Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahah jak dupła 500setno strona to mi sie komp wyłączył

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo Ci wirusa od razu za to zapodałem :naughty::przebiegly:

Opublikowano

No to jo leca nara synki i Pani :hi:

narka :hi:

Opublikowano

O boże z tego wszystkiego dopiero teraz zauważyłam, że to już 500 hahahahahahaha

Gratulacje :brawo::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

2 jak zakurze ma byc 500 ide po Tyskie bo mi sie skończyło

Opublikowano

lolli-very-nice-ass.jpg

czyżby bez ingerencji photoshopa? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

2 jak zakurze ma byc 500 ide po Tyskie bo mi sie skończyło

Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

1 teraz ja ide na dymka i po nowego drina[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:53_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

2 jak zakurze ma byc 500 ide po Tyskie bo mi sie skończyło

Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

dowej namiary na dilera :decayed::naughty:

Opublikowano

lolli-very-nice-ass.jpg

czyżby bez ingerencji photoshopa? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie masz uprawnień do wstawiania taki rzeczy :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

2 jak zakurze ma byc 500 ide po Tyskie bo mi sie skończyło

Pioter Ty na serio coś bieresz :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Obawiam się, że jestem niewiele lepsza :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie jestem z Rybnika i tak przyjadę :)

Wierzymy

A ja bym powiedział "mamy n adzieję" ... a nadzieja matką głupich :gwizdanie:

Ale jak każda matka kocha swoje dzieci. A więc dzieciątka powiedziałam, że będę znaczy, że będę i koniec i kropka i już! :wink4:

"Matko " ja w Ciebie wierzę i czekam niecierpliwie na wspólne spotkanie,: zresztą Badboy jeszcze bardziej :polew: a różnica w ciekawosci to jak moje auto do Jego fury :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

różnica w ciekawości to jak moje auto do Jego fury ???? że what ? :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::cool1: Udało Ci się 500 :gwizdanie:
Opublikowano

Badboy kasuj tego posta puki nikt go nie widzial :gwizdanie:

???

Opublikowano

Badboy kasuj tego posta puki nikt go nie widzial :gwizdanie:

???

Hahahaha kasuj swoją 500 zdobycz :D

Opublikowano

Dobra Pani i Panowie ja też idę nynu :wink4:

:hi:

Opublikowano

lolli-very-nice-ass.jpg

czyżby bez ingerencji photoshopa? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie masz uprawnień do wstawiania taki rzeczy :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

a może Ty rushofy masz uprawnienia do wstawiania fotek dupci mojej Dupci :tongue4::decayed:

Opublikowano

Dobra Pani i Panowie ja też idę nynu :wink4:

:hi:

Śpij dobrze Niedowiarku :wink4::hi:

Opublikowano

jaką zdobycz ??? to Roberto doczekał się upragnionego jubileuszu :wink4:

Opublikowano

a może Ty rushofy masz uprawnienia do wstawiania fotek dupci mojej Dupci :tongue4::decayed:

nie mam :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:57_________________________________________________

jaką zdobycz ??? to Roberto doczekał się upragnionego jubileuszu :wink4:

Ja tak , ale Ty stawiasz :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:58_________________________________________________Dobra spadam :hi:

Opublikowano

a może Ty rushofy masz uprawnienia do wstawiania fotek dupci mojej Dupci :tongue4::decayed:

nie mam :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:57_________________________________________________

jaką zdobycz ??? to Roberto doczekał się upragnionego jubileuszu :wink4:

Ja tak , ale Ty stawiasz :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:58_________________________________________________Dobra spadam :hi:

chyba Twoj wirus źle zadziałał :tongue4: luknij na 500-tną stronę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.