Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wilmo nie bądź zła że się tak czepiamy ale po prostu wszystko to jakieś zbyt tajemnicze i podejrzane :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

Od nowości ją mamy :)

13 lat już nią jeździcie :mysli:

:polew:

no to.... 4

Opublikowano

3

Opublikowano

prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

1

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

graty

Opublikowano

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Wierzymy

A ja bym powiedział "mamy n adzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie:

Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! :wink4:

"Matko " ja w Ciebie wierzę i czekam niecierpliwie na wspólne spotkanie,: zresztą Badboy jeszcze bardziej :polew: a różnica w ciekawosci to jak moje auto do Jego fury :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

różnica w ciekawości to jak moje auto do Jego fury ???? że what ? :tongue4:

Aleś to zdupił :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Badboy i gdzies sie wjebal :polew:

Opublikowano

Andrzej zaś stawiosz :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Gratki :oklaski: :good:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:46_________________________________________________

Badboy i gdzies sie wjebal :polew:

:polew:

Tak bardzo chciał postawić :naughty:

Opublikowano

No to jo leca nara synki i Pani :hi:

Opublikowano

No to jo leca nara synki i Pani :hi:

nara Wiesiek :hi:

Opublikowano

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Wierzymy

A ja bym powiedział "mamy n adzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie:

Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! :wink4:

"Matko " ja w Ciebie wierzę i czekam niecierpliwie na wspólne spotkanie,: zresztą Badboy jeszcze bardziej :polew: a różnica w ciekawosci to jak moje auto do Jego fury :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hahaha no ja to Was kocham normalnie hahaha :giveheart:

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

Od nowości ją mamy :)

13 lat już nią jeździcie :mysli:

13? A to ciekawostka wiesz :cool1:

Wilma, a ktory rok masz tą eSkę :?:

Od nowości ją mamy :)

ten Twój ropę wozi z tej rassii do pl czy co :tongue4::decayed: albo ciągnie jakiś gazociąg :tongue4:

Słomką do drinków ciągnie :gwizdanie: :polew:

Wilmo nie bądź zła że się tak czepiamy ale po prostu wszystko to jakieś zbyt tajemnicze i podejrzane :tongue4:

Nie mam Ci za złe przynajmniej się nie nudzisz myśląc o tym :tongue4:

No to jo leca nara synki i Pani :hi:

:hi: :hi: :hi: Dobranoc

Wolniej pisać, bo się odpisać nie da!

Opublikowano

Andrzej coś tak ucichł :mysli:

Chyba żeś się nie zamknął w sobie :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

hahah jak dupła 500setno strona to mi sie komp wyłączył

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Andrzej coś tak ucichł :mysli:

Chyba żeś się nie zamknął w sobie :gwizdanie:

:kox:

Nadrobić spamu nie może :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Badboy kasuj tego posta puki nikt go nie widzial :gwizdanie:

Opublikowano

haha to trza mieć szczęście :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.