Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: zdrastwujcie Wiesławie[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________

:hi: Wiesiek

Jestem chory od przed świąt i już rzygać mi się chce, ale na L4 nie pójdę

twardy z ciebie gosc :kox:

Wiesiek jest hardcorem :kox:

on jest jak cyborg :kox:

No chyba tak bo moja mówi że serca nie mam :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: zdrastwujcie Wiesławie[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________

:hi: Wiesiek

Jestem chory od przed świąt i już rzygać mi się chce, ale na L4 nie pójdę

twardy z ciebie gosc :kox:

Wiesiek jest hardcorem :kox:

on jest jak cyborg :kox:

No chyba tak bo moja mówi że serca nie mam :decayed:

a moja mówi że mam serce z kamienia :kox:
Opublikowano

:bry:

:baseball: yeach we see in spot :cool1:

wie du sagst mein freund :decayed:

jak już to: wie sagst du das mein freund :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:22_________________________________________________ocień otlicznie :wink4:

a ja bym dodał: wie du es sagst mein Freund :tongue4:

a więc Wiesławie życzę szybkiego powrotu do zdrówka :wink4:

Opublikowano
:siema: Zły chłopcze
Opublikowano

Dobra leca co zjeść bo na II zmiana do roboty ;(

Narka

Opublikowano

Dobra leca co zjeść bo na II zmiana do roboty ;(

Narka

a skrzydła mosz?
Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

:hi:
Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

sugerujesz coś mr. fioletoffy :naughty:

Opublikowano

nic a nic - zwracam uwagę tylko że zbliża się czas zapisów - a były już sytuacje że lista zapełniała się w 3 dni :wink4:

Opublikowano

nic a nic - zwracam uwagę tylko że zbliża się czas zapisów - a były już sytuacje że lista zapełniała się w 3 dni :wink4:

u nas już ekipa wybrana póki co, czekamy na wątek :wink4:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

sugerujesz coś mr. fioletoffy :naughty:

kolega rządzi kolega radzi kolega nigdy się nie myli :naughty::wink4:
Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 12:24_________________________________________________

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

sugerujesz coś mr. fioletoffy :naughty:

kolega rządzi kolega radzi kolega nigdy się nie myli :naughty::wink4:

no toś pojechał :polew:

Opublikowano

Miron rozumiem że ktoś jako klubowicz może wcześniej się wpisać ???

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 12:24_________________________________________________

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

sugerujesz coś mr. fioletoffy :naughty:

kolega rządzi kolega radzi kolega nigdy się nie myli :naughty::wink4:

no toś pojechał :polew:

pasował by cytat liga rządzi liga radzi....... :wink4:
Opublikowano

a4klub rządzi a4klub radzi a4klub nigdy cie nie zdradzi :decayed:

Opublikowano

a4klub rządzi a4klub radzi a4klub nigdy cie nie zdradzi :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miron rozumiem że ktoś jako klubowicz może wcześniej się wpisać ???

tak - moje info miało na celu zwrócenie uwagi na fakt iż lada dzień będzie możliwość zapisania się :wink4:

Opublikowano

:bry::hi:

Miron rozumiem że ktoś jako klubowicz może wcześniej się wpisać ???

tak - moje info miało na celu zwrócenie uwagi na fakt iż lada dzień będzie możliwość zapisania się :wink4:

To jakbyś mógł to daj cynka jak byś coś wiedział co i jak , jest Nas kilku ( + os. tow. ) co by chciało jechać , ja będę czujnie obserwował ... czy ja mam szansę zapisać więcej osób z forum ?

Jak wygląda sprawa tego mojego kumpla ( tego germańca co Ci dzwoniłem z A6 C6 ) , dowiedziałeś się coś ?

Opublikowano

:hi:

kurde obym załapał się na BT :kox: bo moge nie zdazyc z zapisami :kwasny: bo inaczej chyba sie za***ie :wallbash: :wallbash: :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.