Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Wszystkim a w szczególności Wilmie, obraziłaś się :?:

:hi:

Na Ciebie? :no: Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak jak tajemniczo się pojawiła tak i tajemniczo przepadła :decayed:

a może rusek przyjechał ??? :gwizdanie:

Była przed chwilą i uciekła, czy ktoś ja obraził bo nie wiem i nie czytałem zaległych postów[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:23_________________________________________________

:hi:

Na Ciebie? :no: Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

Eeee no przestań przepijemy to na spocie. :decayed:

Opublikowano

:bry:

Wszystkim a w szczególności Wilmie, obraziłaś się :?:

:hi:

Na Ciebie? :no: Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

któż się to pojawił :tongue4:

:hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:26_________________________________________________już myślałem że Cię ruska mafia dopadła :tongue4:

Opublikowano

tak jak tajemniczo się pojawiła tak i tajemniczo przepadła :decayed:

a może rusek przyjechał ??? :gwizdanie:

Była przed chwilą i uciekła, czy ktoś ja obraził bo nie wiem i nie czytałem zaległych postów[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:23_________________________________________________

:hi:

Na Ciebie? :no: Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

Eeee no przestań przepijemy to na spocie. :decayed:

Nie piję :drunk:, ale Wy macie obiecane :tongue4:

:bry:

Wszystkim a w szczególności Wilmie, obraziłaś się :?:

:hi:

Na Ciebie? :no: Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

któż się to pojawił :tongue4:

:hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:26_________________________________________________już myślałem że Cię ruska mafia dopadła :tongue4:

:hi:

Nie... jakoś... nie utrzymujemy bliskich kontaktów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie piję :drunk:, ale Wy macie obiecane :tongue4

Nic a nic

Opublikowano

koledzy czy mozliwe jest ze skrapla mi sie woda od strony wewnetrznej dachu tylko przez mokre dywaniki czy moze przez szybe gdzies woda leci.Nie mam szyberdachu

Opublikowano

koledzy czy mozliwe jest ze skrapla mi sie woda od strony wewnetrznej dachu tylko przez mokre dywaniki czy moze przez szybe gdzies woda leci.Nie mam szyberdachu

A jak by miała lecieć woda przez szybę pod dach :?:

Wg. mnie wilgoć w aucie

Opublikowano

Nie piję :drunk:, ale Wy macie obiecane :tongue4

Nic a nic

Jestem abstynentką :naughty:

Opublikowano

wiesiek3d wielkie dzieki mi tez chyba sie tak wydaje ale chcialem sie upewnic

Opublikowano

tak jak tajemniczo się pojawiła tak i tajemniczo przepadła :decayed:

a może rusek przyjechał ??? :gwizdanie:

Była przed chwilą i uciekła, czy ktoś ja obraził bo nie wiem i nie czytałem zaległych postów[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:23_________________________________________________

:hi:

Na Ciebie? :no: Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

Eeee no przestań przepijemy to na spocie. :decayed:

Nie piję :drunk:, ale Wy macie obiecane :tongue4:

:bry:

Wszystkim a w szczególności Wilmie, obraziłaś się :?:

:hi:

Na Ciebie? :no: Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

któż się to pojawił :tongue4:

:hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:26_________________________________________________już myślałem że Cię ruska mafia dopadła :tongue4:

:hi:

Nie... jakoś... nie utrzymujemy bliskich kontaktów :polew: :polew: :polew:

po lansowaniu się tą S8, można by było mieć wątpliwości :tongue4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:41_________________________________________________

Nie piję :drunk:, ale Wy macie obiecane :tongue4

Nic a nic

Jestem abstynentką :naughty:

my ślązoki zmienimy Twój światopogląd :naughty:

Opublikowano
:hi: z wieczora, widzę że i Warszawsko dziołcha się pojawjyła, :hi: zdrastwujcie djewoszka :naughty:
Opublikowano

my ślązoki zmienimy Twój światopogląd :naughty:

Ooo Tak

Opublikowano

co to za pieprzony facebook się wpieprza wrrrrr :angry:

Opublikowano

co to za pieprzony facebook się wpieprza wrrrrr :angry:

No k**wa teraz to przegiyli, to za chwila nie bydzie forum yno blok reklamowy :wallbash:

Opublikowano

co to za pieprzony facebook się wpieprza wrrrrr :angry:

No ku***a teraz to przegiyli, to za chwila nie bydzie forum yno blok reklamowy :wallbash:

nawet w ostatnio wysłany post nie idzie kliknąć :wallbash:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:57_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=35760.60600

czytołeś ostatni post Wiesiek ???

Opublikowano

Nawet zapisów nie było :gwizdanie:

Opublikowano

Jestem abstynentką :naughty:

my ślązoki zmienimy Twój światopogląd :naughty:

my ślązoki zmienimy Twój światopogląd :naughty:

Ooo Tak

Ooo nieee :no: Ja mam silną wolę :tongue4: mnie się tak łatwo nie da zmienić :decayed:

:hi: z wieczora, widzę że i Warszawsko dziołcha się pojawjyła, :hi: zdrastwujcie djewoszka :naughty:

Zdrastwuj :wink4:

Opublikowano

Kto od Nas jeździ na dechach lub na parapecie :?:

Opublikowano

nawet adblockiem tego ustrojstwa zablokować nie idzie... :angry: co za shit.

Opublikowano

nawet adblockiem tego ustrojstwa zablokować nie idzie... :angry: co za shit.

A mnie albo udało się zablokować albo to usunęli.

Ciekawe co z tą BT :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.