Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to że przy okazji wyszła z tego zadyma :gwizdanie: :decayed:

Co to też za zadyma :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to że przy okazji wyszła z tego zadyma :gwizdanie: :decayed:

Co to też za zadyma :gwizdanie:

Taka lekka :decayed:

Opublikowano

a i tak musi do 15 stycznia czekac :gwizdanie:

Myślę że niejeden z Was podjedzie zobaczyć S8 :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

A to że przy okazji wyszła z tego zadyma :gwizdanie: :decayed:

Co to też za zadyma :gwizdanie:

Dyskryminacja kobiet :polew:

Opublikowano

a i tak musi do 15 stycznia czekac :gwizdanie:

Myślę że niejeden z Was podjedzie zobaczyć S8 :gwizdanie: :naughty:

S8 powiadasz :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Taka lekka :decayed:

Nie było żadnej tam zadymy , tylko wymiana zdań ewentualnie :cool1:

Opublikowano

Taka lekka :decayed:

Nie było żadnej tam zadymy , tylko wymiana zdań ewentualnie :cool1:

A to się teraz tak nazywa :decayed:

Opublikowano

S8 powiadasz :gwizdanie: :kox:

S8 5.2 FSI , spalanie 10.4 litra / 100 km :naughty:

Opublikowano

a i tak musi do 15 stycznia czekac :gwizdanie:

Myślę że niejeden z Was podjedzie zobaczyć S8 :gwizdanie: :naughty:

jasne ze tak takie wozidla sie czesto nie zdarzaja :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

S8 powiadasz :gwizdanie: :kox:

S8 5.2 FSI , spalanie 10.4 litra / 100 km :naughty:

No takie to bym zobaczył :polew:

Opublikowano

No takie to bym zobaczył :polew:

Ale jeździ na ruskiej benie to może i mniej pali :naughty:

Opublikowano

No takie to bym zobaczył :polew:

Ale jeździ na ruskiej benie to może i mniej pali :naughty:

:decayed:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________To jak ja bym lał takie paliwo to spalanie miał bym mniejsze niż Miron w tym swoim klekocie :kox:

Opublikowano

No takie to bym zobaczył :polew:

Ale jeździ na ruskiej benie to może i mniej pali :naughty:

ropie chyba :decayed:

Opublikowano

To jak ja bym lał takie paliwo to spalanie miał bym mniejsze niż Miron w tym swoim klekocie :kox:

Przypuszczam że Twoje 1.8T więcej zeżre sieczki od tej S8 ... ew. tyle samo :>

Opublikowano

Bo ta S8 to w gazie jest :polew: :polew:

:polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:30_________________________________________________

To jak ja bym lał takie paliwo to spalanie miał bym mniejsze niż Miron w tym swoim klekocie :kox:

Przypuszczam że Twoje 1.8T więcej zeżre sieczki od tej S8 ... ew. tyle samo :>

To zależy kto będzie prowadził :decayed:

Opublikowano

ropie chyba :decayed:

Taaa .. 5.2 TDI (nowość) :kox:

Opublikowano

To jak ja bym lał takie paliwo to spalanie miał bym mniejsze niż Miron w tym swoim klekocie :kox:

Przypuszczam że Twoje 1.8T więcej zeżre sieczki od tej S8 ... ew. tyle samo :>

duzo wiecej bo jego wozidlo juz na wykonczeniu jest :decayed:

Opublikowano

Bo ta S8 to w gazie jest :polew: :polew:

:polew:

W gazie czy nie to i tak ze 10 litrów za mało :naughty:

Opublikowano

ropie chyba :decayed:

Taaa .. 5.2 TDI (nowość) :kox:

nooo :kox: :kox: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.