Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdróweczka Wam Wszystkim życzymy z Kasią bo jak wiadomo to jest najważniejsze,reszta przyjdzie c czasem.

Dzięki i nawzajem Wesołych :wink4:

Ja mogę wrobić Artura ... mam to zrobić :?: :mysli:

To byla groźba karalna. :gwizdanie:

To nie była groźba , to były żarty :wink4::tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

:naughty:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

:naughty:

O mój jasnowidz widzę jest już :gwizdanie:

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

Kolacji wigilijnej jak domniemam :tongue4:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

:polew:

Wilmie chyba nie chodziło o :sexinbed::mysli:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

Kolacji wigilijnej jak domniemam :tongue4:

A no też tak właśnie myślałem :kox:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

:polew:

Wilmie chyba nie chodziło o :sexinbed::mysli:

Ciiii :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra ja i tak na razie spadam :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra ja i tak na razie spadam :gwizdanie:

No tak wystarczyło tylko wspomnieć :polew: :polew:

Opublikowano

Ja też po wyżerce :wink4:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

Kolacji wigilijnej jak domniemam :tongue4:

A no też tak właśnie myślałem :kox:

Nooo noo właśnie grzeczni chłopcy o niczym innym by myśleć nie mogli przecież :decayed:

Dobra ja i tak na razie spadam :gwizdanie:

Zero pożytku z tego chłopa.... :beksa:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

Kolacji wigilijnej jak domniemam :tongue4:

A no też tak właśnie myślałem :kox:

Nooo noo właśnie grzeczni chłopcy o niczym innym by myśleć nie mogli przecież :decayed:

I proszę jaka celna uwaga :rolleyes::decayed:

Dobra ja i tak na razie spadam :gwizdanie:

Zero pożytku z tego chłopa.... :beksa:

:polew:

Opublikowano

Luzik Robercie,żartowałem oczywiście :wink4:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

Kolacji wigilijnej jak domniemam :tongue4:

A no też tak właśnie myślałem :kox:

Nooo noo właśnie grzeczni chłopcy o niczym innym by myśleć nie mogli przecież :decayed:

I proszę jaka celna uwaga :rolleyes::decayed:

Dobra ja i tak na razie spadam :gwizdanie:

Zero pożytku z tego chłopa.... :beksa:

:polew:

To go przerosło tak mi się wydaje... :no:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

Kolacji wigilijnej jak domniemam :tongue4:

A no też tak właśnie myślałem :kox:

Nooo noo właśnie grzeczni chłopcy o niczym innym by myśleć nie mogli przecież :decayed:

I proszę jaka celna uwaga :rolleyes::decayed:

Dobra ja i tak na razie spadam :gwizdanie:

Zero pożytku z tego chłopa.... :beksa:

:polew:

To go przerosło tak mi się wydaje... :no:

Przestraszyłaś go :decayed:

Opublikowano

Ktoś jest już po? :D

Zależy po czym :decayed:

Kolacji wigilijnej jak domniemam :tongue4:

A no też tak właśnie myślałem :kox:

Nooo noo właśnie grzeczni chłopcy o niczym innym by myśleć nie mogli przecież :decayed:

I proszę jaka celna uwaga :rolleyes::decayed:

Dobra ja i tak na razie spadam :gwizdanie:

Zero pożytku z tego chłopa.... :beksa:

:polew:

To go przerosło tak mi się wydaje... :no:

Przestraszyłaś go :decayed:

Robercik boi się silnych kobiet :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 22:28_________________________________________________Ależ tu milczą... i oni tak chcą Gliwice wyprzedzić... :confused4:

Opublikowano

Co to za obgadywanie mnie pod moją nieobecność :baseball:

Opublikowano

Co to za obgadywanie mnie pod moją nieobecność :baseball:

To jedynie wymiana faktów :>

Opublikowano

taaa... :cool1:

Opublikowano

A jest tu jakieś kłamstwo? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.