shocked: :shocked: :shocked:

Dla kogo ja mam w tym lateksie chodzić?! Sama siebie nie będę przecież.... :shocked: :shocked: :shocked:

Sama napisałaś że jesteś dominującą, no to łazisz z pejczem i w lateksie :naughty: no bo jak nie, to jesteś normalną a nie dominującą kobietą :gwizdanie:

[/b]

a kuda Ty siedzioł że jo Cie ni :mysli

Ze zadku co bych mioł na wszystko widzyni bo potem do farorza chodza opowiadać kery sie wiyrcił abo purtnył.

:polew: :polew: :polew:

bójmy się wszyscy jak przyjedzie do rybola na spota :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Nie jestem groźna... na dzień dobry :naughty:

Opublikowano

Tak ubrane masz Panie co grają do takich filmów... xxx. Nie martw się one tylko tak grają :tongue4:

ALBO do różnego rodzaju zabaw... (czyt. spełniania marzeń) :decayed:

No bo co jak co, ale samej siedząc w domu, to sobie jakoś tego nie wyobrażam...W lateksie skóra nie oddycha, więc noszenie go na dłuższą metę nie ma sensu.

Z resztą... trzeba mieć charakterek :gwizdanie:

Ooo nie, bijesz męża gołą ręką :?: :shocked:

Nie jestem groźna... na dzień dobry :naughty:

A później nas zjesz :kox::naughty:

Opublikowano

Tak ubrane masz Panie co grają do takich filmów... xxx. Nie martw się one tylko tak grają :tongue4:

ALBO do różnego rodzaju zabaw... (czyt. spełniania marzeń) :decayed:

No bo co jak co, ale samej siedząc w domu, to sobie jakoś tego nie wyobrażam...W lateksie skóra nie oddycha, więc noszenie go na dłuższą metę nie ma sensu.

Z resztą... trzeba mieć charakterek :gwizdanie:

Ooo nie, bijesz męża gołą ręką :?: :shocked:

Nie jestem groźna... na dzień dobry :naughty:

A później nas zjesz :kox::naughty:

Wiesiek czyzbyś miał jakieś fantazje związane z paniami w latexie i pejczem w dłoni :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tak ubrane masz Panie co grają do takich filmów... xxx. Nie martw się one tylko tak grają :tongue4:

ALBO do różnego rodzaju zabaw... (czyt. spełniania marzeń) :decayed:

No bo co jak co, ale samej siedząc w domu, to sobie jakoś tego nie wyobrażam...W lateksie skóra nie oddycha, więc noszenie go na dłuższą metę nie ma sensu.

Z resztą... trzeba mieć charakterek :gwizdanie:

Ooo nie, bijesz męża gołą ręką :?: :shocked:

Nie jestem groźna... na dzień dobry :naughty:

A później nas zjesz :kox::naughty:

Wiesiek czyzbyś miał jakieś fantazje związane z paniami w latexie i pejczem w dłoni :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Pewnie ma takie ukryte pragnienia :D

No i nie no nie ręką tylko :baseball::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek czyzbyś miał jakieś fantazje związane z paniami w latexie i pejczem w dłoni :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Chyba cie pobździło :wallbash:

A jednak go bije ,biedak jak on wygląda z podbitymi oczami w S8

Opublikowano

Wiesiek czyzbyś miał jakieś fantazje związane z paniami w latexie i pejczem w dłoni :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Chyba cie pobździło :wallbash:

A jednak go bije ,biedak jak on wygląda z podbitymi oczami w S8

Okularki założy i jak nowy :polew: :polew: :polew: Oj wariaty :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.