Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no miron sie tym zajmie :evil:

ale z ruską mafią też ???

Takie rzeczy to już do Dimana :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W ogóle się jakoś teraz nie odzywa ostatnio :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:11_________________________________________________

Robert - jak dzisiaj dzwoniłeś to mogłeś coś wspomnieć że kogoś się na Rybnickich boicie i ktoś Was nęka :)

Przez to głównie był ten telefon :embarrassed: ... ale wstydziłem się o tym wspomnieć ... :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

nie potrzebnie - jak coś to wal jak w dym :wink4:

no miron sie tym zajmie :evil:

znów go będą zastraszać :kox: :kox:

taki mój los - całe życie w stresie i oglądaniu sie za siebie :decayed:

Opublikowano

Hahahaha no Panowie co to za obgadywanie?! Chwile człeka nie ma a tu się tyle dzieje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Robert... to co chcesz ze mną zrobić? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no miron sie tym zajmie :evil:

ale z ruską mafią też ???

Takie rzeczy to już do Dimana :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Robert... to co chcesz ze mną zrobić? :naughty: :naughty: :naughty:

No no no ale pytanie :naughty: :naughty: :naughty:

nawet nie wiesz co bym z Tobą zrobił :gwizdanie: :naughty:

:sexinbed:

Opublikowano

Robert... to co chcesz ze mną zrobić? :naughty: :naughty: :naughty:

No no no ale pytanie :naughty: :naughty: :naughty:

nawet nie wiesz co bym z Tobą zrobił :gwizdanie: :naughty:

No ja właśnie czytałam... kopa w pupę i sru....

Opublikowano

no miron sie tym zajmie :evil:

ale z ruską mafią też ???

Takie rzeczy to już do Dimana :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

:decayed:

Opublikowano

No ja właśnie czytałam... kopa w pupę i sru....

Nie przedstawiałaś/przedstawiłeś się dalej :gwizdanie:

Opublikowano

No ja właśnie czytałam... kopa w pupę i sru....

Nie przedstawiałaś/przedstawiłeś się dalej :gwizdanie:

Owszem. Musisz poczekać do spota... tak tak wiem nie chcesz ze mną gadać w związku z tym do spota, więc się zamykam w sobie :no:

Opublikowano

Owszem. Musisz poczekać do spota... tak tak wiem nie chcesz ze mną gadać w związku z tym do spota, więc się zamykam w sobie :no:

Ale przynajmniej powiedz co to za tajemnica :mysli:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Reszta ludzi z Rybnika chyba nie żyje :mysli:

Opublikowano

Owszem. Musisz poczekać do spota... tak tak wiem nie chcesz ze mną gadać w związku z tym do spota, więc się zamykam w sobie :no:

Ale przynajmniej powiedz co to za tajemnica :mysli:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Reszta ludzi z Rybnika chyba nie żyje :mysli:

No jednego możesz być pewien... na pewno nie jest to ruska mafia :decayed:

No i tajemnicy też nie mogę... do spota... na spocie to już powiem wszystko jak na spowiedzi... nawet możesz konfesjonał przynieść :tongue4:

Opublikowano

No jednego możesz być pewien... na pewno nie jest to ruska mafia :decayed:

No i tajemnicy też nie mogę... do spota... na spocie to już powiem wszystko jak na spowiedzi... nawet możesz konfesjonał przynieść :tongue4:

No to 15.01.2011 r. na spocie w Rybniku będzie S8 2007 r. i tzw. Wilma :naughty: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

No jednego możesz być pewien... na pewno nie jest to ruska mafia :decayed:

No i tajemnicy też nie mogę... do spota... na spocie to już powiem wszystko jak na spowiedzi... nawet możesz konfesjonał przynieść :tongue4:

No to 15.01.2011 r. na spocie w Rybniku będzie S8 2007 r. i tzw. Wilma :naughty: :gwizdanie: :cool1:

Tak jest Sir! :rolleyes:

Opublikowano

Tak jest Sir! :rolleyes:

A to co wysłałem na PW :mysli:

Opublikowano

No jednego możesz być pewien... na pewno nie jest to ruska mafia :decayed:

No i tajemnicy też nie mogę... do spota... na spocie to już powiem wszystko jak na spowiedzi... nawet możesz konfesjonał przynieść :tongue4:

No to 15.01.2011 r. na spocie w Rybniku będzie S8 2007 r. i tzw. Wilma :naughty: :gwizdanie: :cool1:

Tak jest Sir! :rolleyes:

no to ja tez tam bede :kox: :kox:

Opublikowano

ja bym podjechał ale sie boję ;(

Opublikowano

ja bym podjechał ale sie boję ;(

:polew:

Opublikowano

ja bym podjechał ale sie boję ;(

luzik bedziemy sie bronic razem :naughty:

Opublikowano

no to ja tez tam bede :kox: :kox:

zapraszamy !!! Wilma i jej S8 :naughty: :naughty: :naughty:

A Wilmo jaki masz tam silnik ??? Chodzi o pojemność

Opublikowano

no to ja tez tam bede :kox: :kox:

zapraszamy !!! Wilma i jej S8 :naughty: :naughty: :naughty:

A Wilmo jaki masz tam silnik ??? Chodzi o pojemność

kod silnika wystarczy [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:50_________________________________________________

ja bym podjechał ale sie boję ;(

luzik bedziemy sie bronic razem :naughty:

w Rybniku nie ma kamer :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.