Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak wam idą przygotowania do kolacji :?: :gwizdanie: pewnie co nie którzy to już przy :beer1:

Marzena jeszcze coś tam pichci :wink4::slina:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Nawzajem ;)

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Nawzajem ;)

Podziękował :hi:

Widzę że połóweczka u was w stronach pękła :good:

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Wzajemnie :>

Ja idę na 17stą do siostry, więc mam spokój :tongue4:

Opublikowano

Widzę że połóweczka u was w stronach pękła :good:

Daj nam czas a Gliwice wyprzedzimy :> :> :> :cool1:

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Wzajemnie :>

Dzięki :hi:

Widzę że połóweczka u was w stronach pękła :good:

Daj nam czas a Gliwice wyprzedzimy :> :> :> :cool1:

No przecież cały czas na was czekamy :wink4:

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Wzajemnie :>

Dzięki :hi:

Widzę że połóweczka u was w stronach pękła :good:

Daj nam czas a Gliwice wyprzedzimy :> :> :> :cool1:

No przecież cały czas na was czekamy :wink4:

No to siedźcie tam cicho przez najbliższe.... pół roku a ja chłopaków pogonie żeby gadali :D

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Wzajemnie :>

Dzięki :hi:

Widzę że połóweczka u was w stronach pękła :good:

Daj nam czas a Gliwice wyprzedzimy :> :> :> :cool1:

No przecież cały czas na was czekamy :wink4:

No to siedźcie tam cicho przez najbliższe.... pół roku a ja chłopaków pogonie żeby gadali :D

Jakie pół roku :cool1: mają czas do sylwestra :decayed:

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Dzięki i Wesołych :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:53_________________________________________________

Jakie pół roku :cool1: mają czas do sylwestra :decayed:

Taaa... tylko w którym roku :gwizdanie:

Opublikowano

Wesołych wszystkim :hi:

Dzięki i Wesołych :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:53_________________________________________________

Jakie pół roku :cool1: mają czas do sylwestra :decayed:

Taaa... tylko w którym roku :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Opublikowano

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Jak my się przesiądziemy ze spamowaniem to nie na miesiące tylko odliczaj godziny :decayed::kox:

Opublikowano

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Dawaj spróbujemy we dwoje im w godzinę połowę naspamować, a potem oni tylko dokończą robotę :polew:

Opublikowano

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Jak my się przesiądziemy ze spamowaniem to nie na miesiące tylko odliczaj godziny :decayed::kox:

No to dawajcie choćby do tysiaka :naughty:

Opublikowano

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Dawaj spróbujemy we dwoje im w godzinę połowę naspamować, a potem oni tylko dokończą robotę :polew:

:decayed:

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Jak my się przesiądziemy ze spamowaniem to nie na miesiące tylko odliczaj godziny :decayed::kox:

No to dawajcie choćby do tysiaka :naughty:

Do tysiaka to możesz minuty liczyć :polew::decayed:

Opublikowano

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Dawaj spróbujemy we dwoje im w godzinę połowę naspamować, a potem oni tylko dokończą robotę :polew:

Ja zaraz i tak "odpadam" trza iść na kolację :wink4: ( w końcu coś zjeść konkretnego dziś )

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 16:00_________________________________________________

Do tysiaka to możesz minuty liczyć :polew::decayed:

No to dawajta :kox:

Opublikowano

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Dawaj spróbujemy we dwoje im w godzinę połowę naspamować, a potem oni tylko dokończą robotę :polew:

Ja zaraz i tak "odpadam" trza iść na kolację :wink4:

No to ja za te "zaraz" też odpadam a w ten czas można by....

Opublikowano

No to dawajta :kox:

Czas start :polew: :polew:

Chyba że ze spamowaniem przesiądziecie się na kilka miesięcy na "Rybnickie" :naughty:

Dawaj spróbujemy we dwoje im w godzinę połowę naspamować, a potem oni tylko dokończą robotę :polew:

Ja zaraz i tak "odpadam" trza iść na kolację :wink4:

No to ja za te "zaraz" też odpadam a w ten czas można by....

No ja też zaraz spadam ale duchem będę na forum :decayed:

Opublikowano

Do tysiaka to możesz minuty liczyć :polew::decayed:

Już kilka minut minęło a tu tylko dwa/trzy posty :mysli:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.