Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

POTWIERDZAM

dziś wieczorkiem mamy takiego małego świątecznego zlocika

Knurów parking sklepu Intermarche ( przy trasie SR-SG )

a jako że trochę zimno a podziemnego nie ma to potem mamy kulig dla rozgrzewki :naughty:

proszę zabrać sanki jak ktoś ma :)

Spotykamy się o 18.00

osobiście może troszeczke się spóźnię :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

POTWIERDZAM

dziś wieczorkiem mamy takiego małego świątecznego zlocika

Knurów parking sklepu Intermarche ( przy trasie SR-SG )

a jako że trochę zimno a podziemnego nie ma to potem mamy kulig dla rozgrzewki :naughty:

proszę zabrać sanki jak ktoś ma :)

Spotykamy się o 18.00

osobiście może troszeczke się spóźnię :wink4:

:good:

mysle ze na godzinke wpadne :gwizdanie:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

ja nie obiecam ale będę miał na uwadze ,może mi się uda po cichu wyjść :wink4::polew:.Zdzwonimy się jeszcze A-rek.

Opublikowano
  • Autor
Zdzwonimy się jeszcze A-rek.

luzik :wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 09:56_________________________________________________ze ludzie jeszcze takie śmiecie sprzedają na allegro :wallbash:

http://moto.allegro.pl/continental-225-45-17-cena-za-pare-i1365692884.html

Opublikowano

:siema:

Arek ja najprawdopodobniej też się przejadę do Intermarche :decayed::wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:02_________________________________________________Arek podobmo szukasz takie kubły :naughty:

http://moto.allegro.pl/a4-s4-rs4-kpl-srodek-recaro-fotel-kanapa-igla-i1342754905.html

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry::hi:

dobry :hi:

jest i zadymiarz :decayed:

Opublikowano

:hi: z rana

... jak ja lubie pic wodke ...

A z Nami nie chcesz :gwizdanie:

:mysli:

Ale najbardziej boi się ją Arek :gwizdanie:

to twoje kolejne dziwne stwierdzenie w moim kierunku :cool1:

Arek to przecież żarty :cool1:

Opublikowano

:bry::hi:

dobry :hi:

jest i zadymiarz :decayed:

E tam zaraz zadymiarz po prostu chciał wiedzieć kilka szczegółów :decayed:

Opublikowano

ze ludzie jeszcze takie śmiecie sprzedają na allegro :wallbash:

http://moto.allegro.pl/continental-225-45-17-cena-za-pare-i1365692884.html

Jak robia 2-3 tysie na rok to na kilka sezonów jeszcze gumy wystarczą :>

Opublikowano

dobry :hi:

jest i zadymiarz :decayed:

:hi:

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:17_________________________________________________

E tam zaraz zadymiarz po prostu chciał wiedzieć kilka szczegółów :decayed:

Dokładnie :good:

Opublikowano
:hi: robert
Opublikowano

E tam zaraz zadymiarz po prostu chciał wiedzieć kilka szczegółów :decayed:

Dokładnie :good:

A to że przy okazji wyszła z tego zadyma :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

dobry :hi:

jest i zadymiarz :decayed:

E tam zaraz zadymiarz po prostu chciał wiedzieć kilka szczegółów :decayed:

a i tak musi do 15 stycznia czekac :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: robert

:hi:Miron

zaraz dzwonie do kumpla , czy poda mi te dane do tej 2.0 TFSI a może się rozmyślił :mysli::wink4:

Opublikowano

:bry::hi:

dobry :hi:

jest i zadymiarz :decayed:

E tam zaraz zadymiarz po prostu chciał wiedzieć kilka szczegółów :decayed:

a i tak musi do 15 stycznia czekac :gwizdanie:

Ciekawe czy doczeka :kox:

Opublikowano

a potem się dziwicie, że na gliwickich posucha jak spamujecie wszędzie w koło :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.