Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>

:siema:

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie:

Nieeee Kobietko :tongue4: Musiałabyś poczekac do 7,8-go a Poznasz to po błędach w pisowni (pomiń c bo nie działa) :polew: :polew:

To rozumiem, że na razie bąbelki dają o sobie znać i sobie po różnych częściach ciała szaleć zaczynają :gwizdanie:

ale żeby nie było TAM nieeee :polew: Czy Ty przypadkiem nie Jestes moją ex-w. :>
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Czy Ty przypadkiem nie Jestes moją ex-w.

:polew:

Opublikowano

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

No a jak :naughty:

Zdrowie :drunk::drinks:

no to zdrowko :decayed:

1.jpg

Zdrówko :drunk::drinks:

Arek coś Ci nie wyszedł ten obrazek :gwizdanie:

Opublikowano

Artur chcesz to bier ta pinsetno strona :wink4:

Nie będę musiał stawiać :przebiegly:

Robert, jak na razie to ja stawiam w styczniu w końcu za 400setkę muszę :polew:

:hi: Wszystkim ,własnie spam nadrabiam :>

:siema:

Robcio też nie Spisz to w końcu się razem piwa napijemy -przynajmniej wirtualnie :naughty:

Tobie to już chyba te piwa do główki uderzyły :gwizdanie:

Nieeee Kobietko :tongue4: Musiałabyś poczekac do 7,8-go a Poznasz to po błędach w pisowni (pomiń c bo nie działa) :polew: :polew:

To rozumiem, że na razie bąbelki dają o sobie znać i sobie po różnych częściach ciała szaleć zaczynają :gwizdanie:

ale żeby nie było TAM nieeee :polew: Czy Ty przypadkiem nie Jestes moją ex-w. :>

Nie przypominam sobie... :mysli::polew:

Opublikowano
Opublikowano

A wiem co chciałeś wkleić :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:05_________________________________________________

Robert, jak na razie to ja stawiam w styczniu w końcu za 400setkę muszę :polew:

Ja i tak nie wierzę że przyjedziesz :cool1:

Opublikowano

Artur chcesz to bier ta pinsetno strona :wink4:

Nie będę musiał stawiać :przebiegly:

Lepiej jak zostanie dla zasłużonych :good:

:wink4: :>

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: dobre to trzeba przyznać :decayed:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:05_________________________________________________

Robert, jak na razie to ja stawiam w styczniu w końcu za 400setkę muszę :polew:

Ja i tak nie wierzę że przyjedziesz :cool1:

Czyżbyś jednak chciał stawiać (soczek, bo nie piję) przegrywając ze mną zakład? :wink4:

Opublikowano

dobra tak na szybko , pierwszy z brzegu ( ostrzejszych nie wklejam )

12249904.jpg

Opublikowano
Jak na razie to humory Arturoo dopisują :>
Opublikowano

Artur chcesz to bier ta pinsetno strona :wink4:

Nie będę musiał stawiać :przebiegly:

Lepiej jak zostanie dla zasłużonych :good:

:wink4: :>

Tyś jest tak samo "zasłużony" jak ja :cool1:

Opublikowano

A wiem co chciałeś wkleić :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:05_________________________________________________

Robert, jak na razie to ja stawiam w styczniu w końcu za 400setkę muszę :polew:

Ja i tak nie wierzę że przyjedziesz :cool1:

Przyjedzieee poznac wariatów z Rybola :wink4:
Opublikowano

Ooooo... i Wiesław tu zajrzał :hi:

Opublikowano

dobra tak na szybko , pierwszy z brzegu ( ostrzejszych nie wklejam )

12249904.jpg

Okrutne :tongue4:

A wiem co chciałeś wkleić :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:05_________________________________________________

Robert, jak na razie to ja stawiam w styczniu w końcu za 400setkę muszę :polew:

Ja i tak nie wierzę że przyjedziesz :cool1:

Przyjedzieee poznac wariatów z Rybola :wink4:

A przyjedzie! I chętnie poznam tych niedowiarków :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.