Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 jak zakurze ma byc 500 ide po Tyskie bo mi sie skończyło

Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Robcio-ja biera życie lajtowo :> :> a Tyskie mi pomago :>
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a może Ty rushofy masz uprawnienia do wstawiania fotek dupci mojej Dupci :tongue4::decayed:

nie mam :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:57_________________________________________________

jaką zdobycz ??? to Roberto doczekał się upragnionego jubileuszu :wink4:

Ja tak , ale Ty stawiasz :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:58_________________________________________________Dobra spadam :hi:

chyba Twoj wirus źle zadziałał :tongue4: luknij na 500-tną stronę :naughty:

Hahahaha aleś obsunął :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a może Ty rushofy masz uprawnienia do wstawiania fotek dupci mojej Dupci :tongue4::decayed:

nie mam :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:57_________________________________________________

jaką zdobycz ??? to Roberto doczekał się upragnionego jubileuszu :wink4:

Ja tak , ale Ty stawiasz :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:58_________________________________________________Dobra spadam :hi:

chyba Twoj wirus źle zadziałał :tongue4: luknij na 500-tną stronę :naughty:

no Robert gratulacje :good:

i ja tez spadam :hi:

Opublikowano

a może Ty rushofy masz uprawnienia do wstawiania fotek dupci mojej Dupci :tongue4::decayed:

nie mam :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:57_________________________________________________

jaką zdobycz ??? to Roberto doczekał się upragnionego jubileuszu :wink4:

Ja tak , ale Ty stawiasz :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:58_________________________________________________Dobra spadam :hi:

chyba Twoj wirus źle zadziałał :tongue4: luknij na 500-tną stronę :naughty:

no Robert gratulacje :good:

i ja tez spadam :hi:

Dobranoc :hi:

Dobra nocne Marki kto jeszcze zostaje przez parę minut? :D

Opublikowano

2 jak zakurze ma byc 500 ide po Tyskie bo mi sie skończyło

Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Obawiam się, że jestem niewiele lepsza :polew: :polew: :polew:

Pozytywne wibracje :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:02_________________________________________________ :hi:

Dobra Pani i Panowie ja też idę nynu :wink4:

:hi:

Opublikowano

chyba Wy "biorący" się dobrze tutaj dogadacie :naughty:

ja tez spadam :hi:

Opublikowano

chyba Wy "biorący" się dobrze tutaj dogadacie :naughty:

ja tez spadam :hi:

Chyba pijani powietrzem :tongue4:

Śpij dobrze :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

chyba Wy "biorący" się dobrze tutaj dogadacie :naughty:

ja tez spadam :hi:

Chyba pijani powietrzem :tongue4:

Śpij dobrze :hi: :hi: :hi:

Wilma to kiedy sie "bierzemy'? ---za siebie? :> :>
Opublikowano

chyba Wy "biorący" się dobrze tutaj dogadacie :naughty:

ja tez spadam :hi:

Chyba pijani powietrzem :tongue4:

Śpij dobrze :hi: :hi: :hi:

Wilma to kiedy sie "bierzemy'? ---za siebie? :> :>

Hahaha Ciebie to widzę serio wzięło tylko gdzie te pokręcone literki... :mysli::polew:

Opublikowano

Już mówiłem ,jakbym był pijany to pisownia nie byłaby tak składna :> a cała reszta ,to moje poczucie humoru i styl życia :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Już mówiłem ,jakbym był pijany to pisownia nie byłaby tak składna :> a cała reszta ,to moje poczucie humoru i styl życia :naughty: :gwizdanie:

No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: :polew: :polew:

Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest :decayed:

Opublikowano

Już mówiłem ,jakbym był pijany to pisownia nie byłaby tak składna :> a cała reszta ,to moje poczucie humoru i styl życia :naughty: :gwizdanie:

No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: :polew: :polew:

Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest :decayed:

No i o to chodzi :>
Opublikowano

jak to pokminili z tą 500-tką :mysli::przebiegly:

Opublikowano

Już mówiłem ,jakbym był pijany to pisownia nie byłaby tak składna :> a cała reszta ,to moje poczucie humoru i styl życia :naughty: :gwizdanie:

No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: :polew: :polew:

Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest :decayed:

Dawaj na P.W. na skypa-koledzy jutro zaleją mnie gradem pytań :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________

jak to pokminili z tą 500-tką :mysli::przebiegly:

Widocznie Badboy Posłuchał Arka :>
Opublikowano

Już mówiłem ,jakbym był pijany to pisownia nie byłaby tak składna :> a cała reszta ,to moje poczucie humoru i styl życia :naughty: :gwizdanie:

No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: :polew: :polew:

Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest :decayed:

Dawaj na P.W. na skypa-koledzy jutro zaleją mnie gradem pytań :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________

jak to pokminili z tą 500-tką :mysli::przebiegly:

Widocznie Badboy Posłuchał Arka :>

Zaszaleli :gwizdanie:

Idę zaraz spać, więc obawiam się, że to nie ma sensu :tongue4:

i na koniec też coś przełomu wieków

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1292427420_by_Negri1_500.jpg

dobrej nocy :hi:

No to faktycznie księżniczki żeś znalazł hahahahah

Dobrej nocki :hi:

Opublikowano

i na koniec też coś przełomu wieków

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1292427420_by_Negri1_500.jpg

dobrej nocy :hi:

:polew: :polew: :polew: dobreeee ,ale niestety czasami prawdziwe :decayed::hi: :hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:32_________________________________________________

Już mówiłem ,jakbym był pijany to pisownia nie byłaby tak składna :> a cała reszta ,to moje poczucie humoru i styl życia :naughty: :gwizdanie:

No właśnie wyczekuję na te pokręcone literki :polew: :polew: :polew:

Ale że masz dobry humor to się chwali, bo wesoło jest :decayed:

Dawaj na P.W. na skypa-koledzy jutro zaleją mnie gradem pytań :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 01:26_________________________________________________

jak to pokminili z tą 500-tką :mysli::przebiegly:

Widocznie Badboy Posłuchał Arka :>

Zaszaleli :gwizdanie:

Idę zaraz spać, więc obawiam się, że to nie ma sensu :tongue4:

i na koniec też coś przełomu wieków

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1292427420_by_Negri1_500.jpg

dobrej nocy :hi:

No to faktycznie księżniczki żeś znalazł hahahahah

Dobrej nocki :hi:

Tak myślałem,że Zwątpisz :tongue4:
Opublikowano

Tak myślałem,że Zwątpisz :tongue4:

W co zwątpię? :chytry:

Opublikowano

Tak myślałem,że Zwątpisz :tongue4:

W co zwątpię? :chytry:

Wystraszysz się skypa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.