Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Ty jak to chłop nawet nie zauważyłeś, że do Ciebie pisałam :angry:

Kiedy ? Chyba że SMS'em ... dostałem jakiegoś tajemniczego :mysli:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:29_________________________________________________

Chyba za dużo moczki zjadł/wypił :gwizdanie: :kox:

:decayed:

Albo makówek :naughty:

:kox:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:31_________________________________________________Wilma odpadła ... reszta też ... :thumbdown:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty jak to chłop nawet nie zauważyłeś, że do Ciebie pisałam :angry:

Kiedy ? Chyba że SMS'em ... dostałem jakiegoś tajemniczego :mysli:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:29_________________________________________________

Chyba za dużo moczki zjadł/wypił :gwizdanie: :kox:

:decayed:

Albo makówek :naughty:

:kox:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:31_________________________________________________Wilma odpadła ... reszta też ... :thumbdown:

Poprzednią stronę sobie zobacz :angry: :!: :ranting1:

Opublikowano

Poprzednią stronę sobie zobacz :angry: :!: :ranting1:

Całą widziałem nie raz :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano

Poprzednią stronę sobie zobacz :angry: :!: :ranting1:

Całą widziałem nie raz :gwizdanie: :naughty::kox:

Widziałeś i nie zareagowałeś... no to nie czytałeś! Kłamczuch :tongue4:

A na mnie zwala winę... jak to chłop :gwizdanie:

Opublikowano

Widziałeś i nie zareagowałeś...

na co ?

Opublikowano

Widziałeś i nie zareagowałeś...

na co ?

Nic już...

Ja z tymi chłopami nie wytrzymam :no::beksa:

Opublikowano

Ja z tymi chłopami nie wytrzymam :no::beksa:

Czemu :pociesz:

Opublikowano

Ja z tymi chłopami nie wytrzymam :no::beksa:

Czemu :pociesz:

Bo albo nie słuchają albo nie czytają albo są złośliwcami albo walą fochy...

Opublikowano

Bo albo nie słuchają albo nie czytają albo są złośliwcami albo walą fochy...

Wilma ... cała baba za byle co się obraża :gwizdanie: i wali :foch: :foch: :foch:

Opublikowano

Bo albo nie słuchają albo nie czytają albo są złośliwcami albo walą fochy...

Wilma ... cała baba za byle co się obraża :gwizdanie: i wali :foch: :foch: :foch:

Za byle co?! O wypraszam to sobie! :wink4:

A fochy walę, bo inaczej się nie da z Wami! I już!

Opublikowano

No bo jesteś , stara , zmierzła baba i tyle :gwizdanie:

Opublikowano

No bo jesteś , stara , zmierzła baba i tyle :gwizdanie:

Zależy dla kogo... jak na to zasłużyłeś, to taka będę!

Będziesz grzeczny, to i ja będę :wink4:

Opublikowano

Zależy dla kogo... jak na to zasłużyłeś, to taka będę!

Będziesz grzeczny, to i ja będę :wink4:

Ale jak ja mogę moim zachowaniem zmienić to że jesteś "stara i zmierzła" :mysli:

Opublikowano

Zależy dla kogo... jak na to zasłużyłeś, to taka będę!

Będziesz grzeczny, to i ja będę :wink4:

Ale jak ja mogę moim zachowaniem zmienić to że jesteś "stara i zmierzła" :mysli:

Nie wie ile mam lat a mi starość zarzuca... Pffff... Kobiecie wiek... bezczelność :foch:

No zmierzła, to tylko dla tych "wyjątkowych" :thumbdown:

Opublikowano

Będziesz grzeczny, to i ja będę :wink4:

A to co napisałaś wyżej raczej tyczy się Ciebie :naughty:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:37_________________________________________________

Nie wie ile mam lat a mi starość zarzuca... Pffff... Kobiecie wiek... bezczelność :foch:

No zmierzła, to tylko dla tych "wyjątkowych" :thumbdown:

No właśnie nie wiem , i mogę mieć swoje zdanie , nie chcesz powiedzieć , to stwierdzam po Twoim zachowaniu :naughty:

Tym bardziej że nie chcesz się przedstawić :chytry:

Opublikowano

Będziesz grzeczny, to i ja będę :wink4:

A to co napisałaś wyżej raczej tyczy się Ciebie :naughty:

A kiedy ja byłam niegrzeczna? :cool1:

Opublikowano

A kiedy ja byłam niegrzeczna? :cool1:

Mam Ci powiedzieć :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Opublikowano

A kiedy ja byłam niegrzeczna? :cool1:

Mam Ci powiedzieć :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Tak :!: i palcem pokazać :!:

Opublikowano

Na pewno tego chcesz :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Opublikowano

Tak :!: Ja jestem zdecydowaną kobietą i wiem czego chce :!:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.