Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do tysiaka to możesz minuty liczyć :polew::decayed:

Już kilka minut minęło a tu tylko dwa/trzy posty :mysli:

:kox:

Ty też się nie postarałeś... a ja Ci taką szansę dałam... ;(

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do tysiaka to możesz minuty liczyć :polew::decayed:

Już kilka minut minęło a tu tylko dwa/trzy posty :mysli:

:kox:

Rozkręcamy się :decayed:

Opublikowano

Do tysiaka to możesz minuty liczyć :polew::decayed:

Już kilka minut minęło a tu tylko dwa/trzy posty :mysli:

:kox:

Rozkręcamy się :decayed:

:naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 16:11_________________________________________________

Ty też się nie postarałeś... a ja Ci taką szansę dałam... ;(

:friends:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 16:12_________________________________________________Ooo i Harmerson jest :hi:

Opublikowano

Robert nie chce Ci się albo wszystkich postów nie czytasz :disgust:

PS Spoko już mam :wink4:

Opublikowano

A Arka gdzie wcięło :mysli: poszedł sprzątać :kox:

Opublikowano

A Arka gdzie wcięło :mysli: poszedł sprzątać :kox:

... Natalia kazała mu posprzątać :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Robert nie chce Ci się albo wszystkich postów nie czytasz :disgust:

PS Spoko już mam :wink4:

:?: :?: :?: :mysli:

Ty Tomek też chyba coś bierzesz , przyznaj się nam tu zaraz :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 16:16_________________________________________________

łogień , ale ta cena :naughty:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 16:17_________________________________________________http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bipf3xdtxxxu :naughty:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A Arka gdzie wcięło :mysli: poszedł sprzątać :kox:

... Natalia kazała mu posprzątać :gwizdanie:

:tongue4:

Pod pantoflem go ma :decayed:

Opublikowano

Robert nie chce Ci się albo wszystkich postów nie czytasz :disgust:

PS Spoko już mam :wink4:

:?: :?: :?: :mysli:

Ty Tomek też chyba coś bierzesz , przyznaj się nam tu zaraz :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140687.msg2056871#msg2056871 :facepalm:

Opublikowano

Tomek podobno ta Twoja Aśka też chcesz do takiego stanu "stjuningować" :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 16:25_________________________________________________Dobra ja idę powolutku przygotować się do kolacji :wink4:

SMACZNEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM :hi:

PS. i dejcie pozór na łości

Opublikowano

Tomek podobno ta Twoja Aśka też chcesz do takiego stanu "stjuningować" :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 16:25_________________________________________________Dobra ja idę powolutku przygotować się do kolacji :wink4:

SMACZNEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM :hi:

PS. i dejcie pozór na łości

I wzajemnie :):hi:

Opublikowano

Tomek podobno ta Twoja Aśka też chcesz do takiego stanu "stjuningować" :gwizdanie:

:tongue4:

ja naturlich :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra ja idę powolutku przygotować się do kolacji :wink4:

SMACZNEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM :hi:

PS. i dejcie pozór na łości

I wzajemnie :wink4:

Opublikowano

Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny :):naughty:

xmasv.gif

Opublikowano

Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny :):naughty:

xmasv.gif

Dziękuję i wzajemnie :wink4:

No cóż pora i na mnie, to tak jak już mówiłam wesołych! :) no i smacznego :hi:

Opublikowano

Dziękuję i wzajemnie :wink4:

No cóż pora i na mnie, to tak jak już mówiłam wesołych! :) no i smacznego :hi:

Wzajemnie :hi:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 16:40_________________________________________________To i ja uciekam

Wesołych wszystkim jeszcze raz :hi:

Opublikowano

Zdróweczka Wam Wszystkim życzymy z Kasią bo jak wiadomo to jest najważniejsze,reszta przyjdzie z czasem.

Ja mogę wrobić Artura ... mam to zrobić :?: :mysli:

To byla groźba karalna. :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.