Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Zdarzyło Ci się ledwie raz, a nie za każdym razem :tongue4:

Ale jeśli lepiej się poczujesz z własnym stwierdzeniem :naughty:

jeśli Ciebie usatysfakcjonuje rola "alfy i omegi" to również mogę ustąpić, ja tam jestem ugodowy facet :tongue4::naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:37_________________________________________________

Tanie i nadal jeżdżą... :tongue4: to dopiero mistrzowie :>

w takim bądź razie nic tylko wywalić S8 i przesiąść się do Syrenki :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Zdarzyło Ci się ledwie raz, a nie za każdym razem :tongue4:

Ale jeśli lepiej się poczujesz z własnym stwierdzeniem :naughty:

jeśli Ciebie usatysfakcjonuje rola "alfy i omegi" to również mogę ustąpić, ja tam jestem ugodowy facet :tongue4::naughty:

Wystarczy kobieta dominująca :decayed:

Ugodowy w słowach, a czyny i tak inne? :gwizdanie:

Opublikowano

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Zdarzyło Ci się ledwie raz, a nie za każdym razem :tongue4:

Ale jeśli lepiej się poczujesz z własnym stwierdzeniem :naughty:

jeśli Ciebie usatysfakcjonuje rola "alfy i omegi" to również mogę ustąpić, ja tam jestem ugodowy facet :tongue4::naughty:

Wystarczy kobieta dominująca :decayed:

Ugodowy w słowach, a czyny i tak inne? :gwizdanie:

w takim bądź razie mi wystarczy samiec alfa :decayed:

i znowu prowadzimy konwersację we dwóch gdzie są Ci rybniczanie ???

Opublikowano

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Zdarzyło Ci się ledwie raz, a nie za każdym razem :tongue4:

Ale jeśli lepiej się poczujesz z własnym stwierdzeniem :naughty:

jeśli Ciebie usatysfakcjonuje rola "alfy i omegi" to również mogę ustąpić, ja tam jestem ugodowy facet :tongue4::naughty:

Wystarczy kobieta dominująca :decayed:

Ugodowy w słowach, a czyny i tak inne? :gwizdanie:

w takim bądź razie mi wystarczy samiec alfa :decayed:

i znowu prowadzimy konwersację we dwóch gdzie są Ci rybniczanie ???

We dwoje! We dwóch - to sami faceci, we dwie - same kobiety, a facet i babeczka - "We dwoje".

Oni wszyscy oleli forum... ALBO poczuli się przytłoczeni naszą rozmową :naughty: i to całkiem niebanalną :naughty:

Opublikowano

Ale macie wyrabowane :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ale macie wyrabowane :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Brakuje nam osób do wielokątów (czyt. do dyskusji w większym gronie) :naughty:

Opublikowano

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Zdarzyło Ci się ledwie raz, a nie za każdym razem :tongue4:

Ale jeśli lepiej się poczujesz z własnym stwierdzeniem :naughty:

jeśli Ciebie usatysfakcjonuje rola "alfy i omegi" to również mogę ustąpić, ja tam jestem ugodowy facet :tongue4::naughty:

Wystarczy kobieta dominująca :decayed:

Ugodowy w słowach, a czyny i tak inne? :gwizdanie:

w takim bądź razie mi wystarczy samiec alfa :decayed:

i znowu prowadzimy konwersację we dwóch gdzie są Ci rybniczanie ???

We dwoje! We dwóch - to sami faceci, we dwie - same kobiety, a facet i babeczka - "We dwoje".

Oni wszyscy oleli forum... ALBO poczuli się przytłoczeni naszą rozmową :naughty: i to całkiem niebanalną :naughty:

całkiem możliwe :)

ale wiesz z różowym trzeba dobrze żyć bo nas po raz kolejny zinwigiluje :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 17:10_________________________________________________

Ale macie wyrabowane :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Brakuje nam osób do wielokątów (czyt. do dyskusji w większym gronie) :naughty:

wskazana również większa ilość kobiet :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Zdarzyło Ci się ledwie raz, a nie za każdym razem :tongue4:

Ale jeśli lepiej się poczujesz z własnym stwierdzeniem :naughty:

jeśli Ciebie usatysfakcjonuje rola "alfy i omegi" to również mogę ustąpić, ja tam jestem ugodowy facet :tongue4::naughty:

Wystarczy kobieta dominująca :decayed:

Ugodowy w słowach, a czyny i tak inne? :gwizdanie:

w takim bądź razie mi wystarczy samiec alfa :decayed:

i znowu prowadzimy konwersację we dwóch gdzie są Ci rybniczanie ???

We dwoje! We dwóch - to sami faceci, we dwie - same kobiety, a facet i babeczka - "We dwoje".

Oni wszyscy oleli forum... ALBO poczuli się przytłoczeni naszą rozmową :naughty: i to całkiem niebanalną :naughty:

całkiem możliwe :)

ale wiesz z różowym trzeba dobrze żyć bo nas po raz kolejny zinwigiluje :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 17:10_________________________________________________

Ale macie wyrabowane :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Brakuje nam osób do wielokątów (czyt. do dyskusji w większym gronie) :naughty:

wskazana również większa ilość kobiet :decayed: :decayed: :decayed:

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

Opublikowano

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Zdarzyło Ci się ledwie raz, a nie za każdym razem :tongue4:

Ale jeśli lepiej się poczujesz z własnym stwierdzeniem :naughty:

jeśli Ciebie usatysfakcjonuje rola "alfy i omegi" to również mogę ustąpić, ja tam jestem ugodowy facet :tongue4::naughty:

Wystarczy kobieta dominująca :decayed:

Ugodowy w słowach, a czyny i tak inne? :gwizdanie:

w takim bądź razie mi wystarczy samiec alfa :decayed:

i znowu prowadzimy konwersację we dwóch gdzie są Ci rybniczanie ???

We dwoje! We dwóch - to sami faceci, we dwie - same kobiety, a facet i babeczka - "We dwoje".

Oni wszyscy oleli forum... ALBO poczuli się przytłoczeni naszą rozmową :naughty: i to całkiem niebanalną :naughty:

całkiem możliwe :)

ale wiesz z różowym trzeba dobrze żyć bo nas po raz kolejny zinwigiluje :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 17:10_________________________________________________

Ale macie wyrabowane :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Brakuje nam osób do wielokątów (czyt. do dyskusji w większym gronie) :naughty:

wskazana również większa ilość kobiet :decayed: :decayed: :decayed:

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Przed chwilą wolałeś inny układ... nie kłam! :bicz3:

Jak widzisz jakoś jeszcze tu żyję... to sobie radę daję :D

Tak ogólnie, to powiedzmy, że wolę męskie towarzystwo i nie lubię konkurencji :tongue4:

Opublikowano

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Przed chwilą wolałeś inny układ... nie kłam! :bicz3:

Jak widzisz jakoś jeszcze tu żyję... to sobie radę daję :D

Tak ogólnie, to powiedzmy, że wolę męskie towarzystwo i nie lubię konkurencji :tongue4:

napisałem że mnie również by taki układ satysfakcjonował jeśli bym był na Twoim miejscu pośród samych kobiet :tongue4:

ale czasami trzeba stawić czoła konkurencji :wink4::naughty:

Opublikowano

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Przed chwilą wolałeś inny układ... nie kłam! :bicz3:

Jak widzisz jakoś jeszcze tu żyję... to sobie radę daję :D

Tak ogólnie, to powiedzmy, że wolę męskie towarzystwo i nie lubię konkurencji :tongue4:

napisałem że mnie również by taki układ satysfakcjonował jeśli bym był na Twoim miejscu pośród samych kobiet :tongue4:

ale czasami trzeba stawić czoła konkurencji :wink4::naughty:

Ok widać źle Cię zrozumiałam :tongue4:

Na zawodach sportowych chętnie... i kiedy ma motywować to też... ale nie tu :wink4::wstydliwy:

Opublikowano

:kawa:

:read:

:lazy:

:>

Opublikowano

:kawa:

:read:

:lazy:

:>

:polew: :polew: :polew: ktoś się chyba zanudził... bidulek :pociesz:

Opublikowano

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Przed chwilą wolałeś inny układ... nie kłam! :bicz3:

Jak widzisz jakoś jeszcze tu żyję... to sobie radę daję :D

Tak ogólnie, to powiedzmy, że wolę męskie towarzystwo i nie lubię konkurencji :tongue4:

napisałem że mnie również by taki układ satysfakcjonował jeśli bym był na Twoim miejscu pośród samych kobiet :tongue4:

ale czasami trzeba stawić czoła konkurencji :wink4::naughty:

Ok widać źle Cię zrozumiałam :tongue4:

Na zawodach sportowych chętnie... i kiedy ma motywować to też... ale nie tu :wink4::wstydliwy:

ahh tam zawody sportowe:P w zyciu codziennym :wink4::naughty:

Opublikowano

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Przed chwilą wolałeś inny układ... nie kłam! :bicz3:

Jak widzisz jakoś jeszcze tu żyję... to sobie radę daję :D

Tak ogólnie, to powiedzmy, że wolę męskie towarzystwo i nie lubię konkurencji :tongue4:

napisałem że mnie również by taki układ satysfakcjonował jeśli bym był na Twoim miejscu pośród samych kobiet :tongue4:

ale czasami trzeba stawić czoła konkurencji :wink4::naughty:

Ok widać źle Cię zrozumiałam :tongue4:

Na zawodach sportowych chętnie... i kiedy ma motywować to też... ale nie tu :wink4::wstydliwy:

ahh tam zawody sportowe:P w zyciu codziennym :wink4::naughty:

No fakt... z Wami to są wręcz wojny... :D

Opublikowano

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Przed chwilą wolałeś inny układ... nie kłam! :bicz3:

Jak widzisz jakoś jeszcze tu żyję... to sobie radę daję :D

Tak ogólnie, to powiedzmy, że wolę męskie towarzystwo i nie lubię konkurencji :tongue4:

napisałem że mnie również by taki układ satysfakcjonował jeśli bym był na Twoim miejscu pośród samych kobiet :tongue4:

ale czasami trzeba stawić czoła konkurencji :wink4::naughty:

Ok widać źle Cię zrozumiałam :tongue4:

Na zawodach sportowych chętnie... i kiedy ma motywować to też... ale nie tu :wink4::wstydliwy:

ahh tam zawody sportowe:P w zyciu codziennym :wink4::naughty:

No fakt... z Wami to są wręcz wojny... :D

oh tam od razu wojny :tongue4:

pisałem CI przecież że ze mnie tak suma sumarum to ugodowy facet jest :naughty:

hmm i tak mija kolejna strona naszej obopólnej konwersacji :decayed:

Opublikowano

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Przed chwilą wolałeś inny układ... nie kłam! :bicz3:

Jak widzisz jakoś jeszcze tu żyję... to sobie radę daję :D

Tak ogólnie, to powiedzmy, że wolę męskie towarzystwo i nie lubię konkurencji :tongue4:

napisałem że mnie również by taki układ satysfakcjonował jeśli bym był na Twoim miejscu pośród samych kobiet :tongue4:

ale czasami trzeba stawić czoła konkurencji :wink4::naughty:

Ok widać źle Cię zrozumiałam :tongue4:

Na zawodach sportowych chętnie... i kiedy ma motywować to też... ale nie tu :wink4::wstydliwy:

ahh tam zawody sportowe:P w zyciu codziennym :wink4::naughty:

No fakt... z Wami to są wręcz wojny... :D

oh tam od razu wojny :tongue4:

pisałem CI przecież że ze mnie tak suma sumarum to ugodowy facet jest :naughty:

hmm i tak mija kolejna strona naszej obopólnej konwersacji :decayed:

Tak ugodowy, ale robisz i tak co chcesz tylko, że po kryjomu :wink4:

Różowy się wkurzy jeśli przekroczymy 500 :D

Opublikowano

Ta , dwie wypowiedzi zaraz strona :).

Nudzi mi się w pracy (tak ,co do bidulka) ,schematyczne robota dzisiaj jakaś taka jest.

Nie przeszkadzam :wink4:, trza posprzątać i za 40 minut idę do dom :dance:.

Trzymajcie się.

Opublikowano

O nie :no: ja się czuję usatysfakcjonowana, że jestem tu jedyna :D

Różowy... chyba nie ma nic przeciwko... tylko cytaty trzeba co jakiś czas skracać, bo oni się załamią jeśli przez nie przekroczymy 500... :polew:

mnie również taki układ jak najbardziej by odpowiadał :decayed:

jesteś na tyle dominująca aby poskromić tylu facetów ??? :decayed: :decayed: :naughty:

Przed chwilą wolałeś inny układ... nie kłam! :bicz3:

Jak widzisz jakoś jeszcze tu żyję... to sobie radę daję :D

Tak ogólnie, to powiedzmy, że wolę męskie towarzystwo i nie lubię konkurencji :tongue4:

napisałem że mnie również by taki układ satysfakcjonował jeśli bym był na Twoim miejscu pośród samych kobiet :tongue4:

ale czasami trzeba stawić czoła konkurencji :wink4::naughty:

Ok widać źle Cię zrozumiałam :tongue4:

Na zawodach sportowych chętnie... i kiedy ma motywować to też... ale nie tu :wink4::wstydliwy:

ahh tam zawody sportowe:P w zyciu codziennym :wink4::naughty:

No fakt... z Wami to są wręcz wojny... :D

oh tam od razu wojny :tongue4:

pisałem CI przecież że ze mnie tak suma sumarum to ugodowy facet jest :naughty:

hmm i tak mija kolejna strona naszej obopólnej konwersacji :decayed:

Tak ugodowy, ale robisz i tak co chcesz tylko, że po kryjomu :wink4:

Różowy się wkurzy jeśli przekroczymy 500 :D

no wiesz masz mnie aż za takiego konspiratora :tongue4: tymczasem ja niewinny jestem w tej kwestii :wink4:

e tam różowy się ucieszy jak będzie tym 500-setnym :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.