Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

blant88 rozumia Roberta bo on mo krótki łańcuch ale Ty :polew:

:baseball::vava::baseball:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam szanownych klubowiczow mam taki nietypowy prolem bo skrapla mi sie woda od strony wewnetrznej dachu i leci mi po wylaczniku oswietlenia wewnetrznego i czy takie zjawisko jest normalne? prosze o pomoc :notworthy:

:hi:
Opublikowano
  • Autor

jak sama , najwyżej z moją sobie postoi :wink4:

przez to sie pytałem czy bierzecie kobity ze soba i jak jedzie twoja to luZ :> :naughty:

Po co bydziesz wozić drzewo do lasu :decayed::polew:

ale my nie bedziemy w lesie :polew: :>

jak to nie, bedziemy wlasnie w lesie :decayed:

Opublikowano

ja ale 2.0 a 1.9 TDI to inna bajka :wink4:

To jo już nic nie godom :gwizdanie:

A co za różnica czy 2.0 TDI czy 1.9 TDI :mysli:

w porównaniu z moją, B7 od ojca dużo szybciej się zagrzewa.

Opublikowano

a czemu postoją, przeciez beda rowniez jezdzily :wink4:

dokładnie , Marzena pierwsza będzie chciała jechać :cool1:

Opublikowano

no moja właśnie też i niewiem właśnie czy brać ją bo jak sama ma stać a wśród samych facetów to dziękuje :kox: :>

jak sama , najwyżej z moją sobie postoi :wink4:

a czemu postoją, przeciez beda rowniez jezdzily :wink4:

no własnie moja chcialby pojezdzic , wiec z Hamerem trzeba bedzie tu porządek zrobić :> :bicz:

Opublikowano

Robert a jak chcesz na AUTO trzymać 2 kreski, przecież auto samo ustala ile ma być kresek jak zmniejszam moc dmuchawy to wyłancza się AUTO no chyba że u mnie coś nie gra :mysli:

Opublikowano

w porównaniu z moją, B7 od ojca dużo szybciej się zagrzewa.

widocznie z Twoją jest coś nie tak :cool1:

Opublikowano

ja ale 2.0 a 1.9 TDI to inna bajka :wink4:

To jo już nic nie godom :gwizdanie:

A co za różnica czy 2.0 TDI czy 1.9 TDI :mysli:

w porównaniu z moją, B7 od ojca dużo szybciej się zagrzewa.

Zgadza się 2.0TDI szybciej się grzeją i lepiej temp. trzymają :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie

ja się piszę na kulig :> a kobitki też bierzecie czy taki męski kulig :?:

:hi: A co komu Kobitki przeszkodzą na sankach :> :cool1:
Opublikowano

w porównaniu z moją, B7 od ojca dużo szybciej się zagrzewa.

widocznie z Twoją jest coś nie tak :cool1:

dlatego chcę to zweryfikować :wink4:

Opublikowano

Robert a jak chcesz na AUTO trzymać 2 kreski, przecież auto samo ustala ile ma być kresek jak zmniejszam moc dmuchawy to wyłancza się AUTO no chyba że u mnie coś nie gra :mysli:

no normalne :cool1:

piszę że nie masz mieć [AUTO] tylko 2 , 3 kreski , a później jak osiągnie 90oC daj powiedzmy 5 kresek

Opublikowano

Robert a jak chcesz na AUTO trzymać 2 kreski, przecież auto samo ustala ile ma być kresek jak zmniejszam moc dmuchawy to wyłancza się AUTO no chyba że u mnie coś nie gra :mysli:

Bo właśnie o to chodzi żeby wyłączyć AUTO :cool1:

Opublikowano

Zgadza się 2.0TDI szybciej się grzeją i lepiej temp. trzymają :wink4:

Troszkę w tym prawdy bo masz tam chłodnicę spalin i stąd troszkę "więcej ciepła" w płynie chłodn.

Opublikowano

:hi: po robocie

ja się piszę na kulig :> a kobitki też bierzecie czy taki męski kulig :?:

:hi: A co komu Kobitki przeszkodzą na sankach :> :cool1:

chodziło mi o to żeby miała z kimś postać, pogadać

Opublikowano

Robert a jak chcesz na AUTO trzymać 2 kreski, przecież auto samo ustala ile ma być kresek jak zmniejszam moc dmuchawy to wyłancza się AUTO no chyba że u mnie coś nie gra :mysli:

no normalne :cool1:

piszę że nie masz mieć [AUTO] tylko 2 , 3 kreski , a później jak osiągnie 90oC daj powiedzmy 5 kresek

to źle przeczytałem, :embarrassed: wczoraj właśnie tak robiłem
Opublikowano

Zgadza się 2.0TDI szybciej się grzeją i lepiej temp. trzymają :wink4:

Troszkę w tym prawdy bo masz tam chłodnicę spalin i stąd troszkę "więcej ciepła" w płynie chłodn.

Już dawno niemam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
w porównaniu z moją, B7 od ojca dużo szybciej się zagrzewa.

bo ojciec dba o to aby przed zima termostat byl dobry :gwizdanie:

Opublikowano

... wiec z Hamerem trzeba bedzie tu porządek zrobić :> :bicz:

co proponujesz na początek ?

może małe manto :naughty::vava: ???

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

ja się piszę na kulig :> a kobitki też bierzecie czy taki męski kulig :?:

:hi: A co komu Kobitki przeszkodzą na sankach :> :cool1:

chodziło mi o to żeby miała z kimś postać, pogadać

to ja sie poświece i z nia postoje, pogadam :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.