Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakbyś widział w jaki sposób się używa photoshopów to byś wiedział, że większość zdjęć, które oglądasz w gazetach/internecie itd przechodzą takie obróbki, że byś czasem osób nie poznał. I dla mnie to zdjęcie w całości jest sztuczne z kolesiem włącznie... niestety.

A co niby mu naciągnęli photoshopem :mysli:

Chyba koszulkę :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: :bry: :bry: :bry: :bry: :bry:

wszystkim! ale się tu ruch w wigilię zrobił no no :)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:27_________________________________________________czyżby wszyscy się zdecydowali 500setke od razu zaatakować :naughty: :gwizdanie:

:bry: :bry: :>
Opublikowano

ale co niby jest sztuczne :mysli:

tyleczek ma :kox:

No przynajmniej Arkowi się spodobało :good:

mi też :>

dołączam się do Was :>

Opublikowano

Dzisiaj wieczór degustacji-Callsberg,Górnik Zabrze,Leżajsk,teraz ulubione Tyskie ponad wszystkie :naughty:

mieszaj, mieszaj, a jutro kac gigant :>

Arek to żadna mieszanka :) Jakbym pomieszał piwo z wódką i szampanem lub winem byłoby gorzej :tongue4:

No a tak to tylko literki pomiesza na forum :decayed:

Jakbyś widział w jaki sposób się używa photoshopów to byś wiedział, że większość zdjęć, które oglądasz w gazetach/internecie itd przechodzą takie obróbki, że byś czasem osób nie poznał. I dla mnie to zdjęcie w całości jest sztuczne z kolesiem włącznie... niestety.

A co niby mu naciągnęli photoshopem :mysli:

Chyba koszulkę :polew:

Taaak koszulkę hahah :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciekaw cóż za prezenty w tym roku przyszykowało dla nas dzięciątko :gwizdanie:

prezenty_noworoczne.jpg

Opublikowano

To co pojedziesz do domu :shocked:

Opublikowano

:good:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:31_________________________________________________

Jakbyś widział w jaki sposób się używa photoshopów to byś wiedział, że większość zdjęć, które oglądasz w gazetach/internecie itd przechodzą takie obróbki, że byś czasem osób nie poznał. I dla mnie to zdjęcie w całości jest sztuczne z kolesiem włącznie... niestety.

A co niby mu naciągnęli photoshopem :mysli:

język :tongue4:

:kox:

Opublikowano

Wilma ty to musisz mieć tu u nas rodzinkę bo po spocie to gdzie do Wawy pojedziesz :?:

Spać we własnym łóżku lubię :tongue4:

Jakbyś widział w jaki sposób się używa photoshopów to byś wiedział, że większość zdjęć, które oglądasz w gazetach/internecie itd przechodzą takie obróbki, że byś czasem osób nie poznał. I dla mnie to zdjęcie w całości jest sztuczne z kolesiem włącznie... niestety.

zadziwie cie..... ja o tym bardzo dobrze wiem :cool1: ale mi to nie przeszkadza :tongue4:

No to co kto woli :tongue4: Faceci... :confused4:

Czyli albo nie Przyjedziesz,albo Jesteś z Rybnika? :)
Opublikowano

ale co niby jest sztuczne :mysli:

tyleczek ma :kox:

No przynajmniej Arkowi się spodobało :good:

mi też :>

dołączam się do Was :>

nice ass :naughty:

trzeba mieć za co chwycić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To co pojedziesz do domu :shocked:

no wkoncu przyjedzie eSą :kox:

Opublikowano

:>

Opublikowano

Czyli albo nie Przyjedziesz,albo Jesteś z Rybnika? :)

Dokładnie :naughty:

Opublikowano

To co pojedziesz do domu :shocked:

No nie będę nocować na parkingu Tesco przecież :naughty:

Wilma ty to musisz mieć tu u nas rodzinkę bo po spocie to gdzie do Wawy pojedziesz :?:

Spać we własnym łóżku lubię :tongue4:

Jakbyś widział w jaki sposób się używa photoshopów to byś wiedział, że większość zdjęć, które oglądasz w gazetach/internecie itd przechodzą takie obróbki, że byś czasem osób nie poznał. I dla mnie to zdjęcie w całości jest sztuczne z kolesiem włącznie... niestety.

zadziwie cie..... ja o tym bardzo dobrze wiem :cool1: ale mi to nie przeszkadza :tongue4:

No to co kto woli :tongue4: Faceci... :confused4:

Czyli albo nie Przyjedziesz,albo Jesteś z Rybnika? :)

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Opublikowano

Czyli albo nie Przyjedziesz,albo Jesteś z Rybnika? :)

Dokładnie :naughty:

:mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

To co pojedziesz do domu :shocked:

no wkoncu przyjedzie eSą :kox:

eSą i to tą największą :gwizdanie:

Opublikowano

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Wierzymy

Opublikowano

ciekaw cóż za prezenty w tym roku przyszykowało dla nas dzięciątko :gwizdanie:

prezenty_noworoczne.jpg

badboy

respeckt :good::kox:

Opublikowano

Czyli albo nie Przyjedziesz,albo Jesteś z Rybnika? :)

Dokładnie :naughty:

:mysli: :mysli: :mysli:

15stego wszyscy bedziemy madrzejsi :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę

:good:

Opublikowano

i jestem ciekaw cóż to za przymus apropo ujawnienia Twojego imienia..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.