Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A6 jest a A4 nie ma , śmieszne :wink4: (to praktycznie to samo , tym bardziej silniki ... ) ... Passat jest , Skoda ...

Opublikowano

Mam nadzieję, że ten łomot to dla Onetu, a nie dla mnie :cool1:

:gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

Powiedzmy, że lubię to co jest "inne" :wink4:

jeśli to inne interpretować jako jedyne w swym rodzaju, niebanalne, niemonotonne, intrygujące to jestem na tak :wink4:

mężu wróci z chłodnej Rassssiiii to i temperatura obniży (wróci) do normy :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________

pocytowane na dzisiaj :decayed:

i tym miłym akcentem rozpoczynając nową stronę spadam bo tu i tak cicho sza :hi:

Pora skrócić trochę ten cytat :tongue4:

Powiem krótko... wyjątkowe i unikatowe :>

skrócenie skróceniem- sens ten sam :tongue4:

Przecież nie przyznam Ci tak wprost racji :tongue4:

http://moto.onet.pl/240030,8291059,1,zdjecie.html?node=27

Zdjęcia 19 i 20

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

Opublikowano

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

A może po prostu świr :cool1:

:kox: :kox:

Opublikowano

A6 jest a A4 nie ma , śmieszne :wink4: (to praktycznie to samo , tym bardziej silniki ... ) ... Passat jest , Skoda ...

musisz wziąć pod uwagę to że A6-tek jest mniej :wink4:

Opublikowano

Mam nadzieję, że ten łomot to dla Onetu, a nie dla mnie :cool1:

:gwizdanie:

Zapamiętam to sobie :baseball:

:bry:

Powiedzmy, że lubię to co jest "inne" :wink4:

jeśli to inne interpretować jako jedyne w swym rodzaju, niebanalne, niemonotonne, intrygujące to jestem na tak :wink4:

mężu wróci z chłodnej Rassssiiii to i temperatura obniży (wróci) do normy :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________

pocytowane na dzisiaj :decayed:

i tym miłym akcentem rozpoczynając nową stronę spadam bo tu i tak cicho sza :hi:

Pora skrócić trochę ten cytat :tongue4:

Powiem krótko... wyjątkowe i unikatowe :>

skrócenie skróceniem- sens ten sam :tongue4:

Przecież nie przyznam Ci tak wprost racji :tongue4:

http://moto.onet.pl/240030,8291059,1,zdjecie.html?node=27

Zdjęcia 19 i 20

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

Nieee, bo to ja mam zawsze rację :polew:

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

A może po prostu świr :cool1:

:kox: :kox:

Świr... no to na pewno też... ale widać jaki wyjątkowy itd. :tongue4:

Opublikowano

Mam nadzieję, że ten łomot to dla Onetu, a nie dla mnie :cool1:

:gwizdanie:

Onet ,WP i inne badziewia są nie do czytania :good:

Jednak niestosowne cytaty będą karane :bicz:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale tu nie chodzi o to , Pasek (jest ich więcej) to praktycznie to samo co A4 i jest , a :a4fan: nie ma

Opublikowano

Mam nadzieję, że ten łomot to dla Onetu, a nie dla mnie :cool1:

:gwizdanie:

Zapamiętam to sobie :baseball:

:bry:

Powiedzmy, że lubię to co jest "inne" :wink4:

jeśli to inne interpretować jako jedyne w swym rodzaju, niebanalne, niemonotonne, intrygujące to jestem na tak :wink4:

mężu wróci z chłodnej Rassssiiii to i temperatura obniży (wróci) do normy :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________

pocytowane na dzisiaj :decayed:

i tym miłym akcentem rozpoczynając nową stronę spadam bo tu i tak cicho sza :hi:

Pora skrócić trochę ten cytat :tongue4:

Powiem krótko... wyjątkowe i unikatowe :>

skrócenie skróceniem- sens ten sam :tongue4:

Przecież nie przyznam Ci tak wprost racji :tongue4:

http://moto.onet.pl/240030,8291059,1,zdjecie.html?node=27

Zdjęcia 19 i 20

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

Nieee, bo to ja mam zawsze rację :polew:

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

A może po prostu świr :cool1:

:kox: :kox:

Świr... no to na pewno też... ale widać jaki wyjątkowy itd. :tongue4:

bo w tej warszawie nie ma takiego kto by Twą rację przebił :naughty: co innego tu na śląsku :decayed:

a swoją drogą dziękuję za komplement apropo tego wyjątkowego :zawstydzony:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:09_________________________________________________

Ale tu nie chodzi o to , Pasek (jest ich więcej) to praktycznie to samo co A4 i jest , a :a4fan: nie ma

rankingi rankingami ale my i tak wiemy swoje :wink4:

Opublikowano

I tak zauważcie jak DEKRA albo jeszcze lepiej ADAC robi takie porównania , zawsze prowadzą niemieckie auta :naughty:

BMW , MERCEDES , VW , AUDI ... :cool1:

Opublikowano

:hi:

Arek to czekam na tel. ale bede miał czynny po 14 dopiero ,a nad tymi 17' felami to sie wstrzymam jeszcze ciezko z kasa :wallbash:

Opublikowano

Mam nadzieję, że ten łomot to dla Onetu, a nie dla mnie :cool1:

:gwizdanie:

Zapamiętam to sobie :baseball:

:bry:

Powiedzmy, że lubię to co jest "inne" :wink4:

jeśli to inne interpretować jako jedyne w swym rodzaju, niebanalne, niemonotonne, intrygujące to jestem na tak :wink4:

mężu wróci z chłodnej Rassssiiii to i temperatura obniży (wróci) do normy :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________

pocytowane na dzisiaj :decayed:

i tym miłym akcentem rozpoczynając nową stronę spadam bo tu i tak cicho sza :hi:

Pora skrócić trochę ten cytat :tongue4:

Powiem krótko... wyjątkowe i unikatowe :>

skrócenie skróceniem- sens ten sam :tongue4:

Przecież nie przyznam Ci tak wprost racji :tongue4:

http://moto.onet.pl/240030,8291059,1,zdjecie.html?node=27

Zdjęcia 19 i 20

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

Nieee, bo to ja mam zawsze rację :polew:

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

A może po prostu świr :cool1:

:kox: :kox:

Świr... no to na pewno też... ale widać jaki wyjątkowy itd. :tongue4:

bo w tej warszawie nie ma takiego kto by Twą rację przebił :naughty: co innego tu na śląsku :decayed:

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

Opublikowano

I tak zauważcie jak DEKRA albo jeszcze lepiej ADAC robi takie porównania , zawsze prowadzą niemieckie auta :naughty:

BMW , MERCEDES , VW , AUDI ... :cool1:

to samo tyczy się tego jak Auto Bild robi porównania to zawsze na 1 miejscu jest niemiecka marka :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:18_________________________________________________chociaż gdybyśmy my polacy mieli coś pokroju Audi Mercedes BMW pewnie też byśmy to stawiali na 1 miejscu :>[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:19_________________________________________________ale co tam póki co pozostaje nam Maluch i Polonez :decayed:

Opublikowano

i Syrenka :naughty:

Opublikowano

Tanie i nadal jeżdżą... :tongue4: to dopiero mistrzowie :>

Opublikowano

Mam nadzieję, że ten łomot to dla Onetu, a nie dla mnie :cool1:

:gwizdanie:

Zapamiętam to sobie :baseball:

:bry:

Powiedzmy, że lubię to co jest "inne" :wink4:

jeśli to inne interpretować jako jedyne w swym rodzaju, niebanalne, niemonotonne, intrygujące to jestem na tak :wink4:

mężu wróci z chłodnej Rassssiiii to i temperatura obniży (wróci) do normy :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________

pocytowane na dzisiaj :decayed:

i tym miłym akcentem rozpoczynając nową stronę spadam bo tu i tak cicho sza :hi:

Pora skrócić trochę ten cytat :tongue4:

Powiem krótko... wyjątkowe i unikatowe :>

skrócenie skróceniem- sens ten sam :tongue4:

Przecież nie przyznam Ci tak wprost racji :tongue4:

http://moto.onet.pl/240030,8291059,1,zdjecie.html?node=27

Zdjęcia 19 i 20

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

Nieee, bo to ja mam zawsze rację :polew:

hmm ciekaw jestem czemu :tongue4: z racji tego iż jesteś kobietą ? :tongue4:

a synonimów można by szukać w nieskończoność...

innowacyjny, niekonwencjonalny, nietradycyjny, nowatorski, nowy, odkrywczy, oryginalny, pionierski, prekursorski, nieszablonowy, fikuśny, frymuśny, niekonwencjonalny, niebanalny, unikalny, nietuzinkowy, fenomenalny, szczególny i tak bleblebelbelele dalej i dalej :P

ależ ten język polski bogaty :decayed:

A może po prostu świr :cool1:

:kox: :kox:

Świr... no to na pewno też... ale widać jaki wyjątkowy itd. :tongue4:

bo w tej warszawie nie ma takiego kto by Twą rację przebił :naughty: co innego tu na śląsku :decayed:

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Opublikowano

O nie nie nie :no: To oznacza, że mam bardzo silne racje i bardzo rzadko się zdarza, że jest inaczej! Gdziekolwiek się znajduję :!: :foch:

bardzo rzadko - z tym mogę się zgodzić gdyż w tej wyjątkowej rzadkości znajduję się właśnie ja :naughty::wink4:

Zdarzyło Ci się ledwie raz, a nie za każdym razem :tongue4:

Ale jeśli lepiej się poczujesz z własnym stwierdzeniem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.