Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
duzooooo czasu to ja mogę na co innego poswięci Skarbie

ho ho ho :blink:

to moze ja z Arturem sobie juz pojdziemy :gwizdanie:

a to dlaczego???? :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:36_________________________________________________

Bo ,pogrubiłem i zmieniłem wielkość trzcionki :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:44_________________________________________________Arek idziemy nyny :naughty: :>

mi nie przeszkadzacie :tongue4:

mi także :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>

:siema:

Opublikowano

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:31_________________________________________________

:hi: Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>

:hi: to zajmie Ci to duuuużo czasu :decayed:

duzooooo czasu to ja mogę na co innego poswięci Skarbie :cool1:

Kotku, nie szalej za bardzo, bo koledzy liczą na oglądanie kobitek w TV, a nie romansów na forum :cool1:

Ale tylko dlatego nie Pójdą jeszcze spac :polew:
Opublikowano
  • Autor
Arek idziemy nyny

no trzeba bedzie, ale dobrze by bylo zrobic Robertowi psikusa i zaliczyc ta pięćsetną strone dzisiaj :decayed:

Opublikowano

Kotku, nie szalej za bardzo, bo koledzy liczą na oglądanie kobitek w TV, a nie romansów na forum :cool1:

No wreszcie Kochanie :>

Dobra ,jo leca :decayed::hi:.

PS.Resztę wrzućcie lepij na pw. :gwizdanie: :>

Opublikowano
  • Autor

no i jest Roberto :decayed:

Opublikowano

:hi: Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>

:siema:

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:
Opublikowano

Kotku, nie szalej za bardzo, bo koledzy liczą na oglądanie kobitek w TV, a nie romansów na forum :cool1:

No wreszcie Kochanie :>

Dobra ,jo leca :decayed::hi:.

PS.Resztę wrzućcie lepij na pw. :gwizdanie: :>

Hahaha oj siedź chłopie na szanownej pupie i nie marudź :tongue4:

:hi: Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>

:siema:

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie:

Opublikowano
Arek idziemy nyny

no trzeba bedzie, ale dobrze by bylo zrobic Robertowi psikusa i zaliczyc ta pięćsetną strone dzisiaj :decayed:

Ta, tylko tyś nie jest przyjezdny na spoty jak ja :gwizdanie:.

Opublikowano

witam kolegow klubowiczow skladam Wam serdeczne zyczenia duzo zdrowia szczescia oby Audisie nie psulo i w rodzinie dobrze bylo Szczesc Boze:)

Dzięki Tomek i wzajemnie życzę Ci Wesołych Świąt

Opublikowano

Hahaha oj siedź chłopie na szanownej pupie i nie marudź :tongue4:

Na siedzisko nie narzekam :>

Opublikowano
Arek idziemy nyny

no trzeba bedzie, ale dobrze by bylo zrobic Robertowi psikusa i zaliczyc ta pięćsetną strone dzisiaj :decayed:

Ja Arek cały czas czuwam :naughty::przebiegly:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________

Ta, tylko tyś nie jest przyjezdny na spoty jak ja :gwizdanie:.

Że niby co :?: :mysli:

Artur tyś je swój chłop ... stały bywalec spotów rybnickich :good:

Opublikowano

Kotku, nie szalej za bardzo, bo koledzy liczą na oglądanie kobitek w TV, a nie romansów na forum :cool1:

No wreszcie Kochanie :>

Dobra ,jo leca :decayed::hi:.

PS.Resztę wrzućcie lepij na pw. :gwizdanie: :>

Hahaha oj siedź chłopie na szanownej pupie i nie marudź :tongue4:

:hi: Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>

:siema:

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie:

Nieeee Kobietko :tongue4: Musiałabyś poczekac do 7,8-go a Poznasz to po błędach w pisowni (pomiń c bo nie działa) :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:56_________________________________________________na klawiaturze[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________z.w.
Opublikowano

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

No a jak :naughty:

Zdrowie :drunk::drinks:

Opublikowano

:hi: Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>

:siema:

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie:

Nieeee Kobietko :tongue4: Musiałabyś poczekac do 7,8-go a Poznasz to po błędach w pisowni (pomiń c bo nie działa) :polew: :polew:

To rozumiem, że na razie bąbelki dają o sobie znać i sobie po różnych częściach ciała szaleć zaczynają :gwizdanie:

Opublikowano

Artur chcesz to bier ta pinsetno strona :wink4:

Nie będę musiał stawiać :przebiegly:

Opublikowano

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

No a jak :naughty:

Zdrowie :drunk::drinks:

:drunk: :>
Opublikowano
  • Autor

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

No a jak :naughty:

Zdrowie :drunk::drinks:

no to zdrowko :decayed:

1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.