Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się jutro zmobilizujecie :gwizdanie: to pincet pyknie :wink4:.

Nie pyknie, bo wtedy nam Robert :bicz3:

On musi te 500 przekroczyć :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert. Ty byś musiał być czujny by "nasza"("Wasza")warszawska "nimfa" :decayed: kolejnej okrągłej setki nie przytuliła :wink4: :>.

Opublikowano

po za tym to HTC jest tylko na dotyk... a jakoś mam awersję do takich telefonów:) wiem że to kwestia przyzwyczajenia ale mimo wszystko wydaje mi się to jakieś niepraktyczne.

fajnie jak jest dotykowe ale i klawiatura, qwerty np.

jakoś ostatnio do gustu przypadła mi Nokia C6 albo n97slim

Opublikowano

Roberto je żeś skłonny przekonać Marzenka do tych lamp czy ni ? :gwizdanie:

Zamienić się ( Ty dajesz Twoje ja daję Ci moje ) mogę :wink4: ( + ew. dopłata w postaci w flaszki z mojej strony ) :evil2:

Opublikowano

po za tym to HTC jest tylko na dotyk... a jakoś mam awersję do takich telefonów:) wiem że to kwestia przyzwyczajenia ale mimo wszystko wydaje mi się to jakieś niepraktyczne.

fajnie jak jest dotykowe ale i klawiatura, qwerty np.

jakoś ostatnio do gustu przypadła mi Nokia C6 albo n97slim

Ja mam N97 fajny telefonik :wink4: ale samego dotykowego, bez klawiatury... o nie... :no:

Robert. Ty byś musiał być czujny by "nasza"("Wasza")warszawska "nimfa" :decayed: kolejnej okrągłej setki nie przytuliła :wink4: :>.

No właśnie staram się jak mogę żeby się nie zapomnieć i mu nie puknąć tej 500tki... :tongue4:

Opublikowano

po za tym to HTC jest tylko na dotyk... a jakoś mam awersję do takich telefonów:) wiem że to kwestia przyzwyczajenia ale mimo wszystko wydaje mi się to jakieś niepraktyczne.

fajnie jak jest dotykowe ale i klawiatura, qwerty np.

jakoś ostatnio do gustu przypadła mi Nokia C6 albo n97slim

Dokładnie :good: :oklaski:

C6 jest za***ista ( C7 jeszcze lepsza :naughty: ) ale te podobno się sypią nadzwyczajnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Roberto je żeś skłonny przekonać Marzenka do tych lamp czy ni ? :gwizdanie:

Zamienić się ( Ty dajesz Twoje ja daję Ci moje ) mogę :wink4: ( + ew. dopłata w postaci w flaszki z mojej strony ) :evil2:

hahah normalnie interes życia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Robert. Ty byś musiał być czujny by "nasza"("Wasza")warszawska "nimfa" :decayed: kolejnej okrągłej setki nie przytuliła :wink4: :>.

Jestem czujny :naughty::przebiegly:

No właśnie staram się jak mogę żeby się nie zapomnieć i mu nie puknąć tej 500tki... :tongue4:

j.w. :wink4:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:55_________________________________________________

hahah normalnie interes życia :polew: :polew: :polew:

Nie no stówkę mogę zapłacić ... przemyśl to :naughty:

Opublikowano

braciszek powiedzioł że jak spasujesz te Twoje lampy do fiesty to mom se zamienić :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:56_________________________________________________

Robert. Ty byś musiał być czujny by "nasza"("Wasza")warszawska "nimfa" :decayed: kolejnej okrągłej setki nie przytuliła :wink4: :>.

Jestem czujny :naughty::przebiegly:

No właśnie staram się jak mogę żeby się nie zapomnieć i mu nie puknąć tej 500tki... :tongue4:

j.w. :wink4:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:55_________________________________________________

hahah normalnie interes życia :polew: :polew: :polew:

Nie no stówkę mogę zapłacić ... przemyśl to :naughty:

Robert one mi leżą pod łóżkiem :decayed: po co mają się zamienić z Twoimi, wiem że by im tam napewno było dobrze :decayed:

Opublikowano

po za tym to HTC jest tylko na dotyk... a jakoś mam awersję do takich telefonów:) wiem że to kwestia przyzwyczajenia ale mimo wszystko wydaje mi się to jakieś niepraktyczne.

fajnie jak jest dotykowe ale i klawiatura, qwerty np.

jakoś ostatnio do gustu przypadła mi Nokia C6 albo n97slim

Pogrubienie mówi samo za siebie :> :wink4:.

A czemu ?

Czytam sobie właśnie to forum >>> http://www.nokia-e52.pl/index.php i naprawdę można duuuużo z tym telefonem zrobić , jeżeli chodzi o zawieszanie i tym podobne sprawy też da się je "wyleczyć"

Tak, instalując inny system niż zawsze chętny do zwisu symbian.Przerobiłem kilkanaście różnych modeli nokii-zawsze starałem się mieć cosik fajnego i za każdym razem problem z zawieszającym się telefonem powracał jak bumerang.I nie było ważne jakie aktualizacje były zrobione .

Zwis ,restart,uruchom ponownie-słowa ,które mi się kojarzą z tą marką (a dałbym sobie jeszcze kilka lat do tyłu rękę obciąć za fińskie zabawki i co ??????????????.........."byłbym dziś k**wa bez ręki..........." zakończę cytatem z mojego ulubionego filmu z Cezarym Pazura "Chłopaki nie płaczą".

Opublikowano

U mnie w ręce nigdy nie będzie innego telefonu prócz Nokii ew. SE :wink4:

Opublikowano

U mnie w ręce nigdy nie będzie innego telefonu prócz Nokii ew. SE :wink4:

Mi się zawsze podobały Samsungi... tylko baterie... za mało trzymają :confused4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 20:15_________________________________________________No tak milczącym tempem, to my w życiu nie dojdziemy do 500...

Opublikowano

witam kolegow klubowiczow skladam Wam serdeczne zyczenia duzo zdrowia szczescia oby Audisie nie psulo i w rodzinie dobrze bylo Szczesc Boze:)

Opublikowano
  • Autor

U mnie w ręce nigdy nie będzie innego telefonu prócz Nokii ew. SE :wink4:

tez tak kiedys mowilem ale jak bralem telefon nie bylo fajnych Nokii wiec wziąłem Samsunga i jak narazie nie narzekam (tylko ma aparat bez flesza :wallbash: )

witam kolegow klubowiczow skladam Wam serdeczne zyczenia duzo zdrowia szczescia oby Audisie nie psulo i w rodzinie dobrze bylo Szczesc Boze:)

i wzajemnie dla ciebie :good:

Opublikowano

U mnie w ręce nigdy nie będzie innego telefonu prócz Nokii ew. SE :wink4:

tez tak kiedys mowilem ale jak bralem telefon nie bylo fajnych Nokii wiec wziąłem Samsunga i jak narazie nie narzekam (tylko ma aparat bez flesza :wallbash: )

witam kolegow klubowiczow skladam Wam serdeczne zyczenia duzo zdrowia szczescia oby Audisie nie psulo i w rodzinie dobrze bylo Szczesc Boze:)

i wzajemnie dla ciebie :good:

po browarze?

napierdalam se właśnie na x boxie w call of duty world at war :naughty:

Opublikowano

U mnie w ręce nigdy nie będzie innego telefonu prócz Nokii ew. SE :wink4:

tez tak kiedys mowilem ale jak bralem telefon nie bylo fajnych Nokii wiec wziąłem Samsunga i jak narazie nie narzekam (tylko ma aparat bez flesza :wallbash: )

witam kolegow klubowiczow skladam Wam serdeczne zyczenia duzo zdrowia szczescia oby Audisie nie psulo i w rodzinie dobrze bylo Szczesc Boze:)

i wzajemnie dla ciebie :good:

po browarze?

napierdalam se właśnie na x boxie w call of duty world at war :naughty:

Co za słownictwo...

Lepiej byś pogadał tu, bo 9 stron zostało :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie w ręce nigdy nie będzie innego telefonu prócz Nokii ew. SE :wink4:

tez tak kiedys mowilem ale jak bralem telefon nie bylo fajnych Nokii wiec wziąłem Samsunga i jak narazie nie narzekam (tylko ma aparat bez flesza :wallbash: )

witam kolegow klubowiczow skladam Wam serdeczne zyczenia duzo zdrowia szczescia oby Audisie nie psulo i w rodzinie dobrze bylo Szczesc Boze:)

i wzajemnie dla ciebie :good:

po browarze?

napierdalam se właśnie na x boxie w call of duty world at war :naughty:

Co za słownictwo...

Lepiej byś pogadał tu, bo 9 stron zostało :gwizdanie:

ajjj zapomniałem (ale na moment tylko) że wśród nas jest Nasza Warszawianka:)

także przepraszam za język :P

hmm dajmy się wykazać innym do tych 5 setek :wink4:

a nie znowuż Nasz dialog przez 10 stron :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie w ręce nigdy nie będzie innego telefonu prócz Nokii ew. SE :wink4:

tez tak kiedys mowilem ale jak bralem telefon nie bylo fajnych Nokii wiec wziąłem Samsunga i jak narazie nie narzekam (tylko ma aparat bez flesza :wallbash: )

witam kolegow klubowiczow skladam Wam serdeczne zyczenia duzo zdrowia szczescia oby Audisie nie psulo i w rodzinie dobrze bylo Szczesc Boze:)

i wzajemnie dla ciebie :good:

po browarze?

napierdalam se właśnie na x boxie w call of duty world at war :naughty:

Co za słownictwo...

Lepiej byś pogadał tu, bo 9 stron zostało :gwizdanie:

ajjj zapomniałem (ale na moment tylko) że wśród nas jest Nasza Warszawianka:)

także przepraszam za język :P

hmm dajmy się wykazać innym do tych 5 setek :wink4:

a nie znowuż Nasz dialog przez 10 stron :gwizdanie:

A widzisz tu jakichś chętnych? Jutro wigilia to już w ogóle będzie pogadane :tongue4:

A co do języka... a używaj go sobie, ale tu nie było potrzeby aż tak tego podkreślać :cool1:

Opublikowano

U mnie w ręce nigdy nie będzie innego telefonu prócz Nokii ew. SE :wink4:

Też tak mówiłem do maja :gwizdanie:.

Tak na marginesie spróbuj na jakiejś nokii tak śmigać po necie i robić posty z cytatami jak np. ja :yeah::decayed: na moim foniku,gdzie na chwilę obecną pracuje koło 25 różnych programów w tle :przebiegly:.

Spotkamy się na spocie i weźmiesz sobie mój tel do popróbowania ,wierz mi ,że zdanie można bardzo radykalnie zmienić,nie będzie Ci przeszkadzało ,że ładowarka zawsze jest w aucie,druga w domu,a trzecia w plecaku :>.

Opublikowano
  • Autor
po browarze?

:no:

a ty :?:

jak nie to moze partyjka w bowling :naughty: kajś bym wyskoczyl :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.