Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a swoją drogą sprawisz iż będą miały ku temu powody :gwizdanie: :naughty: ?

:naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wolma :hi:

:hi:

Opublikowano

wolma :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

w sensie wolna :decayed:?

Opublikowano

Robert zapraszasz na pifo :decayed:

przyjedź , mom :naughty:

ale raczej musisz przyjść :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

wolma :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

w sensie wolna :decayed:?

No może chciałby... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Nie dojechał... a tak czekałam :disgust:

Żebyście Panowie wiedzieli jak mnie choróbsko dopadło...angina taka, że po 39C ;( nawet nie mam siły tu cały czas siedzieć... :no:

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Nooo a żony mnie na kopach wyrzucą :>

tych co są myślący póki co żon nie mają(wliczając mą skromną osobę), a CI którzy pomyślą na spota przyjadą solo :decayed:

a swoją drogą sprawisz iż będą miały ku temu powody :gwizdanie: :naughty: ?

Tego nie powiedziałam. Ale kobiety z natury są zazdrosne... (również ja :polew:)

Twe słowa wręcz gwarantują 100% frekwencję , chyba zadziałasz lepiej niż 0,7 schłodzonego Krupnioka :decayed:

Opublikowano

a kto mie potym odwiezie :cool1:

Opublikowano

wolma :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

w sensie wolna :decayed:?

No może chciałby... :gwizdanie:

chłop nie skała da się przesunąć :wink4:

Opublikowano

Twe słowa wręcz gwarantują 100% frekwencję , chyba zadziałasz lepiej niż 0,7 schłodzonego Krupnioka :decayed:

No no no :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

a kto mie potym odwiezie :cool1:

Twoja przyjedzie po Ciebie :naughty:

Opublikowano

:hi:

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Nie dojechał... a tak czekałam :disgust:

Żebyście Panowie wiedzieli jak mnie choróbsko dopadło...angina taka, że po 39C ;( nawet nie mam siły tu cały czas siedzieć... :no:

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Nooo a żony mnie na kopach wyrzucą :>

tych co są myślący póki co żon nie mają(wliczając mą skromną osobę), a CI którzy pomyślą na spota przyjadą solo :decayed:

a swoją drogą sprawisz iż będą miały ku temu powody :gwizdanie: :naughty: ?

Tego nie powiedziałam. Ale kobiety z natury są zazdrosne... (również ja :polew:)

Twe słowa wręcz gwarantują 100% frekwencję , chyba zadziałasz lepiej niż 0,7 schłodzonego Krupnioka :decayed:

E tam.. bez przesady :tongue4:

wolma :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

w sensie wolna :decayed:?

No może chciałby... :gwizdanie:

chłop nie skała da się przesunąć :wink4:

Nie wątpię, ale nie znaczy, że tego bym chciała :tongue4:

Panowie wolniej, bo nie mogę odpowiedzieć :polew:

Opublikowano

:hi:

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Nie dojechał... a tak czekałam :disgust:

Żebyście Panowie wiedzieli jak mnie choróbsko dopadło...angina taka, że po 39C ;( nawet nie mam siły tu cały czas siedzieć... :no:

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Nooo a żony mnie na kopach wyrzucą :>

tych co są myślący póki co żon nie mają(wliczając mą skromną osobę), a CI którzy pomyślą na spota przyjadą solo :decayed:

a swoją drogą sprawisz iż będą miały ku temu powody :gwizdanie: :naughty: ?

Tego nie powiedziałam. Ale kobiety z natury są zazdrosne... (również ja :polew:)

zazdrość w stopniu zdrowym jest wręcz wskazana i działa całkiem pobudzająco, podobnie jak Krupniok :decayed:

Opublikowano

Dobra ida zajarać :palacz:

Opublikowano

a kto mie potym odwiezie :cool1:

Twoja przyjedzie po Ciebie :naughty:

pryndzyj to bych se musioł nowe lokum znoleźć :wallbash:
Opublikowano

Sory,ale palec na klawiaturze mi się na prawo zboczył :>

wolma :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

w sensie wolna :decayed:?

No może chciałby... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Nie dojechał... a tak czekałam :disgust:

Żebyście Panowie wiedzieli jak mnie choróbsko dopadło...angina taka, że po 39C ;( nawet nie mam siły tu cały czas siedzieć... :no:

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Nooo a żony mnie na kopach wyrzucą :>

tych co są myślący póki co żon nie mają(wliczając mą skromną osobę), a CI którzy pomyślą na spota przyjadą solo :decayed:

a swoją drogą sprawisz iż będą miały ku temu powody :gwizdanie: :naughty: ?

Tego nie powiedziałam. Ale kobiety z natury są zazdrosne... (również ja :polew:)

Twe słowa wręcz gwarantują 100% frekwencję , chyba zadziałasz lepiej niż 0,7 schłodzonego Krupnioka :decayed:

E tam.. bez przesady :tongue4:

wolma :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

w sensie wolna :decayed:?

No może chciałby... :gwizdanie:

chłop nie skała da się przesunąć :wink4:

Nie wątpię, ale nie znaczy, że tego bym chciała :tongue4:

Panowie wolniej, bo nie mogę odpowiedzieć :polew:

nie mów hop zanim śląskich szwarnych chłopów nie poznosz :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A Artur nie nadąża z tym telefonem :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

:hi:

2 dni mie nie było dopiero co żech spam przelecioł :zemdlal:

A kajś był jak Cie nie było ? U Wilmy ( obejrzeć S8 ) :?: :naughty: :gwizdanie:

Nie dojechał... a tak czekałam :disgust:

Żebyście Panowie wiedzieli jak mnie choróbsko dopadło...angina taka, że po 39C ;( nawet nie mam siły tu cały czas siedzieć... :no:

kaj je ta naszo ślonzoczka frela Wilma???

w styczniu bydzie 100% frekwencja na spocie jak warszawiok przyjedzie :decayed:

Nooo a żony mnie na kopach wyrzucą :>

tych co są myślący póki co żon nie mają(wliczając mą skromną osobę), a CI którzy pomyślą na spota przyjadą solo :decayed:

a swoją drogą sprawisz iż będą miały ku temu powody :gwizdanie: :naughty: ?

Tego nie powiedziałam. Ale kobiety z natury są zazdrosne... (również ja :polew:)

Twe słowa wręcz gwarantują 100% frekwencję , chyba zadziałasz lepiej niż 0,7 schłodzonego Krupnioka :decayed:

E tam.. bez przesady :tongue4:

wolma :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

w sensie wolna :decayed:?

No może chciałby... :gwizdanie:

chłop nie skała da się przesunąć :wink4:

Nie wątpię, ale nie znaczy, że tego bym chciała :tongue4:

Panowie wolniej, bo nie mogę odpowiedzieć :polew:

nie ma łatwo, wpadam tu raz za jakiś czas to się musza wypisać :) :)

a Ty ponoć masz wprawę w szybkim poruszaniu się po virtualnym świecie :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.