Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

:hi:

Jaki avatar :D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

:hi:

Jaki avatar :D

za***isty :> :naughty:

Opublikowano

:bry:

Paździoch umyty na wigilia :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:bry:

Paździoch umyty na wigilia :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

A sam też czyściutki? :naughty: :naughty:

Opublikowano

:bry:

Paździoch umyty na wigilia :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

ja wlasnie zaraz jade myć :tongue4:

Opublikowano

:bry:

Paździoch umyty na wigilia :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

A sam też czyściutki? :naughty: :naughty:

o to zadba się jeszcze po kilki świątecznych porządkach :wink4:

ale co tam byle paździoch się błyszczy :decayed:

Opublikowano

:bry:

Paździoch umyty na wigilia :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

A sam też czyściutki? :naughty: :naughty:

o to zadba się jeszcze po kilki świątecznych porządkach :wink4:

ale co tam byle paździoch się błyszczy :decayed:

No tak... garniturek mu jeszcze załóż :gwizdanie:

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

Opublikowano

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

siemano Prezesu

workoholik :tongue4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:14_________________________________________________no to cyk :drinks::wink4:

Opublikowano

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

:hi: Dobry pijoczku :wink4:

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

Nie uwierzę, że choć przez sekundę nic nie przeszło Ci przez myśl. Zwłaszcza, iż wczoraj skromnie stwierdziłeś, że... 61 razy na minutę :tongue4:

Opublikowano

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

:hi: Dobry pijoczku :wink4:

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

Nie uwierzę, że choć przez sekundę nic nie przeszło Ci przez myśl. Zwłaszcza, iż wczoraj skromnie stwierdziłeś, że... 61 razy na minutę :tongue4:

a może to wniosek po obcowaniu tutaj z Tobą ? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
no to cyk :drinks:

oj jeszcze nie moge, za godzinke musze zone zawieżć do pracy, a potem jeszcze musze na godzine do swojej jechac, a potem to juz chyba odstawiam auto i ide :beer1:

Dobry pijoczku :wink4:

jaki pijoczku :cool1:

ja smaki na piwo mam raz na dwa tygodnie wiec wypije ze dwa i juz mi zaszumi :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:24_________________________________________________ps: Badboy gratulacje wstąpienia do B6 Division :good:

Opublikowano
:bry: wieczorem :hi:
Opublikowano

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

:hi: Dobry pijoczku :wink4:

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

Nie uwierzę, że choć przez sekundę nic nie przeszło Ci przez myśl. Zwłaszcza, iż wczoraj skromnie stwierdziłeś, że... 61 razy na minutę :tongue4:

a może to wniosek po obcowaniu tutaj z Tobą ? :gwizdanie: :naughty:

Ja nie wierzę w bajki :cool1:

Dobry pijoczku :wink4:

jaki pijoczku :cool1:

ja smaki na piwo mam raz na dwa tygodnie wiec wypije ze dwa i juz mi zaszumi :decayed:

Akurat na spotach? :naughty:

:bry: wieczorem :hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.