Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ani trochę.

wierzysz w to ja ?

:tongue4:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________

A moim zdaniem był chamski z tym "dziadem"... trochę taktu... :confused4:

Wilmoria nie martw się :friends:

jaki powściągliwy :tongue4:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:44_________________________________________________

Łoooo.... i Artur tu zajrzał :hi:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:43_________________________________________________

A powiedz mi Andrzej ... przejmujesz się tym :?: :mysli:

Bo mnie to wali :wink4:

ani trocha , ale troszka oczy szczypią jak się takie coś czyta, po za tym nic więcej :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trochę mało raportów, bo ledwie 5. Z drugiej strony... gdyby ktoś chciał kłamać, to by raczej zaniżał, więc...

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________

A moim zdaniem był chamski z tym "dziadem"... trochę taktu... :confused4:

Wilmoria nie martw się :friends:

Nie lubię chamstwa. Brak taktu gra mi na nerwach...

Opublikowano

Trochę mało raportów, bo ledwie 5. Z drugiej strony... gdyby ktoś chciał kłamać, to by raczej zaniżał, więc...

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________

A moim zdaniem był chamski z tym "dziadem"... trochę taktu... :confused4:

Wilmoria nie martw się :friends:

Nie lubię chamstwa. Brak taktu gra mi na nerwach...

typowy polski problem, masz trochę kasy, władzy czy coś osiągnąłeś = wyżej usytuowana pupa niż się sra - sorry za sformułowanie i po drugiej stronie zazdrośnicy którzy im zazdroszczą, niestety chamstwo się szerzy, sama skrajność.

Opublikowano

Wiltordia ten termin spota Ci pasuje tj. 15.01.2011 r. ?

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:49_________________________________________________

typowy polski problem, masz trochę kasy, władzy czy coś osiągnąłeś = wyżej usytuowana pupa niż się sra - sorry za sformułowanie i po drugiej stronie zazdrośnicy którzy im zazdroszczą, niestety chamstwo się szerzy, sama skrajność.

Kuredu ma zjechane i to je "pyrok" :wink4:

Opublikowano

Wiltordia ten termin spota Ci pasuje tj. 15.01.2011 r. ?

Termin pasuje :)

Trochę mało raportów, bo ledwie 5. Z drugiej strony... gdyby ktoś chciał kłamać, to by raczej zaniżał, więc...

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________

A moim zdaniem był chamski z tym "dziadem"... trochę taktu... :confused4:

Wilmoria nie martw się :friends:

Nie lubię chamstwa. Brak taktu gra mi na nerwach...

typowy polski problem, masz trochę kasy, władzy czy coś osiągnąłeś = wyżej usytuowana pupa niż się sra - sorry za sformułowanie i po drugiej stronie zazdrośnicy którzy im zazdroszczą, niestety chamstwo się szerzy, sama skrajność.

Wiem o tym... połowa "warszawiaków", o których już raz wyjaśniałam taka jest, więc...kwestia przyzwyczajenia, ale mimo to nie umiem takich ludzi akceptować, zwłaszcza, jeżeli wkraczają na pole mojej osoby albo osób, które polubiłam... albo jeśli szczególnie dogryzają osobom słabszym/biedniejszym itp.

Opublikowano

A najlepsze jest to że Wilma jest już na piątym miejscu w ilości wysłanych postów w "tym wątku" :naughty: :gwizdanie: ... Ty Andrzej na szóstym :gwizdanie:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:57_________________________________________________

Termin pasuje :)

To zapraszamy jeszcze raz i gratki :oklaski:

Opublikowano

A najlepsze jest to że Wilma jest już na piątym miejscu w ilości wysłanych postów w "tym wątku" :naughty: :gwizdanie: ... Ty Andrzej na szóstym :gwizdanie:

No chyba żartujesz... hahahaha :polew: :polew: :polew:

No to się ciut rozgadałam... :wstydliwy:

To zapraszamy jeszcze raz i gratki :oklaski:

Dziękuję i przylecę do Was czym prędzej :D

Opublikowano

Wiltordia ten termin spota Ci pasuje tj. 15.01.2011 r. ?

Termin pasuje :)

Trochę mało raportów, bo ledwie 5. Z drugiej strony... gdyby ktoś chciał kłamać, to by raczej zaniżał, więc...

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________

A moim zdaniem był chamski z tym "dziadem"... trochę taktu... :confused4:

Wilmoria nie martw się :friends:

Nie lubię chamstwa. Brak taktu gra mi na nerwach...

typowy polski problem, masz trochę kasy, władzy czy coś osiągnąłeś = wyżej usytuowana pupa niż się sra - sorry za sformułowanie i po drugiej stronie zazdrośnicy którzy im zazdroszczą, niestety chamstwo się szerzy, sama skrajność.

Wiem o tym... połowa "warszawiaków", o których już raz wyjaśniałam taka jest, więc...kwestia przyzwyczajenia, ale mimo to nie umiem takich ludzi akceptować, zwłaszcza, jeżeli wkraczają na pole mojej osoby albo osób, które polubiłam... albo jeśli szczególnie dogryzają osobom słabszym/biedniejszym itp.

najważniejsze by nie ulegać stereotypom i nie wrzucać wszystkich do jednego worka, gdyż zdarzają się również wyjątki :wink4: których to przykładem jest nasza warszawianka która na dobre zadomowiła się na śląskich pogaduchach :decayed:

Opublikowano

Wiltordia ten termin spota Ci pasuje tj. 15.01.2011 r. ?

Termin pasuje :)

Trochę mało raportów, bo ledwie 5. Z drugiej strony... gdyby ktoś chciał kłamać, to by raczej zaniżał, więc...

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________

A moim zdaniem był chamski z tym "dziadem"... trochę taktu... :confused4:

Wilmoria nie martw się :friends:

Nie lubię chamstwa. Brak taktu gra mi na nerwach...

typowy polski problem, masz trochę kasy, władzy czy coś osiągnąłeś = wyżej usytuowana pupa niż się sra - sorry za sformułowanie i po drugiej stronie zazdrośnicy którzy im zazdroszczą, niestety chamstwo się szerzy, sama skrajność.

Wiem o tym... połowa "warszawiaków", o których już raz wyjaśniałam taka jest, więc...kwestia przyzwyczajenia, ale mimo to nie umiem takich ludzi akceptować, zwłaszcza, jeżeli wkraczają na pole mojej osoby albo osób, które polubiłam... albo jeśli szczególnie dogryzają osobom słabszym/biedniejszym itp.

najważniejsze by nie ulegać stereotypom i nie wrzucać wszystkich do jednego worka, gdyż zdarzają się również wyjątki :wink4: których to przykładem jest nasza warszawianka która na dobre zadomowiła się na śląskich pogaduchach :decayed:

Do świętości to mi daleko... ale to jedno jest faktem... komfortowo mi się u Was przesiaduje :>

Opublikowano

Wiltordia ten termin spota Ci pasuje tj. 15.01.2011 r. ?

Termin pasuje :)

Trochę mało raportów, bo ledwie 5. Z drugiej strony... gdyby ktoś chciał kłamać, to by raczej zaniżał, więc...

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________

A moim zdaniem był chamski z tym "dziadem"... trochę taktu... :confused4:

Wilmoria nie martw się :friends:

Nie lubię chamstwa. Brak taktu gra mi na nerwach...

typowy polski problem, masz trochę kasy, władzy czy coś osiągnąłeś = wyżej usytuowana pupa niż się sra - sorry za sformułowanie i po drugiej stronie zazdrośnicy którzy im zazdroszczą, niestety chamstwo się szerzy, sama skrajność.

Wiem o tym... połowa "warszawiaków", o których już raz wyjaśniałam taka jest, więc...kwestia przyzwyczajenia, ale mimo to nie umiem takich ludzi akceptować, zwłaszcza, jeżeli wkraczają na pole mojej osoby albo osób, które polubiłam... albo jeśli szczególnie dogryzają osobom słabszym/biedniejszym itp.

najważniejsze by nie ulegać stereotypom i nie wrzucać wszystkich do jednego worka, gdyż zdarzają się również wyjątki :wink4: których to przykładem jest nasza warszawianka która na dobre zadomowiła się na śląskich pogaduchach :decayed:

Do świętości to mi daleko... ale to jedno jest faktem... komfortowo mi się u Was przesiaduje :>

ze świętości nie ma pożytku :naughty:

Opublikowano

... ale to jedno jest faktem... komfortowo mi się u Was przesiaduje :>

Ośmielę się to powiedzieć " to widać " :naughty::good:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 01:05_________________________________________________Dobra ja powolutku idę nynu :wink4:

Ale jeszcze idę :palacz:

Opublikowano

ze świętości nie ma pożytku :naughty:

Rozumiem... te doświadczenia :evil::bicz: brzmi interesująco haha :polew:

... ale to jedno jest faktem... komfortowo mi się u Was przesiaduje :>

Ośmielę się to powiedzieć " to widać " :naughty::good:

No właśnie mi się to też oczom ukazało po Twoim spostrzeżeniu :embarrassed:

Opublikowano

ja również :wink4:

twórczych Wilmo i Roberto :hi:

Opublikowano

A Arturo dalej czyta :naughty:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 01:07_________________________________________________

ja również :wink4:

twórczych Wilmo i Roberto :hi:

Ja też sapadam spać :wink4:

NARA DOBRZY LUDZIE :hi:

Jutro wpadnijcie znów :hi:

Opublikowano

Wiecie... ja też zmykam do łóżeczka... niby już się czuję o wiele lepiej, ale ja śpioch jestem straszny :gwizdanie:

Jutro pobijemy 500!!! Tzn. Robert pokona, bo się domagał ostatnio, a ja mu bezczelnie zbeszcześciłam marzenie 400... :gwizdanie:

Śpijcie dobrze Synki :wink4: Fajne chłopaki z Was :decayed::hi:

Opublikowano

Wiecie... ja też zmykam do łóżeczka... niby już się czuję o wiele lepiej, ale ja śpioch jestem straszny :gwizdanie:

Jutro pobijemy 500!!! Tzn. Robert pokona, bo się domagał ostatnio, a ja mu bezczelnie zbeszcześciłam marzenie 400... :gwizdanie:

Śpijcie dobrze Synki :wink4: Fajne chłopaki z Was :decayed::hi:

:hi:

:wink4:

Opublikowano

Nadrobiłem :):hi:, caly dzien nie siedzialem. Trza mi tez bedzie sie klasc..

Prawdopodobnie do BT tez z Kasia pojedziemy. Wiec bedzie :good::drunk: :drunk: :drunk:.

Ide nyny.

Kolorowych Wszystkim zycze.

Opublikowano
:bry: z rańca[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:26_________________________________________________do poł drugij godać a potym do góry d*pom sie stowo :decayed:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.