Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ida zakurzyć robert chcesz Marlborasa ?

Ja też idę :wink4:

Ale na Vicka :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to ponoć facet na minutę myśli 61 razy o sexie :decayed: :decayed: :decayed:

zdecydowanie preferuję maratony :naughty

I jeszcze jedno. Facet myśli o seksie co 3 minuty, wedle statystyk, które czytałam już jakiś czas temu, więc kłamiesz Pan straszliwie :tongue4:

niech Ci będzie lecz... nie wierzę iz chociaż w minimalnym stopniu nie pomyślałaś o tym drugim :decayed: :decayed:

A Ty yno o jednym :song:

:evil2: :evil2: :evil2: :evil2:

Natura wzywa :decayed::naughty:

ale ja to odniosłem podle siebie nie tam wedle jakiś statystyk z onetu czy pudelka :decayed: :decayed: :decayed:

No to wszystko jasne :decayed: :decayed: :decayed:

Już wiemy czemu natura męczy :naughty:

ida zakurzyć robert chcesz Marlborasa ?

Nie palić tyle, bo biednych ludzi trujecie :!: <czyt. mnie>

Opublikowano

Andrzej a widziałeś wykres od Adasia ( PIXI ) :naughty:

Opublikowano

Andrzej a widziałeś wykres od Adasia ( PIXI ) :naughty:

a no widziałem :wink4: klasa.

a to ponoć facet na minutę myśli 61 razy o sexie :decayed: :decayed: :decayed:

zdecydowanie preferuję maratony :naughty

I jeszcze jedno. Facet myśli o seksie co 3 minuty, wedle statystyk, które czytałam już jakiś czas temu, więc kłamiesz Pan straszliwie :tongue4:

niech Ci będzie lecz... nie wierzę iz chociaż w minimalnym stopniu nie pomyślałaś o tym drugim :decayed: :decayed:

A Ty yno o jednym :song:

:evil2: :evil2: :evil2: :evil2:

Natura wzywa :decayed::naughty:

ale ja to odniosłem podle siebie nie tam wedle jakiś statystyk z onetu czy pudelka :decayed: :decayed: :decayed:

No to wszystko jasne :decayed: :decayed: :decayed:

Już wiemy czemu natura męczy :naughty:

ida zakurzyć robert chcesz Marlborasa ?

Nie palić tyle, bo biednych ludzi trujecie :!: <czyt. mnie>

macie Wasz zakaz a więc dajcie nam juz spokój dyskryminatorzy :tongue4:

ciekawe czy Wyście są tacy totalnie beznałogowi :gwizdanie:

Opublikowano

a to ponoć facet na minutę myśli 61 razy o sexie :decayed: :decayed: :decayed:

zdecydowanie preferuję maratony :naughty

I jeszcze jedno. Facet myśli o seksie co 3 minuty, wedle statystyk, które czytałam już jakiś czas temu, więc kłamiesz Pan straszliwie :tongue4:

niech Ci będzie lecz... nie wierzę iz chociaż w minimalnym stopniu nie pomyślałaś o tym drugim :decayed: :decayed:

A Ty yno o jednym :song:

:evil2: :evil2: :evil2: :evil2:

Natura wzywa :decayed::naughty:

ale ja to odniosłem podle siebie nie tam wedle jakiś statystyk z onetu czy pudelka :decayed: :decayed: :decayed:

No to wszystko jasne :decayed: :decayed: :decayed:

Już wiemy czemu natura męczy :naughty:

ida zakurzyć robert chcesz Marlborasa ?

Nie palić tyle, bo biednych ludzi trujecie :!: <czyt. mnie>

macie Wasz zakaz a więc dajcie nam juz spokój dyskryminatorzy :tongue4:

ciekawe czy Wyście są tacy totalnie beznałogowi :gwizdanie:

No wiesz... są rzeczy z których zrezygnować się nie da... :decayed::naughty:

Opublikowano

a no widziałem :wink4: klasa.

Ale widziałeś tą serię :naughty:

Poczytaj na forum , b. często końcówka produkcji [AVF] (2004 r.) ma bonusa (ja mam 11.2004 r.) :naughty:

Jechałem nie raz kumpla [AWX'em] i jakoś nie chciało mu to jechać :gwizdanie:

:kox:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________Wilma no powiedz w końcu jak masz na imię :chytry:

Opublikowano

a no widziałem :wink4: klasa.

Ale widziałeś tą serię :naughty:

Poczytaj na forum , b. często końcówka produkcji [AVF] (2004 r.) ma bonusa (ja mam 11.2004 r.) :naughty:

Jechałem nie raz kumpla [AWX'em] i jakoś nie chciało mu to jechać :gwizdanie:

:kox:

zagadujesz że Ty też masz gifta :tongue4:

wielce prawdopodobne :wink4:

nic tylko sie ustawić na wiosnę :gwizdanie:

Opublikowano

nic tylko sie ustawić na wiosnę :gwizdanie:

I myślisz że miałbyś jakieś szanse :?: :!: :mysli:

Chyba żartujesz :polew:

:tongue4:

Opublikowano

nic tylko sie ustawić na wiosnę :gwizdanie:

I myślisz że miałbyś jakieś szanse :?: :!: :mysli:

Chyba żartujesz :polew:

:tongue4:

wszystko zweryfikuje ustawka :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:00_________________________________________________

a to ponoć facet na minutę myśli 61 razy o sexie :decayed: :decayed: :decayed:

zdecydowanie preferuję maratony :naughty

I jeszcze jedno. Facet myśli o seksie co 3 minuty, wedle statystyk, które czytałam już jakiś czas temu, więc kłamiesz Pan straszliwie :tongue4:

niech Ci będzie lecz... nie wierzę iz chociaż w minimalnym stopniu nie pomyślałaś o tym drugim :decayed: :decayed:

A Ty yno o jednym :song:

:evil2: :evil2: :evil2: :evil2:

Natura wzywa :decayed::naughty:

ale ja to odniosłem podle siebie nie tam wedle jakiś statystyk z onetu czy pudelka :decayed: :decayed: :decayed:

No to wszystko jasne :decayed: :decayed: :decayed:

Już wiemy czemu natura męczy :naughty:

ida zakurzyć robert chcesz Marlborasa ?

Nie palić tyle, bo biednych ludzi trujecie :!: <czyt. mnie>

macie Wasz zakaz a więc dajcie nam juz spokój dyskryminatorzy :tongue4:

ciekawe czy Wyście są tacy totalnie beznałogowi :gwizdanie:

No wiesz... są rzeczy z których zrezygnować się nie da... :decayed::naughty:

jak długo już na tego męża czekasz ? współczuję wierna Wilmo :decayed:

Opublikowano

nic tylko sie ustawić na wiosnę :gwizdanie:

I myślisz że miałbyś jakieś szanse :?: :!: :mysli:

Chyba żartujesz :polew:

:tongue4:

wszystko zweryfikuje ustawka :naughty:

Uwaga, bo ja się dołączę :D

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:00_________________________________________________

a to ponoć facet na minutę myśli 61 razy o sexie :decayed: :decayed: :decayed:

zdecydowanie preferuję maratony :naughty

I jeszcze jedno. Facet myśli o seksie co 3 minuty, wedle statystyk, które czytałam już jakiś czas temu, więc kłamiesz Pan straszliwie :tongue4:

niech Ci będzie lecz... nie wierzę iz chociaż w minimalnym stopniu nie pomyślałaś o tym drugim :decayed: :decayed:

A Ty yno o jednym :song:

:evil2: :evil2: :evil2: :evil2:

Natura wzywa :decayed::naughty:

ale ja to odniosłem podle siebie nie tam wedle jakiś statystyk z onetu czy pudelka :decayed: :decayed: :decayed:

No to wszystko jasne :decayed: :decayed: :decayed:

Już wiemy czemu natura męczy :naughty:

ida zakurzyć robert chcesz Marlborasa ?

Nie palić tyle, bo biednych ludzi trujecie :!: <czyt. mnie>

macie Wasz zakaz a więc dajcie nam juz spokój dyskryminatorzy :tongue4:

ciekawe czy Wyście są tacy totalnie beznałogowi :gwizdanie:

No wiesz... są rzeczy z których zrezygnować się nie da... :decayed::naughty:

jak długo już na tego męża czekasz ? współczuję wierna Wilmo :decayed:

Zbyt długo :tongue4:

Ale akurat w tym przypadku miałam na myśli pisanie na forum :decayed:

Opublikowano

Uwaga, bo ja się dołączę :D

No ... s-ósemą :cool1:

Myślisz że masz szanse z TDI'kami :?:

Nigdy :gwizdanie:

Opublikowano

Uwaga, bo ja się dołączę :D

No ... s-ósemą :cool1:

Myślisz że masz szanse z TDI'kami :?:

nie ma takiej opcji TDI power Cię pożre :evil2: :evil2: :evil2: :evil2:

Opublikowano

Uwaga, bo ja się dołączę :D

No ... s-ósemą :cool1:

Myślisz że masz szanse z TDI'kami :?:

Nigdy :gwizdanie:

Z facetami? ...

Zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

Uwaga, bo ja się dołączę :D

No ... s-ósemą :cool1:

Myślisz że masz szanse z TDI'kami :?:

Nigdy :gwizdanie:

Z facetami? ...

Zawsze :gwizdanie:

możemy się ścigać kto pierwszy wróci z rybola do wawy :naughty:

poznasz wielu nowych znajomych na stacjach benzynowych :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Z facetami? ...

Nie z facetami ... z TDI'kami :naughty:

:cwaniak1:

Opublikowano

Roberto FIS pokazuje mi średnie spalanie na poziomie 5,9 :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:10_________________________________________________co na to S8 ? raZY 3 :decayed:

Opublikowano

Jakie masz teraz koła ?

Opublikowano

Jakie masz teraz koła ?

dupne i lanserskie stalowe 15" :naughty:

Opublikowano

Ja mam 7.0 i przekłamuje mi ~ 0.2/0.3 litra

Opublikowano

195 szer.

najniżej udało mi się zejść do 5,1 ale to przy jeździe a'la rencista.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:16_________________________________________________

Ja mam 7.0 i przekłamuje mi ~ 0.2/0.3 litra

hmm zazwyczaj zaniża a u Ciebie zawyża.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.