Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Użytkował ktoś z Was Nokię E52 ?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Użytkował ktoś z Was Nokię E52 ?

W pracy u mnie jest. Srebrna.

Opublikowano

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

:hi: Dobry pijoczku :wink4:

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

Nie uwierzę, że choć przez sekundę nic nie przeszło Ci przez myśl. Zwłaszcza, iż wczoraj skromnie stwierdziłeś, że... 61 razy na minutę :tongue4:

a może to wniosek po obcowaniu tutaj z Tobą ? :gwizdanie: :naughty:

Ja nie wierzę w bajki :cool1:

Dobry pijoczku :wink4:

jaki pijoczku :cool1:

ja smaki na piwo mam raz na dwa tygodnie wiec wypije ze dwa i juz mi zaszumi :decayed:

Akurat na spotach? :naughty:

:bry: wieczorem :hi:

:hi:

ja również w nie, nie wierzę :tongue4: dlatego sądzę iż gdy pisząc: "Że ręce to może i dobrze hahah" również kudłata myśl przeszła Ci przez główkę :naughty:

no to cyk :drinks:

oj jeszcze nie moge, za godzinke musze zone zawieżć do pracy, a potem jeszcze musze na godzine do swojej jechac, a potem to juz chyba odstawiam auto i ide :beer1:

Dobry pijoczku :wink4:

jaki pijoczku :cool1:

ja smaki na piwo mam raz na dwa tygodnie wiec wypije ze dwa i juz mi zaszumi :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:24_________________________________________________ps: Badboy gratulacje wstąpienia do B6 Division :good:

dzięki b5 batallionowcu :)

Opublikowano

Użytkował ktoś z Was Nokię E52 ?

W pracy u mnie jest. Srebrna.

I jak się sprawuje ?

Opublikowano

Użytkował ktoś z Was Nokię E52 ?

W pracy u mnie jest. Srebrna.

I jak się sprawuje ?

Do tej pory kolega w pracy nie marudził, a to głównie on jej używa.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:36_________________________________________________

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

:hi: Dobry pijoczku :wink4:

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

Nie uwierzę, że choć przez sekundę nic nie przeszło Ci przez myśl. Zwłaszcza, iż wczoraj skromnie stwierdziłeś, że... 61 razy na minutę :tongue4:

a może to wniosek po obcowaniu tutaj z Tobą ? :gwizdanie: :naughty:

Ja nie wierzę w bajki :cool1:

Dobry pijoczku :wink4:

jaki pijoczku :cool1:

ja smaki na piwo mam raz na dwa tygodnie wiec wypije ze dwa i juz mi zaszumi :decayed:

Akurat na spotach? :naughty:

:bry: wieczorem :hi:

:hi:

ja również w nie, nie wierzę :tongue4: dlatego sądzę iż gdy pisząc: "Że ręce to może i dobrze hahah" również kudłata myśl przeszła Ci przez główkę :naughty:

Ja po prostu z góry znałam Twoje myśli :tongue4:

Opublikowano

Wilmo i jak my Cię mamy powitać na tym spocie w styczniu?

per Wilma ? czy w końcu zdradzisz swe prawdziwe imię??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:38_________________________________________________

Użytkował ktoś z Was Nokię E52 ?

W pracy u mnie jest. Srebrna.

I jak się sprawuje ?

Do tej pory kolega w pracy nie marudził, a to głównie on jej używa.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:36_________________________________________________

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

:hi: Dobry pijoczku :wink4:

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

Nie uwierzę, że choć przez sekundę nic nie przeszło Ci przez myśl. Zwłaszcza, iż wczoraj skromnie stwierdziłeś, że... 61 razy na minutę :tongue4:

a może to wniosek po obcowaniu tutaj z Tobą ? :gwizdanie: :naughty:

Ja nie wierzę w bajki :cool1:

Dobry pijoczku :wink4:

jaki pijoczku :cool1:

ja smaki na piwo mam raz na dwa tygodnie wiec wypije ze dwa i juz mi zaszumi :decayed:

Akurat na spotach? :naughty:

:bry: wieczorem :hi:

:hi:

ja również w nie, nie wierzę :tongue4: dlatego sądzę iż gdy pisząc: "Że ręce to może i dobrze hahah" również kudłata myśl przeszła Ci przez główkę :naughty:

Ja po prostu z góry znałam Twoje myśli :tongue4:

co nie zmienia faktu iż Twoje do tych najczystszych również nie należą :naughty:

Opublikowano

Wilmo i jak my Cię mamy powitać na tym spocie w styczniu?

per Wilma ? czy w końcu zdradzisz swe prawdziwe imię??? :gwizdanie:

Przedstawię się pierwsza i będzie po kłopocie :wink4:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:38_________________________________________________

Użytkował ktoś z Was Nokię E52 ?

W pracy u mnie jest. Srebrna.

I jak się sprawuje ?

Do tej pory kolega w pracy nie marudził, a to głównie on jej używa.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:36_________________________________________________

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

:hi: Dobry pijoczku :wink4:

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

Nie uwierzę, że choć przez sekundę nic nie przeszło Ci przez myśl. Zwłaszcza, iż wczoraj skromnie stwierdziłeś, że... 61 razy na minutę :tongue4:

a może to wniosek po obcowaniu tutaj z Tobą ? :gwizdanie: :naughty:

Ja nie wierzę w bajki :cool1:

Dobry pijoczku :wink4:

jaki pijoczku :cool1:

ja smaki na piwo mam raz na dwa tygodnie wiec wypije ze dwa i juz mi zaszumi :decayed:

Akurat na spotach? :naughty:

:bry: wieczorem :hi:

:hi:

ja również w nie, nie wierzę :tongue4: dlatego sądzę iż gdy pisząc: "Że ręce to może i dobrze hahah" również kudłata myśl przeszła Ci przez główkę :naughty:

Ja po prostu z góry znałam Twoje myśli :tongue4:

co nie zmienia faktu iż Twoje do tych najczystszych również nie należą :naughty:

No ja nigdy nie stwierdziłam, że jestem aniołkiem :naughty:

Opublikowano

Do tej pory kolega w pracy nie marudził, a to głównie on jej używa.

:good:

Będę przedłużał umowę i nie wiem jaki tel. wziąć , według mnie Nokia jest najlepsza choć podobno ostatnio "spadła na psy"

Chcę tel. "tradycyjny" nie jakiś dotykowy :wink4:

Myślę że wezmę tą Nokię E52 :wink4: (mam do wyboru jeszcze 6700)

Opublikowano

Do tej pory kolega w pracy nie marudził, a to głównie on jej używa.

:good:

Będę przedłużał umowę i nie wiem jaki tel. wziąć , według mnie Nokia jest najlepsza choć podobno ostatnio "spadła na psy"

Chcę tel. "tradycyjny" nie jakiś dotykowy :wink4:

Myślę że wezmę tą Nokię E52 :wink4: (mam do wyboru jeszcze 6700)

Obejrzyj sobie porównywarkę tych telefonów na stronie Nokii. W zasadzie obie do zwykłego gadania się nadają.

E52 ma większy ekran nieco, ale za to słabszy aparat.

Ale musiałbyś się zaopatrzyć w kartę pamięci, bo z pamięcią to u nich raczej lipa...

Opublikowano

Wilmo i jak my Cię mamy powitać na tym spocie w styczniu?

per Wilma ? czy w końcu zdradzisz swe prawdziwe imię??? :gwizdanie:

Przedstawię się pierwsza i będzie po kłopocie :wink4:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:38_________________________________________________

Użytkował ktoś z Was Nokię E52 ?

W pracy u mnie jest. Srebrna.

I jak się sprawuje ?

Do tej pory kolega w pracy nie marudził, a to głównie on jej używa.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:36_________________________________________________

:hi:

ale mam dzis smak sie piwa napic :kox:

ten tydzien mial tylko 4 dni robocze ale niezle mi dal popalic :disgust:

:hi: Dobry pijoczku :wink4:

co tu taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wiem właśnie... samotna tu jestem jakaś ;(

ojjj biedaczysko osamiotnione :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

No właśnie... pocieszaj pocieszaj :D

no z przyjemnością, lecz virtualnie mam jakby na to nie patrzeć troszkę "związane ręce" :decayed:

Że ręce to może i dobrze hahah

no ale jak mam dokonać np. tego :pociesz: mając związane ręce :tongue4: nie wiem cóż za kudłate myśli zakrzątały się znowuż w Twej głowie :decayed:

Nie uwierzę, że choć przez sekundę nic nie przeszło Ci przez myśl. Zwłaszcza, iż wczoraj skromnie stwierdziłeś, że... 61 razy na minutę :tongue4:

a może to wniosek po obcowaniu tutaj z Tobą ? :gwizdanie: :naughty:

Ja nie wierzę w bajki :cool1:

Dobry pijoczku :wink4:

jaki pijoczku :cool1:

ja smaki na piwo mam raz na dwa tygodnie wiec wypije ze dwa i juz mi zaszumi :decayed:

Akurat na spotach? :naughty:

:bry: wieczorem :hi:

:hi:

ja również w nie, nie wierzę :tongue4: dlatego sądzę iż gdy pisząc: "Że ręce to może i dobrze hahah" również kudłata myśl przeszła Ci przez główkę :naughty:

Ja po prostu z góry znałam Twoje myśli :tongue4:

co nie zmienia faktu iż Twoje do tych najczystszych również nie należą :naughty:

No ja nigdy nie stwierdziłam, że jestem aniołkiem :naughty:

cóż za tajemniczość... ale nie będziemy nalegali :)

hmm mi raczej do Aniołka też daleko :gwizdanie:

Opublikowano

No ja nigdy nie stwierdziłam, że jestem aniołkiem :naughty:

cóż za tajemniczość... ale nie będziemy nalegali :)

hmm mi raczej do Aniołka też daleko :gwizdanie:

Powiedzmy, że muszę... ale już niedługo, więc... :wink4:

Że do Aniołka Ci daleko... to widać :kox:

Opublikowano

No ja nigdy nie stwierdziłam, że jestem aniołkiem :naughty:

cóż za tajemniczość... ale nie będziemy nalegali :)

hmm mi raczej do Aniołka też daleko :gwizdanie:

Powiedzmy, że muszę... ale już niedługo, więc... :wink4:

Że do Aniołka Ci daleko... to widać :kox:

musisz ???

nie rozumiem tego przymusu ? skąd on wynika ?

to widać??? brzmi to tak jakbyśmy się już kiedyś widzieli :gwizdanie:

Opublikowano

No ja nigdy nie stwierdziłam, że jestem aniołkiem :naughty:

cóż za tajemniczość... ale nie będziemy nalegali :)

hmm mi raczej do Aniołka też daleko :gwizdanie:

Powiedzmy, że muszę... ale już niedługo, więc... :wink4:

Że do Aniołka Ci daleko... to widać :kox:

musisz ???

nie rozumiem tego przymusu ? skąd on wynika ?

to widać??? brzmi to tak jakbyśmy się już kiedyś widzieli :gwizdanie:

Dowiesz się w swoim czasie :tongue4:

Nie widzieliśmy się... chyba :gwizdanie:

Opublikowano

No ja nigdy nie stwierdziłam, że jestem aniołkiem :naughty:

cóż za tajemniczość... ale nie będziemy nalegali :)

hmm mi raczej do Aniołka też daleko :gwizdanie:

Powiedzmy, że muszę... ale już niedługo, więc... :wink4:

Że do Aniołka Ci daleko... to widać :kox:

musisz ???

nie rozumiem tego przymusu ? skąd on wynika ?

to widać??? brzmi to tak jakbyśmy się już kiedyś widzieli :gwizdanie:

Dowiesz się w swoim czasie :tongue4:

Nie widzieliśmy się... chyba :gwizdanie:

co raz bardziej tajemniczo mi tutaj brzmisz :gwizdanie:

chyba ? hmmm :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: coś mi tu śmierdzi :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

No ja nigdy nie stwierdziłam, że jestem aniołkiem :naughty:

cóż za tajemniczość... ale nie będziemy nalegali :)

hmm mi raczej do Aniołka też daleko :gwizdanie:

Powiedzmy, że muszę... ale już niedługo, więc... :wink4:

Że do Aniołka Ci daleko... to widać :kox:

musisz ???

nie rozumiem tego przymusu ? skąd on wynika ?

to widać??? brzmi to tak jakbyśmy się już kiedyś widzieli :gwizdanie:

Dowiesz się w swoim czasie :tongue4:

Nie widzieliśmy się... chyba :gwizdanie:

co raz bardziej tajemniczo mi tutaj brzmisz :gwizdanie:

chyba ? hmmm :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: coś mi tu śmierdzi :naughty: :gwizdanie:

Nie wiem czy się kiedyś nie widzieliśmy, bo ludzie się przemieszczają, być może kiedyś się mijaliśmy gdzieś kiedyś w jakimś przypadku. Skąd mam to wiedzieć? Ale jeśli to nie nastąpiło, to się nie widzieliśmy. :wink4:

Opublikowano

udało mi się wstępnie załatwić zderzak s-line :> :naughty:

Roberto je żeś skłonny przekonać Marzenka do tych lamp czy ni ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:16_________________________________________________Prezes coś sie obijasz :tongue4: gdzie aktualizacja daty następnego spota ???

historycznego spota jakby nie było, bo zjawi się na nim niejaka warszawska Wilma :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi:

Co do E52 to powiem Ci tylko tyle,że bateria w nim zasługuje na brawa i nic poza tym :no:.

Jeśli chcesz telefon tradycyjny tylko do gadania bierz htc Legend lub Desire :good: ,H4mm3R Ci potwierdzi .

Przy okazji możesz korzystać z neta ,(z pakietów lub wi-fi) ,słuchać muzy ,robić przyzwoite fotki,filmiki ,etcetera,etcetera ............... :good:.

Nigdy więcej w życiu nie wezmę żadnej nokii nawet w promocji z 3L Jack Daniel'sem gratis. :stop:

Amen. :>

Opublikowano

Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:16[/size]_________________________________________________Prezes coś sie obijasz :tongue4: gdzie aktualizacja daty następnego spota ???

historycznego spota jakby nie było, bo zjawi się na nim niejaka warszawska Wilma :gwizdanie: :naughty:

Pochlebiasz mi :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

Opublikowano

Jak się jutro zmobilizujecie :gwizdanie: to pincet pyknie :wink4:.

Opublikowano

:hi:

Co do E52 to powiem Ci tylko tyle,że bateria w nim zasługuje na brawa i nic poza tym :no:.

Jeśli chcesz telefon tradycyjny tylko do gadania bierz htc Legend lub Desire :good: ,H4mm3R Ci potwierdzi .

Przy okazji możesz korzystać z neta ,(z pakietów lub wi-fi) ,słuchać muzy ,robić przyzwoite fotki,filmiki ,etcetera,etcetera ............... :good:.

Nigdy więcej w życiu nie wezmę żadnej nokii nawet w promocji z 3L Jack Daniel'sem gratis. :stop:

Amen. :>

A czemu ?

Czytam sobie właśnie to forum >>> http://www.nokia-e52.pl/index.php i naprawdę można duuuużo z tym telefonem zrobić , jeżeli chodzi o zawieszanie i tym podobne sprawy też da się je "wyleczyć"

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 19:45_________________________________________________

Jak się jutro zmobilizujecie :gwizdanie: to pincet pyknie :wink4:.

Jak się zjawi więcej "rodaków" to może i dziś :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.