Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wilma - bez urazy - nie znam Cię - tak sobię żartuję w większości :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________

gdyby ta Wasza koleżanka pisała z błędami to miałbym pewne podejrzenia co do jej tożsamości :decayed:

Ty lepiej nie wywołuj wilka z lasu :cool1: :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

Opublikowano

Arek też już się jej " boi " - tak mi powiedział :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

Bo dużo się dzieje :naughty:

Opublikowano

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

z czego jeden normalny :polew:

Opublikowano

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

Bo dużo się dzieje :naughty:

właśnie nic... lipa... :confused4: [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:07_________________________________________________

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

z czego jeden normalny :polew:

dzięki stary, nie musisz mi tak słodzić :cool1:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

2 i "szef" :cool1: :gwizdanie:

A Wilma pitła :gwizdanie:

Opublikowano

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

2 i "szef" :cool1: :gwizdanie:

A Wilma pitła :gwizdanie:

może się nas boi ? :naughty: :naughty:
Opublikowano

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

Bo dużo się dzieje :naughty:

właśnie nic... lipa... :confused4:

A co myślałeś o 300 kg żywej wagi :polew:

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

z czego jeden normalny :polew:

dzięki stary, nie musisz mi tak słodzić :cool1:

Nie słodzi.... to było o mnie :decayed:

Opublikowano

3 moderatorów się zleciało :gwizdanie:

2 i "szef" :cool1: :gwizdanie:

A Wilma pitła :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

może się nas boi ? :naughty: :naughty:

chyba tak :mysli:

Ale najbardziej boi się ją Arek :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może się nas boi ? :naughty: :naughty:

chyba tak :mysli:

Ale najbardziej boi się ją Arek :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Kurde to już nie wiem kto kogo się boi :mysli: zakręcone to jakoś :kox:

Opublikowano

może się nas boi ? :naughty: :naughty:

chyba tak :mysli:

Ale najbardziej boi się ją Arek :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:mysli: :mysli:
Opublikowano

Robert - jak dzisiaj dzwoniłeś to mogłeś coś wspomnieć że kogoś się na Rybnickich boicie i ktoś Was nęka :)

Opublikowano

W ogóle się jakoś teraz nie odzywa ostatnio :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:11_________________________________________________

Robert - jak dzisiaj dzwoniłeś to mogłeś coś wspomnieć że kogoś się na Rybnickich boicie i ktoś Was nęka :)

Przez to głównie był ten telefon :embarrassed: ... ale wstydziłem się o tym wspomnieć ... :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

Opublikowano

W ogóle się jakoś teraz nie odzywa ostatnio :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:11_________________________________________________

Robert - jak dzisiaj dzwoniłeś to mogłeś coś wspomnieć że kogoś się na Rybnickich boicie i ktoś Was nęka :)

Przez to głównie był ten telefon :embarrassed: ... ale wstydziłem się o tym wspomnieć ... :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

nie potrzebnie - jak coś to wal jak w dym :wink4:

Opublikowano

W ogóle się jakoś teraz nie odzywa ostatnio :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:11_________________________________________________

Robert - jak dzisiaj dzwoniłeś to mogłeś coś wspomnieć że kogoś się na Rybnickich boicie i ktoś Was nęka :)

Przez to głównie był ten telefon :embarrassed: ... ale wstydziłem się o tym wspomnieć ... :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

nie potrzebnie - jak coś to wal jak w dym :wink4:

no miron sie tym zajmie :evil:

Opublikowano

no miron sie tym zajmie :evil:

ale z Ruską mafią też ???

Opublikowano

W ogóle się jakoś teraz nie odzywa ostatnio :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:11_________________________________________________

Robert - jak dzisiaj dzwoniłeś to mogłeś coś wspomnieć że kogoś się na Rybnickich boicie i ktoś Was nęka :)

Przez to głównie był ten telefon :embarrassed: ... ale wstydziłem się o tym wspomnieć ... :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

nie potrzebnie - jak coś to wal jak w dym :wink4:

no miron sie tym zajmie :evil:

znów go będą zastraszać :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.