Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra jo też spadom :hi: ice road trucker leci na tvn turbo :naughty:

Nic trza sie do roboty szykowac :wallbash:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________ :hi:

:hi:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:57_________________________________________________

a potem sie chwoli że mo talent :gwizdanie:

Talent to on ma ale ... w zdobywaniu BANów :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w każdy dzień po 10 stron i w wigilia momy 500!!!

Opublikowano

w każdy dzień po 10 stron i w wigilia momy 500!!!

:good:

Chyba zostaniesz "powadierym" :naughty:

Opublikowano

w każdy dzień po 10 stron i w wigilia momy 500!!!

:good:

Chyba zostaniesz "powadierym" :naughty:

z 10 razy mój sławny cytat a już to je :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________i cicho sza lebrów brak.

kaj je Wiesław ? czyżby mu neta na grubie odetneli :gwizdanie:???

Opublikowano

Ale mi komp zamuliło teraz :mysli:

Opublikowano

no chyba że go żona po tylu latach tak krótko trzyma :decayed:

Basia to je jednak kobieta nie do zdarcia :decayed:

Opublikowano

Wiesiek :bicz2:Basia :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

Basia :bicz3: Wiesiek :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________napewno nie chcesz tych lamp Roberto :gwizdanie:

59178372.jpg

Seves mioł je brać no ale sie pospieszył z b7.

patrz jako różnica w porównaniu z:

img1519n.jpg

Opublikowano

Ja bym je wziął ale wiesz jak jest ... :rolleyes: Ach te baby :disgust:

Opublikowano

Ja bym je wziął ale wiesz jak jest ... :rolleyes: Ach te baby :disgust:

kup tam Jej co fajnego po choinka, bo żeś ją juz dzisiej fajnie postroił i po nowym roku se zasłużysz ;)

wiesz bixenon, musisz liczyć razy 2... a on też plug&play chyba nie pasuje.

a tu mosz wygląd bixenonu 2 razy taniej i do tego nie parują jak bixy :)

bydymy godać jak co :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________wiem jako to je znom ta śpiewka, Ty i te Twoje auto :gwizdanie:

Opublikowano

A na BT się piszesz czy jak ?

I kto jeszcze z Rybnika ?

Opublikowano

A na BT się piszesz czy jak ?

I kto jeszcze z Rybnika ?

tak jak my godali jo sie pisza :good::wink4:

Opublikowano

A na BT się piszesz czy jak ?

I kto jeszcze z Rybnika ?

tak jak my godali jo sie pisza :good::wink4:

Sam jedziesz ?

Ja jadę z Marzeną :wink4:

Opublikowano

A na BT się piszesz czy jak ?

I kto jeszcze z Rybnika ?

tak jak my godali jo sie pisza :good::wink4:

Sam jedziesz ?

Ja jadę z Marzeną :wink4:

coś Ty sam, z Moniką :wink4:

Opublikowano

No to jest Nas już czterech :naughty:

Na pewno jeszcze się ktoś znajdzie , wczoraj Blant coś gadał że by jechał jak ktoś jeszcze z Rybnika pojedzie :naughty:

Arek chyba jedzie na Wörthersee

Opublikowano

a wy tu jeszcze? no i co to za obgadywanie pod czyjąś nieobecność :foch:

Opublikowano

No to jest Nas czterech :naughty:

Na pewno jeszcze się ktoś znajdzie , wczoraj Blant coś gadał że by jechał jak ktoś jeszcze z Rybnika pojedzie :naughty:

Wiesiek tez był chętny nie ? a Prezesu ???

ida na "Fuchsa" poczaić.

Opublikowano

Arek jak pisałem wyżej :confused4:

Ja też na razie spadam , potem jeszcze tu zajrzę :naughty:

Opublikowano

Arek jak pisałem wyżej :confused4:

Ja też na razie spadam , potem jeszcze tu zajrzę :naughty:

nareszcie w końcu będzie spokój i nikt bananami nie będzie straszył :kox::tongue4:
Opublikowano

nareszcie w końcu będzie spokój i nikt bananami nie będzie straszył :kox::tongue4:

:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.