Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek a Ty ? Jedziesz do BT ???

Opublikowano

:hi: wieczorem

co moglo sie stac w tico, auto jezdzi pali normalnie ale swiatla nie dzialaja procz wstecznego i migaczy? kumpel problem ma

czekaj parę dni to ci odpiszę jestem na forum daewoo zarejestrowany, tam na odpowiedź trza nieraz miesiąc czekać :polew:
Opublikowano

:hi: wieczorem

co moglo sie stac w tico, auto jezdzi pali normalnie ale swiatla nie dzialaja procz wstecznego i migaczy? kumpel problem ma

:hi:

bezpiecznik :wink4:

bezpiecznik ponoc nowy zalozyl jak mu sie to stalo

Opublikowano

A jak ta reklama wyłączyc ??? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Tomek a Ty ? Jedziesz do BT ???

chce jechac z moja

Opublikowano

A jak ta reklama wyłączyc ??? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

zrob s epelny ekran;)

Opublikowano

Dobra wyłączyła się sama :wink4:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________

zrob s epelny ekran;)

Ale nie dupej mi że to je LIVE :cool1:

Niby co by to było ?

Opublikowano

prawie to mioł widziołeś Roberto???[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________

Dobra wyłączyła się sama :wink4:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________

zrob s epelny ekran;)

Ale nie dupej mi że to je LIVE :cool1:

Niby co by to było ?

no je to live bo po dogrywce było 1:1 to jest DFB Pokal :wink4:
Opublikowano
:hi: dobranoc
Opublikowano
:hi: nara
Opublikowano

co moglo sie stac w tico, auto jezdzi pali normalnie ale swiatla nie dzialaja procz wstecznego i migaczy? kumpel problem ma

bordentz padł :naughty:

:kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:07_________________________________________________

:hi: dobranoc

lecisz już Endrju :mysli:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:07_________________________________________________

:hi: dobranoc

3maj sie :hi:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: dobranoc

Dobranoc :hi:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

coś sie tak uśmioł :tongue4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________

:hi: dobranoc

Dobranoc :hi:

branoc :hi:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________narazie wyrobiomy limit 10 stron na dzień :decayed:

Opublikowano

mocie jakies pomysly kumpel stoi do dom chce dojechac :P

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________narazie wyrobiomy limit 10 stron na dzień :decayed:

Za mało :!: :!: :!:

Opublikowano

mocie jakies pomysly kumpel stoi do dom chce dojechac :P

Mógł walnąć przełącznik świateł, trza szukać bez macania nic nie pomogymy

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________narazie wyrobiomy limit 10 stron na dzień :decayed:

Za mało :!: :!: :!:

Zdecydowanie za mało :!: :!: :!: :!: :!:

Opublikowano

a więc mobilizacja dawaj dawaj :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.