Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Tomek nie czytasz wszystkich postów albo Ci się nie chce ? :tongue4:

To autko jest od znajomego Arka :cool1:

Może i czytam ale wszystkiego pamiętać nie muszę :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: w ten świąteczny dzień :)
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 12:00_________________________________________________Co tak pusto :?: Karp wam zaszkodził :kox:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 12:00_________________________________________________Co tak pusto :?: Karp wam zaszkodził :kox:

Jakoś pouciekali... przede mną chyba ;(

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 12:00_________________________________________________Co tak pusto :?: Karp wam zaszkodził :kox:

Jakoś pouciekali... przede mną chyba ;(

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Palce im się porozmaczały :decayed:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Palce im się porozmaczały :decayed:

Hahaha w % :decayed:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Palce im się porozmaczały :decayed:

Hahaha w % :decayed:

:decayed: Pewnie siedzą i kończą pasterkę :polew:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Palce im się porozmaczały :decayed:

Hahaha w % :decayed:

:decayed: Pewnie siedzą i kończą pasterkę :polew:

:polew: :polew: :polew:

A końca jakoś nie widać... :polew: :polew: :polew:

Chyba, że pasterka inaczej wygląda... :sexinbed:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Palce im się porozmaczały :decayed:

Hahaha w % :decayed:

:decayed: Pewnie siedzą i kończą pasterkę :polew:

:polew: :polew: :polew:

A końca jakoś nie widać... :polew: :polew: :polew:

Chyba, że pasterka inaczej wygląda... :sexinbed:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Palce im się porozmaczały :decayed:

Hahaha w % :decayed:

:decayed: Pewnie siedzą i kończą pasterkę :polew:

:polew: :polew: :polew:

A końca jakoś nie widać... :polew: :polew: :polew:

Chyba, że pasterka inaczej wygląda... :sexinbed:

:decayed:

Ale my ich bezczelnie obgadujemy... potem Robert się znów na mnie obrazi :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Palce im się porozmaczały :decayed:

Hahaha w % :decayed:

:decayed: Pewnie siedzą i kończą pasterkę :polew:

:polew: :polew: :polew:

A końca jakoś nie widać... :polew: :polew: :polew:

Chyba, że pasterka inaczej wygląda... :sexinbed:

:decayed:

Ale my ich bezczelnie obgadujemy... potem Robert się znów na mnie obrazi :gwizdanie:

Jestem ciekaw czy Oni ten spam potem będą nadrabiali :decayed:

Opublikowano

Nie skumalem ,chyba jeszcze spie. :mysli:

Opublikowano

Nie skumalem ,chyba jeszcze spie. :mysli:

Ale że co :mysli:

Opublikowano

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Palce im się porozmaczały :decayed:

Hahaha w % :decayed:

:decayed: Pewnie siedzą i kończą pasterkę :polew:

:polew: :polew: :polew:

A końca jakoś nie widać... :polew: :polew: :polew:

Chyba, że pasterka inaczej wygląda... :sexinbed:

:decayed:

Ale my ich bezczelnie obgadujemy... potem Robert się znów na mnie obrazi :gwizdanie:

Jestem ciekaw czy Oni ten spam potem będą nadrabiali :decayed:

Też jestem ciekawa :decayed:

Nie skumalem ,chyba jeszcze spie. :mysli:

Na pasterce przedobrzyłeś skoro tak :kox:

:hi:

Dobra rybka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła :).

Zaszkodziła! w pisaniu na forum widzę :tongue4:

Napisałam tak, ponieważ: gdyby nie zaszkodziła, to by tu cała armia od rana spamowała :!:

Opublikowano

Ej chłopy a co się z Sevesem dzieje :mysli:

Opublikowano

:hi: po pasterce teraz sie obudzilem :kox:

a co z sevesem sie dzieje tego nikt niewie ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.