Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narka wszystkim moja mnie sciga :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________ :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja też spadom :hi:

Opublikowano

H4mm3R Ty od Twojej też wymagasz takich fikuśnych figur :shocked:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

:>

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:33_________________________________________________Byłem dzisiaj trochę na desce pojeździć na Soszowie,nogi mam jak z waty ,masakra. :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Byłem dzisiaj trochę na desce pojeździć na Soszowie,nogi mam jak z waty ,masakra.

zostales zauwazony przez ekipe SG,SK :wink4:

blondynka w brązowym kostiumie :good:

Opublikowano

:hi:

blondynka w brązowym kostiumie :good:

Nie tylko ona :wink4::naughty:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 09:45_________________________________________________

jak dla mnie ta w pomarańczowym :slina: blondynka ma rozlazzłe cyce :sick3: a ten gość to jakiś giej :decayed:
Opublikowano

H4mm3R Ty od Twojej też wymagasz takich fikuśnych figur :shocked:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

:>

Muszę jej to pokazać :naughty: :naughty: :decayed:

Poza tym :siema: all

Opublikowano

H4mm3R Ty od Twojej też wymagasz takich fikuśnych figur :shocked:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

:>

Muszę jej to pokazać :naughty: :naughty: :decayed:

Poza tym :siema: all

czyżby kolega zapomniał ściągnąć beret wcześniej :mysli:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 09:59_________________________________________________a wogóle kto to all :mysli::polew:
Opublikowano

H4mm3R Ty od Twojej też wymagasz takich fikuśnych figur :shocked:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

:>

Muszę jej to pokazać :naughty: :naughty: :decayed:

Poza tym :siema: all

czyżby kolega zapomniał ściągnąć beret wcześniej :mysli:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 09:59_________________________________________________a wogóle kto to all :mysli::polew:

andy byś nie rzucał kamieniami po szkole to byś wiedział :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano
:baseball: yeach we see in spot :cool1:
Opublikowano
  • Autor

prosim was, to je polski stronu :cool1:

Opublikowano

:baseball: yeach we see in spot :cool1:

wie du sagst mein freund :decayed:

jak już to: wie sagst du das mein freund :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:22_________________________________________________ocień otlicznie :wink4:
Opublikowano

:baseball: yeach we see in spot :cool1:

wie du sagst mein freund :decayed:

jak już to: wie sagst du das mein freund :gwizdanie:

jak już to dobrze napisałem, bo to nie było pytanie tylko stwierdzenie :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

:hi:

Oooo jakie międzynarodowe dyskusje. :gwizdanie:

Spamu nie nadrabiam bo szkoda czasu i tak piszą o nieobecnych :naughty:

Jestem chory od przed świąt i już rzygać mi się chce, ale na L4 nie pójdę :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Wiesiek

Jestem chory od przed świąt i już rzygać mi się chce, ale na L4 nie pójdę

twardy z ciebie gosc :kox:

Opublikowano

:baseball: yeach we see in spot :cool1:

wie du sagst mein freund :decayed:

jak już to: wie sagst du das mein freund :gwizdanie:

jak już to dobrze napisałem, bo to nie było pytanie tylko stwierdzenie :gwizdanie: :wink4:

:bla: :bla: :bla: dobra nie jestem obiegany w germańskim :kox:
Opublikowano

:hi: Wiesiek

Jestem chory od przed świąt i już rzygać mi się chce, ale na L4 nie pójdę

twardy z ciebie gosc :kox:

Wiesiek jest hardcorem :kox:

Opublikowano

:hi: zdrastwujcie Wiesławie[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________

:hi: Wiesiek

Jestem chory od przed świąt i już rzygać mi się chce, ale na L4 nie pójdę

twardy z ciebie gosc :kox:

Wiesiek jest hardcorem :kox:

on jest jak cyborg :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.