Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

Dobry :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi: witojcie

i Arek nie gniewaj sie :gwizdanie: to z przyzwyczajenia :(

:hi:

Diman nie mam za co :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 10:09_________________________________________________

jakby kto co potrzebował z wrocka to pisać

Andy skoro pytasz

moze byc taka wrocławianka :decayed:

wr-bikini2.jpg

Weź dwie :decayed:,kiedy wracasz :?: :naughty: :>

Tak w ogóle to dzień dobry.

:hi: a co wasze Wam obrzydły :mysli:
Opublikowano

a co wasze Wam obrzydły :mysli:

lubią zmiany :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

a co wasze Wam obrzydły :mysli:

lubią zmiany :naughty: :gwizdanie:

ciekawe co na to ich połowice :decayed:
Opublikowano

ciekawe co na to ich połowice :decayed:

nic ... one też lubią :naughty: :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

a co wasze Wam obrzydły :mysli:

lubią zmiany :naughty: :gwizdanie:

ciekawe co na to ich połowice :decayed:

No cóż by też mogły mieć jak nie ...............................

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:03_________________________________________________ :>,to kiedy wracasz ?

Opublikowano

mogły by mieć ale laski broń boże facetów :kox:

Opublikowano

mogły by mieć ale laski broń boże facetów :kox:

no a kogo :gwizdanie:

Opublikowano

,to kiedy wracasz ?

a co już się nie możesz doczekać by mi przywalić pałą czy na moją żonę :?: :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:07_________________________________________________

mogły by mieć ale laski broń boże facetów :kox:

no a kogo :gwizdanie:

misia gogo :polew:
Opublikowano

a co już się nie możesz doczekać by mi przywalić pałą

ja ale tą z galot :naughty:

:kox:

Opublikowano

a co już się nie możesz doczekać by mi przywalić pałą

ja ale tą z galot :naughty:

:kox:

a mosz penseta :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dostaniesz pałką i tak będziesz wyglądał :vava:

Opublikowano

Ja to napisałem,że .....cóż by też Kasia miała przeciw takiej wrocławiance jak nie z :baseball: do mnie i ewentualnie przepytała by mnie jeszcze z boksu i tyle.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dostaniesz pałką i tak będziesz wyglądał :vava:

to jednak masz pensetę :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:15_________________________________________________

Ja to napisałem,że .....cóż by też Kasia miała przeciw takiej wrocławiance jak nie z :baseball: do mnie i ewentualnie przepytała by mnie jeszcze z boksu i tyle.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to twoja jest wk**wy wyrozumiała :decayed:
Opublikowano

a co już się nie możesz doczekać by mi przywalić pałą czy na moją żonę :?:

No co Ty :no:.

Pamiętaj synku Żona kumpla "rzecz" święta .[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:21_________________________________________________

dostaniesz pałką i tak będziesz wyglądał :vava:

to jednak masz pensetę :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:15_________________________________________________

Ja to napisałem,że .....cóż by też Kasia miała przeciw takiej wrocławiance jak nie z :baseball: do mnie i ewentualnie przepytała by mnie jeszcze z boksu i tyle.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to twoja jest wk**wy wyrozumiała :decayed:

To nie pytam co Ty byś miał :gwizdanie: :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co już się nie możesz doczekać by mi przywalić pałą czy na moją żonę :?:

No co Ty :no:.

Pamiętaj synku Żona kumpla "rzecz" święta .

żona kumpla najlepsza bo nie wyda :naughty:
Opublikowano

Robert proponuję ustawkę, zabiorę na następnego spota rękawice, a ring zrobimy z ludzi bo będzie duuuuża frekfencja, pod warunkiem, że Wilma się na dobre nie obraziła :gwizdanie:

Opublikowano

Robert proponuję ustawkę, zabiorę na następnego spota rękawice, a ring zrobimy z ludzi bo będzie duuuuża frekfencja, pod warunkiem, że Wilma się na dobre nie obraziła :gwizdanie:

Człowieku chcesz się zmierzyć z moją Kasią :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:.

Ona 7 lat trenowała boks :yeah: :yeah: :yeah:,ja bym Ci radził odpuścić :decayed: :decayed: :decayed:. [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:47_________________________________________________Czemu ja gotuję i sprzątam :gwizdanie:

:> :> :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:48_________________________________________________

A wy znowu o jednym :gwizdanie:

Ja ,zupełnie nie tak jak Ty :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:wink4::tongue4:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:52_________________________________________________

:good:

Tylko u nas do tego potrzeba armii ludzi i tygodni roboczych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.