Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jednego możesz być pewien... na pewno nie jest to ruska mafia :decayed:

No i tajemnicy też nie mogę... do spota... na spocie to już powiem wszystko jak na spowiedzi... nawet możesz konfesjonał przynieść :tongue4:

No to 15.01.2011 r. na spocie w Rybniku będzie S8 2007 r. i tzw. Wilma :naughty: :gwizdanie: :cool1:

Tak jest Sir! :rolleyes:

I 15 będzie mega obecność w Rybniku

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to ja tez tam bede :kox: :kox:

zapraszamy !!! Wilma i jej S8 :naughty: :naughty: :naughty:

A Wilmo jaki masz tam silnik ??? Chodzi o pojemność

kod silnika wystarczy [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:50_________________________________________________

ja bym podjechał ale sie boję ;(

luzik bedziemy sie bronic razem :naughty:

w Rybniku nie ma kamer :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

w Rybniku nie ma kamer :polew:

To samo chciałem właśnie napisać :polew:

Opublikowano

Arek się zdziwi - tyle stron do nadrobienia :decayed:

Opublikowano

kod silnika wystarczy

tyle może nie wymagajmy od kobiety ,ale co najmniej pojemność :naughty:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:53_________________________________________________

Arek się zdziwi - tyle stron do nadrobienia :decayed:

Arek nie ma tak lekko :gwizdanie: nie wiem czy zdąży to nadrobić :gwizdanie: :naughty:

:polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Wilmo to co , jaki macie tam silnik ? Diesla ?

Opublikowano

no to ja tez tam bede :kox: :kox:

zapraszamy !!! Wilma i jej S8 :naughty: :naughty: :naughty:

A Wilmo jaki masz tam silnik ??? Chodzi o pojemność

Jak pytasz o silnik, to nie jestem na tyle głupia żeby się nie domyśleć o co chodzi... o kod bym z góry wątpiła :tongue4:

5.2 FSI[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:58_________________________________________________

Wilmo to co , jaki macie tam silnik ? Diesla ?

A informacji się nie ogląda w moim profilu? :cool1:

Opublikowano

Jak pytasz o silnik, to nie jestem na tyle głupia żeby się nie domyśleć o co chodzi... o kod bym z góry wątpiła :tongue4:

5.2 FSI

Wujek Google pomógł :naughty:

Opublikowano

Jak pytasz o silnik, to nie jestem na tyle głupia żeby się nie domyśleć o co chodzi... o kod bym z góry wątpiła :tongue4:

5.2 FSI

Wujek Google pomógł :naughty:

Nie pomagał, bo to moje auto.

Opublikowano

A informacji się nie ogląda w moim profilu?

ogląda - ale w A8/S8 nie ma silnika benzynowego który pali 10,4l :)

Opublikowano

A informacji się nie ogląda w moim profilu?

ogląda - ale w A8/S8 nie ma silnika benzynowego który pali 10,4l :)

:gwizdanie:

Opublikowano

A informacji się nie ogląda w moim profilu?

ogląda - ale w A8/S8 nie ma silnika benzynowego który pali 10,4l :)

:rolleyes:

Opublikowano

A informacji się nie ogląda w moim profilu?

ogląda - ale w A8/S8 nie ma silnika benzynowego który pali 10,4l :)

przez to pytałem czy ma Diesla :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo mało i rzadko jeżdżę, bo auto jest za granicą.

Opublikowano

Bardzo mało i rzadko jeżdżę, bo auto jest za granicą.

No a jak zagraniczne paliwo to i od razu mniejsze spalanie :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Dobra spadam spać :wink4:

Nara wszystkim :hi:

Opublikowano

Wilma - tak zupełnie prywatnie - naprawdę, uzupełnij sobie profil - to w wielu sytuacjach pomaga i po to on został stworzony aby był wypełniony ( poprawnie i w pełni ) :wink4:

Opublikowano

Dobra spadam spać :wink4:

Nara wszystkim :hi:

Trzym się :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.