Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra spadam spać :wink4:

Nara wszystkim :hi:

ja tu jeszcze troszkę posiedzę :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra spadam spać :wink4:

Nara wszystkim :hi:

ja tu jeszcze troszkę posiedzę :decayed:

Przecież ty masz rodzinę :decayed:

Opublikowano

Też spadam spać.

Śpijcie dobrze :hi:

Wilma - tak zupełnie prywatnie - naprawdę, uzupełnij sobie profil - to w wielu sytuacjach pomaga i po to on został stworzony aby był wypełniony ( poprawnie i w pełni ) :wink4:

Wiem o co Ci chodzi :wink4: Ale te informacje, które są obecnie... mojej osobie wystarczą w zupełności. A moje imię w sprawach aut nie pomoże :tongue4: Dobranoc :)

Opublikowano

ja tu jeszcze troszkę posiedzę :decayed:

Miron teraz zabierze się wreszcie za Wilmę :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ja tu jeszcze troszkę posiedzę :decayed:

Miron teraz zabierze się wreszcie za Wilmę :gwizdanie: :naughty:

Będzie się działo :decayed:

Opublikowano

Będzie się działo :decayed:

:naughty:

Albo nie iść jeszcze spać :mysli:

Opublikowano

Będzie się działo :decayed:

:naughty:

Albo nie iść jeszcze spać :mysli:

Hyhy :kox:

Opublikowano

ja tu jeszcze troszkę posiedzę :decayed:

Miron teraz zabierze się wreszcie za Wilmę :gwizdanie: :naughty:

bez przesady - ja prosty chłopak jestem - a forum otwarte dla wszystkich :)

Opublikowano

bez przesady - ja prosty chłopak jestem - a forum otwarte dla wszystkich :)

No chyba nie wszystkich :gwizdanie:

Opublikowano

bez przesady - ja prosty chłopak jestem - a forum otwarte dla wszystkich :)

Dobra Panowie i Pani spadam :wink4:

Nara :hi:

Opublikowano

bez przesady - ja prosty chłopak jestem - a forum otwarte dla wszystkich :)

No chyba nie wszystkich :gwizdanie:

no dobra - zapomniałem dokończyć

.............otwarte dla wszystkich póki nie wylecą :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 00:26_________________________________________________Ps. kolejny raz sorki Wilma

ale to w żadnym wypadku nie w Twoją stronę tekst :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

... jak ja lubie pic wodke ...

A z Nami nie chcesz :gwizdanie:

:mysli:

Ale najbardziej boi się ją Arek :gwizdanie:

to twoje kolejne dziwne stwierdzenie w moim kierunku :cool1:

Reszta ludzi z Rybnika chyba nie żyje :mysli:

reszta ludzi z Rybnika ma rodziny z ktorymi spędza swięta :gwizdanie:

Arek się zdziwi - tyle stron do nadrobienia :decayed:

nie raz nadrabialem ponad 30 stron spamu na Gliwickich ale to bylo dawno, dawno temu :decayed: wiec te 5-10 to dla mnie pikuś :wink4:

Opublikowano

:hi:

Siemanko ziomale,

jak "gliwiczanie" wpadają to od razu spamu do nadrobienia człowiek ma ale zauważyłem jedną dość ważną zależność u Was się więcej dzieje w nocy niż w dzień :>.

U nas ani w dzień ani w nocy :polew:.[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 08:54_________________________________________________I nie miałem na myśli :sexinbed: żeby była jasność :gwizdanie: :wink4::).

Opublikowano
  • Autor

:hi:Arturoo

jak tam swieta mijają :?:

Opublikowano

:hi: w porządeczku dziękuję ,a u Ciebie?

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 08:57_________________________________________________Basiorek pełny ,ciepłe kapcie w domu są,czego chcieć więcej :?:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 08:58_________________________________________________Dzisiaj od rana jestem w pracy ale tylko do 13 na szczęście :wink4:.

Opublikowano
  • Autor

u mnie rowniez oki :good:

jesli dobrze wyczytalem to koledzy z Gliwic gdzies dzisiaj sie spotuja, moze sie wybierzemy :naughty:

Opublikowano

Kurczę bardzo bym chętnie pojechał ale ojciec ma geburstag i nie dam rady ,zaraz po robocie lecę na Kłokocin koło Was z resztą,potem na chwilkę do teściowej do Pielgrzymowic na jakąś moczkę trza będzie wpaść :wink4:.Jak nigdy niedziela napięta jak gumka z majtek.

Opublikowano
  • Autor

no spoko :wink4:

ja niedziele spędzam sam bo Natalia pracuje wiec coś musze sobie zaplanować :decayed:

Opublikowano

a chłopaki z gliwic gdzie spotują ,może na wieczór bym się wyrwał ? :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy nie w Knurowie ale mysle ze jeszcze to dzis potwierdza :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.